Policajti - vážně i vesele

Diskuze o čemkoli.

Příspěvekod Tirsor » 25 kvě 2007, 12:58

Tak osobní zkušenost zatím nemám. Ale co jsem viděl stálo za to. Tuhle fotku jsem tu už jednou uveřejnil, ale na plzeňský forum všichni nechodí a sem vyloženě patří. Takže ještě jednou - motobotička v centru Plzně ;)

Jinak musím říct, že s tímhle vyloženě nesouhlasím. Ano, dle zákona parkoval na chodníku a ještě si uvázal majetek správy silnic ke svému vozidlu. No skoro krádež. Ale vážně. tohle by snad mohli tolerovat. Nikomu to tam nepřekáží. Dle mého názoru úplně ideálně umístěný stroj. Podle mě si léčili nějaký komplexy. A nebo zase udělali kozla zahradníkem.

A to nejlepší nakonec. Asi 200m odsud seděla jedna parta motorkářů v malé restauračce na nábřeží. Tolik motobotiček, kolik jich mohli vysázet tam, nemají v celé Plzni. A tady vybírají jednoho chudáka, který si možná jen skočil pro penzi do banky.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Tirsor

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 84
Registrován: 20 dub 2007, 10:22
Bydliště: Plzeň
Skútr / moto: Yuki Matrix 50

Příspěvekod Marios » 25 kvě 2007, 19:05

Tirsor plně s tebou souhlasím :o B)
Člen Scooter Clubu NM
Marios

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2420
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Hodonín
Skútr / moto: YAMAHA T MAX
Tuning / úpravy: Vše Origginál

Příspěvekod sneegg » 25 kvě 2007, 20:37

ty vole to je mazec.njn sou to proste hovada
kit sání Stage6,karburátor DellOrto 17,5 otvor do airboxu Motorforce,vložka S6 double layer,variator Polini Speed Control,řemen kewlar Polini,kontrastka Polini bílá,spojka S6 Tourque control, Spojkový zvon Stage6 WingCooler R/T,Leos Vincek ZX,vario větrák Stage6:) Zadní tlumič RMS R. Malossi Sport 70cc.
Uživatelský avatar
sneegg

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 197
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Skútr / moto: Yamaha Neos

Příspěvekod MP » 25 kvě 2007, 21:35

Hm...co na to říct , jak si psal , zřejmě si léčili nějaký komplexy . Chtělo by to od nich trochu lidskýho přístupu , stejně tak jako od nás . Určitě nezaparkuju jak nějaký hovádko , tak abych nějak překážel a někoho omezoval . A pokud opravdu vyloženě nikomu motorka nepřekáží tak i oni by mohli přimhouřit očko . Mimochodem , občas takhle jak tady na té fotce taky zaparkuju , dokonce i před zraky měšťáků , a ještě mi nikdy nic neřekli ..... zatím .
Aktuálně Honda XL 600 V Transalp + Suzuki DL 650 V-Strom
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Exskůtry - Majesty 250 DX , Suzuki Burgman 400 , Silver Wing 600
Uživatelský avatar
MP

1500+
 
Reputace: 84
Příspěvky: 1530
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Su z Třebíča, Vysočina - drsnej kraj, drsní lidi, tak to jsme my.
Skútr / moto: Honda XL 600V Transalp + Suzuki DL 650 V-Strom

Příspěvekod Vlady » 26 kvě 2007, 09:59

Ubožiaci a žebráci rozumovo obmedzení redardi...len tolko :( :( banda darmožráčov ...mestská polícia je všade rovnaká odbavujú sa na hovadinách a podstatné veci prehliadajú!!!!! B) B)
Suzuki Burgman 400 K8.
Uživatelský avatar
Vlady

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 77
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Bratislava-SK
Skútr / moto: Suzuki Burgman 400 K8
Tuning / úpravy: Givi posuvné plexi,valčeky Dr.Pulley,Malossi kevlar remeň. nejaké LEDky v kufri a tak....

Příspěvekod Vamos » 26 kvě 2007, 21:31

Jestli to bylo z jejich hlavy tak si myslím, že to jsou .... však víte co. Ale je taky možné že na toho chudáka skutristu zavolal poldíky nějaký dobrý spoluobčan co nás motorkáře nemá rád a policajtům nezbylo nic jiného než věc vyřídit takhle. Každopádně kdybych takovouhle práci měl dělat já, asi by mi bylo pěkně trapně.
Uživatelský avatar
Vamos

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 82
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Smilovice a Havířov
Skútr / moto: Honda Dylan 125 Kufr GIWI

Příspěvekod Jarda » 26 kvě 2007, 22:37

[quote=Tirsor]Tak osobní zkušenost zatím nemám. Ale co jsem viděl stálo za to. Tuhle fotku jsem tu už jednou uveřejnil, ale na plzeňský forum všichni nechodí a sem vyloženě patří. Takže ještě jednou - motobotička v centru Plzně ;)

Jinak musím říct, že s tímhle vyloženě nesouhlasím. Ano, dle zákona parkoval na chodníku a ještě si uvázal majetek správy silnic ke svému vozidlu. No skoro krádež. Ale vážně. tohle by snad mohli tolerovat. Nikomu to tam nepřekáží. Dle mého názoru úplně ideálně umístěný stroj. Podle mě si léčili nějaký komplexy. A nebo zase udělali kozla zahradníkem.

A to nejlepší nakonec. Asi 200m odsud seděla jedna parta motorkářů v malé restauračce na nábřeží. Tolik motobotiček, kolik jich mohli vysázet tam, nemají v celé Plzni. A tady vybírají jednoho chudáka, který si možná jen skočil pro penzi do banky.[/quote]


vzdycky bylo je a bude snazsi chytnout ty chudaky nez ty co jsou za vodou.vite koho myslim.
728 950 720
Uživatelský avatar
Jarda

1000+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 1110
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Týn nad Vltavou
Skútr / moto: Burgman 650

Příspěvekod supr.tomo » 27 kvě 2007, 15:29

tak to je mazec. to snad radši začnu dávat pozor kde parkuju, ale vetšinou na parkovišti, Majesty je trochu větší scoot. ale někdy to taky šoupnu na chodník když není místo :D
Uživatelský avatar
supr.tomo

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 415
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Mělník
Skútr / moto: Yamaha Majesty 125
Tuning / úpravy: Variátor Malossi Multivar

Příspěvekod KYBLOS » 28 kvě 2007, 06:20

Hm pěkný, až se tohle stane mě, uviděj jak budu k těm cajtblbům příjemnej já. Okamžitě číslo toho co mi tam tu botu dal, méno a žalovat za omezování lidských práv a svobod, protože kvůli jeho neoprávněnýmu naschválu nemůžu odjet a jeho jednání bylo naprosto protiprávní !!! Navíc mi to způsobilo psychickou újmu a ponížení před ostatníma kolemjdoucíma. To že on je blbej, za to si může sám a nebo ten, kdo mu tu práci u městskejch cajtů dal !!! Takovýdle cajtský dementy prostě nemůžu !!! Zavřel bych toho dementa do chládku s knihou pravidel silničního provozu a dokud jí nebude umět naspaměť slovo za slovem, nepustil bych ho.
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Příspěvekod kraken.99 » 28 kvě 2007, 19:27

to jsou ale hovada kdyby radši dělali co maj a nebuzerovali kvůli blbostem je přeci tolik jinejch problémů než jeden zaparkovanej scooter co nikomu ani nevadí :-(
to jsem ani nevěděl že maj botky i na moto :-((
tel.777 55 22 12 email:kraken.99@seznam.cz skype:kraken.99
Uživatelský avatar
kraken.99

2500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2887
Registrován: 28 dub 2007, 20:41
Bydliště: Chrustenice
Skútr / moto: Suzuki Burgman 650exe 08

Příspěvekod biovirus » 28 kvě 2007, 22:35

Tak to je teda v pr..li. ja osobne parkuju v Ostrave kde se mi zlibi. No tak si asi zacnu davat bacha.
Suzuki Intruder VL 800 VOLUSIA
Gilera NEXUS 500
Sršínek(Hornet) 600 (2005) Opět black
Kawasaki ER-5 r.98
Honda Foresight 250 98

Profil na motorkarich
Uživatelský avatar
biovirus

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 97
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Krmelín
Skútr / moto: Gilera Nexus 500

Příspěvekod KYBLOS » 29 kvě 2007, 06:03

No tak u tvýho miláška by to jaksi byl problém, páč máš vyšší kubaturu. Padesátka smí stát na chodníku, ale nesmí tam v ničem bránit. Jak je vidět na tej fotce, tak to nejspíš padesátka bude, stojí u značky a nevadí ničemu, takže jenom stačí zavolat ty cajty, poslat je do p........a polopaticky (protože jinak by to nepochopili) jim vysvětlit, že by si měli našprtat pravidla silničního provozu, kdyš už se do nich chtěj srá.....!!! :mad:
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Příspěvekod Tirsor » 29 kvě 2007, 07:04

[quote=KYBLOS] Padesátka smí stát na chodníku, ale nesmí tam w ničem bránit. [/quote]
To mi řekni jak jsi na tohle přišel. Pošli odkaz na vyhlášku kde je to napsaný. Potom uvěřím.
Uživatelský avatar
Tirsor

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 84
Registrován: 20 dub 2007, 10:22
Bydliště: Plzeň
Skútr / moto: Yuki Matrix 50

Příspěvekod KYBLOS » 29 kvě 2007, 07:08

Kde? V autoškole. Já sám tu vyhlášku nevim kde hledat, ale je to tam. Já sem si kvůli tomu jednou zavolal do autoškoly a zeptal se na to. Potvrdil mi to učitel autoškoly, tak na tom asi něco bude. Ale jak chceš, věř, nebo nevěř. Zavolej si do nějaký autoškoly a optej se na to. B)
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Příspěvekod KYBLOS » 29 kvě 2007, 08:32

http://www.mproznov.cz/361.htm
Chůze § 53
(7) Osoba vedoucí jízdní kolo nebo moped smí užít chodníku, jen neohrozí-li ostatní chodce; jinak musí užít pravé krajnice nebo pravého okraje vozovky.

Nebo: http://zlin.cz/index.php?ID=11100

Jsi chodec i v případě, že vedeš motocykl do 50ccm a ty jako chodec nesmíš na chodník? Já jo a nikde nenacházim žádnej zákaz proti tomu, aby 50ccm nesmělo na chodník, tlačit 50ccm po chodníku, stát na chodníku, tudíž jak ti za to můžou dát botu? Nemaj totiž zaco. B) Existuje jenom jedno a to sem napsal výše - ten bod (7) nesmíš ohrozit ostatní chodce. No a čím je ten scoot na obrázku ohrožuje?To by musel jeho majitel naschvál najíždět do lidí na chodníku, aby je tím scootem ohrožoval B) Jinak totiž nemá čím ohrozit a navíc kdyš scoot nehnutě stojí na místě. :)
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků