EICMA 2011

Diskuze o čemkoli.

EICMA 2011

Příspěvekod _Tom_ » 03 lis 2011, 21:54

Rok se s rokem sešel, tak na okraj, kdo se chystáte, případně postřehy apod.

Letos vyrazím, jen doufám, že s noclehem a ne jako loni. Přes noc do OT, ráno hned výstava, navečer směr domů a k posteli jsem už nedošel. vše za volantem sám.

Perličkou byl příjezd ve 4 ráno do Milána, přemýšlím nad ubytkem, přijedu k pumpě a ve vteřině mi upadá hlava. po 2hod. spánku vylezu z auta a předemnou motel :D

Letos tedy určitě s noclehem
Galerie fotek | Profil motorkáři.cz
nyní: Honda Vision 110 - najeto 7 000km | Honda NC750X - najeto 21 000km

dříve: Honda SH300 - najeto 41 000km | Honda PS125 - najeto 22 000km
Uživatelský avatar
_Tom_

Moderátor
 
Reputace: 98
Příspěvky: 3946
Registrován: 04 kvě 2009, 14:49
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Honda

Re: EICMA 2011

Příspěvekod malincik » 04 lis 2011, 08:16

No já jsem zrovna letos přemýšlel, že bych nabídnul spolujízdu Espacem , celkem by nás mohlo jet 6, ale objevila se tady shodou okolností nějaká nabídka na cestu, tak jsem od toho upustil, aby to nevypadalo, že někomu lezu do zelí. I když ta cena byla dost brutální. Mě by to mělo vyjít na 12000 s poplatkama za dálnice, s tím, že alespoň jeden z posádky by byl schopen odjet polovinu cesty, abychom nemuseli nocovat v motelu. Všechna sedadla jsou sklopná a místa na skromné prospání je tam dost. Tak si to nechám na příště, to už budu potřebovat pořešit obměnu skútra, i když jsem víceméně rozhodnutý pro GP800. Ale zajímají mně i doplňky, prádlo, oblečení, deky, plexi, prostě chtel bych to vidět.
Renault Espace IV 2.0T pro rodinu, Gilera Nexus 500i.e. pro mne. Na fotovýlety přibaluji Pentax K-7 a plnou brašnu fotoharampádí.
Najeto: celkem dost, ročn tak 12-15 tis. na Nexusovi a tak 30-40 tis Espacem. Pěšky jen do hospody přes cestu:-)) na KOFOLU!
Uživatelský avatar
malincik

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 137
Registrován: 02 dub 2011, 07:14
Bydliště: olomoucko, obec Výkleky
Skútr / moto: Gilera Nexus 500ie
Tuning / úpravy: lak drásaný asfaltem

Re: EICMA 2011

Příspěvekod _Tom_ » 04 lis 2011, 10:56

letos se zkusím vyhnout dálnicím. ve švýcarech mají jen roční dálniční známku. uvidím jestli se podaří. V pátek je navíc volná vstupenka pro ženy. Takže o 18e míň. Loni mi to na 3 nádrže v autě stačilo. Ubytko nejlevnější varianta jen na odpočinek se sprchou. Co bylo nabízené zde na fóru bylo opravdu cenově jinde.
Galerie fotek | Profil motorkáři.cz
nyní: Honda Vision 110 - najeto 7 000km | Honda NC750X - najeto 21 000km

dříve: Honda SH300 - najeto 41 000km | Honda PS125 - najeto 22 000km
Uživatelský avatar
_Tom_

Moderátor
 
Reputace: 98
Příspěvky: 3946
Registrován: 04 kvě 2009, 14:49
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Honda

Re: EICMA 2011

Příspěvekod Pavel » 04 lis 2011, 11:18

malincik píše:No já jsem zrovna letos přemýšlel, že bych nabídnul spolujízdu Espacem , celkem by nás mohlo jet 6, ale objevila se tady shodou okolností nějaká nabídka na cestu, tak jsem od toho upustil, aby to nevypadalo, že někomu lezu do zelí. I když ta cena byla dost brutální. Mě by to mělo vyjít na 12000 s poplatkama za dálnice, s tím, že alespoň jeden z posádky by byl schopen odjet polovinu cesty, abychom nemuseli nocovat v motelu. Všechna sedadla jsou sklopná a místa na skromné prospání je tam dost. Tak si to nechám na příště, to už budu potřebovat pořešit obměnu skútra, i když jsem víceméně rozhodnutý pro GP800. Ale zajímají mně i doplňky, prádlo, oblečení, deky, plexi, prostě chtel bych to vidět.


Zdarec, nabídku na cestu jsem dával já a vůbec si myslím tady nebude nikomu vadit jiné nabídky. My jsme už stejně full. Jinak ta cenovka se může být drahá, ale je to +- rozpočteno na zapůjčení vozidla a náklady na palivo a poplatky. Taky je výhoda že se v obytňáku pohodlně vyspí 6 osob. Mimochodem naposledy jsem byl v Miláně letecky za 3500,- a jedna noc v hotelu za 70€. Tak si myslím že kdo může nabídnout cestu ve více lidech, opravdu ušetří. Jo a EICMA stojí za to, jen lituji ty co si myslí že to dají za jeden den :D
Non-stop tel.: 608313999,
A ten znáte? Jak se pojišťovák a garážová lady na skůtříku svezli?
Pavel

Prodejce/servis
 
Reputace: 34
Příspěvky: 448
Registrován: 03 říj 2006, 23:59
Bydliště: Praha

Re: EICMA 2011

Příspěvekod _Tom_ » 04 lis 2011, 20:09

za den to projít vše snad ani nejde, na druhou stranu byl jsem tam od otevíračky a do večera jsem procházel co se daslo. hodinu před zavřením jsem už motorku nechtěl vidět vůbec žádnou :D Uvidím jaké bude letos ubytování. 70E je ranec, ale jestli se mi podaří něco levnější třeba přespím dvakrát. app. ubytování na blint nebo raději rezervace předem?
Galerie fotek | Profil motorkáři.cz
nyní: Honda Vision 110 - najeto 7 000km | Honda NC750X - najeto 21 000km

dříve: Honda SH300 - najeto 41 000km | Honda PS125 - najeto 22 000km
Uživatelský avatar
_Tom_

Moderátor
 
Reputace: 98
Příspěvky: 3946
Registrován: 04 kvě 2009, 14:49
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Honda

Re: EICMA 2011

Příspěvekod malincik » 05 lis 2011, 14:16

pro Pavla: No jo, půjčovné takovouhle cestu prodraží, jen když jsem se zrovna chystal napsat dotaz, jestli by někdo nejel, objevila se tam v nových příspěvcích Tvoje zpráva a tak mi přišlo blbý...Ale na příští rok bych si to s předstihem připravil, abych mohl jet. Jinak jezdím dost po světě a už jsem si tak nějak zvykl, jednu noc neřešit, zastavit na stationu, prospat, osprchovat a valit dál. Horší je, když jedu sám a nemám se s kým vystřídat. Ale jinak mám odzkoušeno z nábytkářského veletrhu v Miláně: V šest odjezd z OL, v šest ráno v MI s jednou zastávkou na pumpě a střídáním, ráno dospat do deseti, než se otevře, pak se trmácet mezi stánkama až do zavíračky, jezdíme v pátek, to je otevřeno až někdy do noci a pak valit zpátky, město už je vylidněné a tak cesta odsýpá. Pokud kolega vydrží až do mojí kritické hodinky, což je mezi půlnocí a jednou,tak jedem v kuse až domů. Zpátky většinou za deset hodin - dom se jede nějak líp :lol: . To je odzkoušený harmonogram. Zdar a dobře dojeďte a foťte!
Renault Espace IV 2.0T pro rodinu, Gilera Nexus 500i.e. pro mne. Na fotovýlety přibaluji Pentax K-7 a plnou brašnu fotoharampádí.
Najeto: celkem dost, ročn tak 12-15 tis. na Nexusovi a tak 30-40 tis Espacem. Pěšky jen do hospody přes cestu:-)) na KOFOLU!
Uživatelský avatar
malincik

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 137
Registrován: 02 dub 2011, 07:14
Bydliště: olomoucko, obec Výkleky
Skútr / moto: Gilera Nexus 500ie
Tuning / úpravy: lak drásaný asfaltem

Re: EICMA 2011

Příspěvekod nedory » 05 lis 2011, 14:38

není levnější (a pohodlnější) letěl z Prahy? Tuším, že ČSA létá na Malpensu v 7:15, trvá to hodinu a půl, a večer to letí v 19:00? Na Malpense se dá lehce půjčit auto kolem 50€ a na jeden den by to stačilo.
Argumenty mohou dojít, munice nikoli Konfucius
Uživatelský avatar
nedory

750+
 
Reputace: 25
Příspěvky: 751
Registrován: 27 pro 2010, 11:49
Bydliště: Polná
Skútr / moto: Aprilia Mana 850


Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: JardaB a 14 návštevníků