Co nás po sezóně v bazaru zaplaví

Diskuze o čemkoli.

Co nás po sezóně v bazaru zaplaví

Příspěvekod sedli » 21 bře 2012, 21:49

Tak se mi na jedné stránce objevil odkaz na TOTO : http://www.slevomat.cz/sleva/12753-skut ... yaCityOne#
Pár měsíců zpět se tam nabízely hlavně steaky, nyní už si i přes tyhle servery koupíte skútr....:-D
Co mě zaujalo, jsou hliníková leštěná kola, výkon 49.6 ccm ( není to sakra objem???? ) , výkon je podle tabulky teda 2,23 kW...Podle stránek to nej co můžete koupit, no jsem zvědavej kolik jich na konci roku bude zde na fóru nebo zda se dočkáme novýho topiku s majiteli z " této" akce :roll:
Ale vypadá to na nějakej novej model, tak uvídíme...:-) Každopádně kdo to objednáte, tak pak dejte vědět kdy to došlo domů a jak to šlo smontovat :-)
Bylo : Piaggio Hexagon 125 LX 1996, Honda PCX 125 2011, Suzuki GSX-F, Kawasaki Versys 650.
Nyní : Kentoya HAMMER II-i 125
Uživatelský avatar
sedli

1500+
 
Reputace: 27
Příspěvky: 1942
Registrován: 27 črc 2009, 16:03
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda PCX 1.generace
Tuning / úpravy: Laděný výfuk IXIL dual HyperLow, vyhřívané gripy Oxford,reflexní proužky na ráfky, LED parkovačky, karbonová fólie na pár dílech, množství originálních škrábanců a prasklin

Re: Co nás po sezóně v bazaru zaplaví...

Příspěvekod Mr. X » 21 bře 2012, 22:33

Loni v létě byly na slevomatu taky nějaký Kentoyi, prodaly se všechny nabízený a pak jich po bazarech a na Aukru několik samozřejmě bylo :-)

Helmy co se vejdou pod sedlo PCX
Části servisního manuálu PCX
Hodinky na PCX
Plexi na PCX
Blastery (chrániče rukou) na PCX
Uživatelský avatar
Mr. X

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 207
Registrován: 25 kvě 2011, 21:04
Bydliště: Praha
Skútr / moto: PCX125


Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků