Amazon Kindle

Diskuze o čemkoli.

Amazon Kindle

Příspěvekod mickey » 19 led 2011, 00:50

----
lead (tucanourbano deka a navleky na riditka, vyhrivany hefty a sedlo) najeto 10 tis. km / hornet (bez uprav) najeto 25 tis. km / burgman (vyhrivany hefty a sedlo, maxia 55 s DO a nosicem) najeto 64 tis. km
Uživatelský avatar
mickey

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 344
Registrován: 05 dub 2008, 11:35
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Lead/AN650exeK5/h600/ex-Runner50

Re: amazon kindle

Příspěvekod horrabin » 19 led 2011, 14:08

Bratr ma tuhle e-knihu a pouzdro pouziva toto. Kupoval ho s Kindle z USA, tak bylo jeste levnejsi nez v odkazu. To z tveho odkazu je s lampickou, tak je holt drazsi. Ja ctu knihy na HTC HD2 se cteckou Mobipocket a knihy shanime spis stahovanim po vymennych sitich nebo cilene podle nazvu po jednotlivych kusech jako napr. muj oblibeny Kulhanek. Musim se priznat, ze u nas jsem knihu jeste nekoupil, ze zahranici jiz ano. U nas to s e-knihami jeste nedospelo tak daleko, jako v zahranici. Zaprve nakladatele moc e-knihy nenabizeji, tudiz neni ani moc e-knihkupectvi a za druhe, jsou jeste nepomerne drahe. Ale uz se tesim, az jednou bude napr. takovy e-Luxor nebo e-Kanzelsberger :wink: , kde bude kvanta knih za cenu petinovou, stejne tak jako napr. ted u prodeje MP3 hudebnich alb. Jestli nemas problem s nekupovanymi knihami, tak se zkus podivat treba zde.
Uživatelský avatar
horrabin

250+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 323
Registrován: 29 zář 2009, 21:31
Bydliště: Praha 6
Skútr / moto: Piaggio X9 500 evo

Re: amazon kindle

Příspěvekod sedli » 19 led 2011, 16:07

Nepatří tohle trošku na jiný stránky nebo fóra?
Bylo : Piaggio Hexagon 125 LX 1996, Honda PCX 125 2011, Suzuki GSX-F, Kawasaki Versys 650.
Nyní : Kentoya HAMMER II-i 125
Uživatelský avatar
sedli

1500+
 
Reputace: 27
Příspěvky: 1942
Registrován: 27 črc 2009, 16:03
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda PCX 1.generace
Tuning / úpravy: Laděný výfuk IXIL dual HyperLow, vyhřívané gripy Oxford,reflexní proužky na ráfky, LED parkovačky, karbonová fólie na pár dílech, množství originálních škrábanců a prasklin

Re: amazon kindle

Příspěvekod mickey » 19 led 2011, 22:37

horrabin píše:Bratr ma tuhle e-knihu a pouzdro pouziva toto. Kupoval ho s Kindle z USA, tak bylo jeste levnejsi nez v odkazu. To z tveho odkazu je s lampickou, tak je holt drazsi. Ja ctu knihy na HTC HD2 se cteckou Mobipocket a knihy shanime spis stahovanim po vymennych sitich nebo cilene podle nazvu po jednotlivych kusech jako napr. muj oblibeny Kulhanek. Musim se priznat, ze u nas jsem knihu jeste nekoupil, ze zahranici jiz ano. U nas to s e-knihami jeste nedospelo tak daleko, jako v zahranici. Zaprve nakladatele moc e-knihy nenabizeji, tudiz neni ani moc e-knihkupectvi a za druhe, jsou jeste nepomerne drahe. Ale uz se tesim, az jednou bude napr. takovy e-Luxor nebo e-Kanzelsberger :wink: , kde bude kvanta knih za cenu petinovou, stejne tak jako napr. ted u prodeje MP3 hudebnich alb. Jestli nemas problem s nekupovanymi knihami, tak se zkus podivat treba zde.



diky moc, softcom mam skoro u domu, pouzdro vypada vyborne

vůbec nevíš píše:Nepatří tohle trošku na jiný stránky nebo fóra?


proto je to ve volne diskuzi :wink:


nakonec jsem vybral tohle podle mne ma hezci vnitrek a je to o 50 metru bliz :lol:
----
lead (tucanourbano deka a navleky na riditka, vyhrivany hefty a sedlo) najeto 10 tis. km / hornet (bez uprav) najeto 25 tis. km / burgman (vyhrivany hefty a sedlo, maxia 55 s DO a nosicem) najeto 64 tis. km
Uživatelský avatar
mickey

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 344
Registrován: 05 dub 2008, 11:35
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Lead/AN650exeK5/h600/ex-Runner50

Re: amazon kindle

Příspěvekod pepinac11 » 19 led 2011, 23:46

No pokud ti nedělají problém neplacené knihy tak zkus ebookforum.cz
Když nejsem tady tak jsem jinde,ještě se nestalo abych nebyl nikde.
pepinac11

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 28
Registrován: 07 lis 2010, 11:21
Bydliště: Bílina
Skútr / moto: malá čína,už i Suzuki Burgman 650 exe rok 2004
Tuning / úpravy: z 50 na 70 - aby se hnula z místa

Re: amazon kindle

Příspěvekod mickey » 20 led 2011, 00:43

2 pepinac11:

koukam, diky, jen se to pekne blbe cte (pozadi a pismo je docela agresivni :-()
----
lead (tucanourbano deka a navleky na riditka, vyhrivany hefty a sedlo) najeto 10 tis. km / hornet (bez uprav) najeto 25 tis. km / burgman (vyhrivany hefty a sedlo, maxia 55 s DO a nosicem) najeto 64 tis. km
Uživatelský avatar
mickey

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 344
Registrován: 05 dub 2008, 11:35
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Lead/AN650exeK5/h600/ex-Runner50

Re: amazon kindle

Příspěvekod pepinac11 » 20 led 2011, 16:23

Mickey: mrkni se tam do sekce softweru měli by tam být i další programy pro kindle,já čtu na ntb nebo X1 :D
Když nejsem tady tak jsem jinde,ještě se nestalo abych nebyl nikde.
pepinac11

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 28
Registrován: 07 lis 2010, 11:21
Bydliště: Bílina
Skútr / moto: malá čína,už i Suzuki Burgman 650 exe rok 2004
Tuning / úpravy: z 50 na 70 - aby se hnula z místa


Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků