Yamaha Neos - špatné starty

Aneb když něco nefunguje tak, jak má...

Yamaha Neos - špatné starty

Příspěvekod Jople » 12 říj 2008, 19:23

ted sem nechal stat skutra asi 3 mesice a kdyz sem chtel nastartovat tak se chvili nechytal. nakopavackou se pak chytl a ja myslel ze mam vyhrano, ze se mi jizdou trochu dobije baterka a pak akorat na jare nabiju baterku a pojedu, ale dojel sem na misto a kdyz se chtel vratit, tak mi nestartoval. pres starter vubec(to je snad baterkou) ale ani na nakopavacku nesel a chytl se az za straaasne dlouho... nemuze tam bejt nejakej problem, jako ze kdyz se zahreje tak pak nekde neco netesni nebo tak? chci to prodat, ale nerad bych abych dojel ke kupci a tam nenastartoval:-/
Jople

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 3
Registrován: 28 zář 2008, 10:09

Re: Yamaha Neos - špatné starty

Příspěvekod Neos50 » 13 říj 2008, 10:25

tenhle motor je v principu strašně jednoduchej.Takže se toho tam moc neposere...jestli to delší dobu stálo tak bych začal karbecem.Vyndat vyčistit...vyčistit i vzduchovej filtr..pokud to nepomůže tak ještě zkusit jinou svíčku...můžeš dát i levnou ,ale funkční náhradu od Brisk N14.víc se toho tam podělat nemůže.ještě zkus jestli ti funguje podtlak na nádrž,že by ti tam dlouho netykal benzín. to by asi bylo v případě,že by jsi měl prázdnej karbec...to pak chvíli trvá,ale ,že by to dělalo i hned po jízdě je divný...já bych typnul ,že je něco v karbci.
Uživatelský avatar
Neos50

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 618
Registrován: 20 lis 2007, 19:24
Skútr / moto: Piaggio Sfera 50 RST
Tuning / úpravy: Malossi multivar,Karbec Naraku 17,5 tvrdší spojkový pružinky,výfuk teprve bude :-D


Zpět na Technické problémy se skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků