Yamaha Majesty 125 - málo brzdí

Aneb když něco nefunguje tak, jak má...

Yamaha Majesty 125 - málo brzdí

Příspěvekod dr.snake » 07 říj 2008, 18:36

mam jeden problem moj skyliner125ccm rv 2000 zadna brzda bubon nie velmi brzdi na zadnu brzu pritom oblozenie je v celko gut precistil som to a stale problem je to skorej na spomalenie ako na nejake zaflekovanie hoc ako dotiahnem zadny srub na lanku bud mi uz brzdi ak je velmi pritiahnute aj bez zmacknutia alebo ked kus povolim zase nebrzdi dobre

ja mam bubnovu verziu chcel som prerobit na kotuc lebo mam vsecko- brzdu s hadicou,zadny strmen,zadny drzziak komplet z kotucovej verzie,zadne koleso s kotucom zkotucovej verzie,mam aj dlhsiu osku z kotucovej verzie co je dlhsia ako bubnova,

len je tu jeden problem nevelmi mi sadnu prevody nemozem dovriet dekel prevodovky ak do svojej dam tu dlhsiu osku

chcel by som sa opytat: kartre na kotucovu a bubnovu verziu su stejne resp lisia sa len v prevodovke???

ak zozenem komplet vsecky prevody /kamos ma z malaguti madison /aj s deklom prevodovky z kotucovej verzie malo by to uz potom vsecko pasovat???? v kartri z bubnovej verzie????

20.11. edit:
tak je to spravene >>>>pre potencialnych prerabacov
treba>>kotucove koleso zadne>>>drziak strmena a rameno z kotucovky>>strmen >>>dlhsiu osku z kotucovky a jedno stredne kolecko z prevodovky z kotuc verzie
kartre su stejne>>>akurat treba s plochou srubkou zaslepit drziak pakni bubnu aby nepretekal olej z prevodovky/hoc aka sruba s gumickov/
Naposledy upravil KYBLOS dne 10 črc 2013, 16:17, celkově upraveno 1
Důvod: Téma bylo přesunuto do správné sekce. Sloučeny dva příspěvky pod sebou.
dr.snake

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 262
Registrován: 07 říj 2008, 18:32
Bydliště: kosice slovensko
Skútr / moto: majesty 125

Re: Yamaha Majesty 125 - málo brzdí

Příspěvekod skywalker.l » 14 bře 2009, 15:04

Nechci zakládat nové vlákno a proto se táži: JAK MĚNÍTE CHLADÍCÍ KAPALINU v Majesty? Žádný kohout jsem nenašel, zajímalo by mě, jak nejlépe vypustit tu kapalinu starou. Díky.
Uživatelský avatar
skywalker.l

250+
 
Reputace: 10
Příspěvky: 270
Registrován: 18 dub 2008, 19:15
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Suzuki AP50, Yamaha Majesty 125, Yamaha Nightmax
Tuning / úpravy: Malossi Multivar, LeoVince 4Road

Re: Yamaha Majesty 125 - málo brzdí

Příspěvekod rspeed » 16 bře 2009, 22:44

... odpojis hadicu od vodnej pumpy ....
20.9.08 morini motor nahradeny Minarelli LC z benelky --fialova kontrastka (+82 %),červene spojkove pružinky, 3,5 g valčeky, LeoVince ZX
Benelli 491 LC nahac(kupeny po pade bez plastov),V-max cez 100 KM/h
viewtopic.php?f=12&t=5243&p=104965#p104965
Uživatelský avatar
rspeed

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 16
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Čaňa
Skútr / moto: Hyosung Prima
Tuning / úpravy: minarelli LC,leo-vince ZX, 3,5g valceky, fialova kontra, cervene spojkove pruzinky

Re: Yamaha Majesty 125 - málo brzdí

Příspěvekod skywalker.l » 18 bře 2009, 17:31

No, to jsem udělal + pak jsem ještě vypustil i tu nádržku na chladíví kapalinu. Vteklo cca 0,5l, ale kapacitu by to mělo mít dle papírů 1,1l, tak nevím, kde co zbylo...
Uživatelský avatar
skywalker.l

250+
 
Reputace: 10
Příspěvky: 270
Registrován: 18 dub 2008, 19:15
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Suzuki AP50, Yamaha Majesty 125, Yamaha Nightmax
Tuning / úpravy: Malossi Multivar, LeoVince 4Road


Zpět na Technické problémy se skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků