Piaggio X8 125 pri zastavení chcípá

Aneb když něco nefunguje tak, jak má...

Piaggio X8 125 pri zastavení chcípá

Příspěvekod Ondrasekk » 05 říj 2014, 17:11

Ahoj, dnes se mi stalo, že jsem dojel kam jsem přeboval a cca za pul hodky jsem nastartoval, normalne se rozjel, dojel jsem na semafory a skutrik chcipnul. Kdyz jsem chtel nastartovat, tak se skutr nechytal, pockal jsem cca 10 minut, nastartoval, znovu se rozjel,ale na dalších semaforech byl ten samý problém. Takhle se to pořád opakovalo. Proste jak jsem zastail nebo pomalu ubíral plyn, skutr chcipnul. Nevíte,čím by to mohlo být?
Uživatelský avatar
Ondrasekk

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 28
Registrován: 02 úno 2013, 21:21
Skútr / moto: Piaggio X8 125

Re: Piaggio X8 125 pri zastavení chcípá

Příspěvekod Vratas » 05 říj 2014, 19:13

Jestli je to karburátor, zkouknul bych funkčnost plováku, průchodnost palivového ventilového vstupu, trysky, seřízení atd. Jestli je to stříkačka, zkusil bych ověřit funkčnost čerpadla z nádrže do palivového vedení.
Motocykl je pro dvě osoby pouze schválen, ale nikoliv určen...

Nadává-li Moravák na Pražáka, nadává v podstatě sám na sebe...
Uživatelský avatar
Vratas

Moderátor
 
Reputace: 283
Příspěvky: 1525
Registrován: 10 srp 2011, 10:48
Bydliště: Praha - jinde to nejde
Skútr / moto: Honda CB900F Hornet

Re: Piaggio X8 125 pri zastavení chcípá

Příspěvekod Ondrasekk » 06 říj 2014, 18:06

Dik, je to karbec, zkusim to.
Uživatelský avatar
Ondrasekk

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 28
Registrován: 02 úno 2013, 21:21
Skútr / moto: Piaggio X8 125

Re: Piaggio X8 125 pri zastavení chcípá

Příspěvekod Dědek64 » 11 říj 2014, 11:16

Ondrasekk píše:Ahoj, dnes se mi stalo, že jsem dojel kam jsem přeboval a cca za pul hodky jsem nastartoval, normalne se rozjel, dojel jsem na semafory a skutrik chcipnul. Kdyz jsem chtel nastartovat, tak se skutr nechytal, pockal jsem cca 10 minut, nastartoval, znovu se rozjel,ale na dalších semaforech byl ten samý problém. Takhle se to pořád opakovalo. Proste jak jsem zastail nebo pomalu ubíral plyn, skutr chcipnul. Nevíte,čím by to mohlo být?

Udělěl bych to,že jak se to zahřeje a chcípne tak udělat kontrolu házení jiskry z káblíku od indukční cívky.Jak nebude házet tak vzít multimetr a změřit zda jde do cívky napětí,když ano tak vyměnit indukční cívku.Jinak jít pozpátku až k altíku a vše proměřit zda jde napětí.
Dědek64

250+
 
Reputace: 7
Příspěvky: 284
Registrován: 06 lis 2013, 17:41
Skútr / moto: Mors


Zpět na Technické problémy se skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků