Piaggio MP3 - problémy se startováním

Aneb když něco nefunguje tak, jak má...

Piaggio MP3 - problémy se startováním

Příspěvekod Mončičák » 15 bře 2014, 13:50

Dobrý den měla bych dotaz. Nedávno jsem si koupila skůtr Piaggio MP3( r.v. 2007) a vyskytlo se mi pár probému, ale jeden mě trápí nejvíce a to že ráno prostě nenastartuju když je kolem nuly nebo těsně pod, tak mi prostě zůstane svítit kontrolka motoru.....a dokud nezhasne tak prostě nestartnu....neměli by jste někdo nějaké řešení??...nemám český návod k motorce, takže jsem bezradná.....občas se stane že na 20tý pokus otočení klíčem kontrolka zhasne a já v pohodě jedu, ale jindy nic....a odpoledne když už je tepleji tak jede bez problémů....nevím jestli je to opravdu jen tou teplotou......děkuji pokud se někdo ozve...už vážně nevím co s tím... :wink:
Mončičák

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 15 bře 2014, 13:41
Skútr / moto: Piaggio MP3
Tuning / úpravy: úpravy

Re: Piaggio MP3 - problémy se startováním

Příspěvekod krizik1 » 15 bře 2014, 14:55

Doporučuji servis :wink:
http://krizik1.rajce.idnes.cz/ http://www.parabellum.cz/ Aprilia Atlantic 500,PGO Comet 50 2T,Kingway Varadero 79 4T
Uživatelský avatar
krizik1

Moderátor
 
Reputace: 825
Příspěvky: 2300
Registrován: 22 srp 2010, 08:22
Bydliště: Květnice tel.:732402041
Skútr / moto: Aprilia Scarabeo 200

Re: Piaggio MP3 - problémy se startováním

Příspěvekod Pavel M » 15 bře 2014, 16:07

Jinou baterku si zkoušela? Mě něco podobnýho dělal KO akumulátor, startérem ještě otočil, ale jiskru už to nehodilo a svítila kontrolka motoru, po výměně aku bez problému. Zima má taky špatný vliv na výkony akumulátorů.
Uživatelský avatar
Pavel M

25+
 
Reputace: 2
Příspěvky: 36
Registrován: 06 led 2014, 20:22
Bydliště: Pelhřimov
Skútr / moto: Piaggio X-Evo 125 2009
Tuning / úpravy: variátor Polini Maxi Speed Control (6x Dr.Pulley 4g + 3x váleček 5g), kontrastka Polini +20% , řemen Malossi kevlar, filtr Malossi Double Red Sponge


Zpět na Technické problémy se skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Sctokk a 6 návštevníků