Piaggio Beverly 250 r.06 - check kontrol

Aneb když něco nefunguje tak, jak má...

Re: Piaggio Beverly 250 r.06 - check kontrol

Příspěvekod majery » 14 lis 2012, 18:01

Ahoj, čidlo je vpořádku odzkoušené. Vypadá to na lambdasondu. Skůtr je u doktora a až skútr vyléčí dám vědět co to bylo.
Uživatelský avatar
majery

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 8
Registrován: 11 lis 2012, 20:59
Bydliště: HK
Skútr / moto: Piaggio Beverly 250 ie

Re: Piaggio Beverly 250 r.06 - check kontrol

Příspěvekod kamčák » 14 lis 2012, 18:25

Ahoj.Jezdilo to normálně bez problému kromě té kontrolky. Až jednoho krásného dne to ztratilo během jízdy výkon a než jsem uplně zastavil bylo hotovo.Přeji ti aby to byla jen lamdasonda.Dej vědět až budeš chytřejší.
Uživatelský avatar
kamčák

250+
 
Reputace: 2
Příspěvky: 373
Registrován: 28 lis 2010, 20:07
Bydliště: Kosmonosy skype pepicek3303
Skútr / moto: piaggio x9 500 prodáno a čekám co vymyslím

Re: Piaggio Beverly 250 r.06 - check kontrol

Příspěvekod majery » 14 lis 2012, 19:16

Určitě dám vědět a díky za informace. Měj se hezky.

9.12. edit:
Zdravím všechny skůtristy. Můj Beverly je stále u pana doktora, který má bohužel spoustu jiné práce. Vzhledem k počasí na termíny netlačím a hned po opravě Vám dám vědět.
S předstihem přeji všem krásné a klidné Vánoční svátky a pokud stále někdo jezdí na ledu tak hodně štěstí a zdraví....

16.12. edit:
Zdravím přátele jedné stopy. Check kontrol je vyřešen. Diagnostika neukázala žádnou chybu a proto to již nebudu řešit a budu jezdit. Mluvil jsem s kamarádem, kterému kontrolka na Aprílii problikává v obdobném případě už asi 2,5 roku. Od zjištění ujel 14000 km bez jediného problému. Mechanik mi potvrdil, že právě Aprílie mají podobné problémy-neproblémy. Přes zimu prostříknu všechny kontakty a bude. Mějte se krásně a přeji všem hezké svátky....
Naposledy upravil KYBLOS dne 22 lis 2013, 03:10, celkově upraveno 2
Důvod: Sloučeny 3 příspěvky pod sebou
Uživatelský avatar
majery

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 8
Registrován: 11 lis 2012, 20:59
Bydliště: HK
Skútr / moto: Piaggio Beverly 250 ie

Re: Piaggio Beverly 250 r.06 - check kontrol

Příspěvekod =>Matrix<= » 05 kvě 2013, 22:46

Zdravím kolegu z HK se stejným strojem :-) tohle bude trochu OT, ale navážu na sekci ohledně servisu KTM Trojan. Pokud jde o servis, nemají problém s tím, když si člověk doveze vlastní díly, pak jde vše hladce jak má. Ten problém který popisuje wochomurka spočíval v tom že se půlil motor a čekali na díly z itálie a všichni víme (i wochomurka osobně čekal dva měsíce na těsnění pod hlavu a to nekupoval od trojana) jak s tím mají italové problémy, takže by to udělali rychleji, kdyby měli vše co potřebují, to neznamená hned že je to špatný servis (tak mi to bylo alespoň sděleno). Každopádně jsem byl teď v http://www.MOTOSPORTS.cz což je v HK naproti Lidlu pod Novým HK a tak jak mi tam vykurvili motorku, to jsem ještě nezažil. Sepíšu, nafotím, publikuju. Takže Trojan je u mě, pokud člověk má v ruce všechny díly co potřebuje vyměnit, č.1 v HK, protože jsem byl u nich vždy spokojenej a je to rychlé za super peníze. Jen ve zkratce výměna náhonu tachometru + odvzdušnění brzd s výměnou kapaliny + předsezoní prohídka za 2.863,- no tvl. tolik sem nikdy neplatil ani za auto (a ještě to trvalo 14 dní a díly jsem jim dodal sám) ! Zítra je tam jdu vyprcat, tak jsem zvědavej jak dopadnu. Každopádně mi to hezky pokazilo náladu přes celý víkend.

P.S. - Majery ozvi se když tak do SZ, rád bych navázal bližší kontakt než jen přes fórum.
Piaggio Beverly 250i.e. M288 r.v.2007
Uživatelský avatar
=>Matrix<=

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 7
Registrován: 24 říj 2011, 00:01
Skútr / moto: Piaggio Beverly 250 i.e. M288

Re: Piaggio Beverly 250 r.06 - check kontrol

Příspěvekod cantor68 » 06 kvě 2013, 19:44

Taky mám problem s kontrolkou, ale u mê siti a zhasne po ujetí cca 10km.
Uživatelský avatar
cantor68

50+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 90
Registrován: 15 črc 2012, 09:29
Bydliště: Senica
Skútr / moto: YAMAHA MT-07 Moto Cage

Předchozí

Zpět na Technické problémy se skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků