Peugeot Speedfight 2 - rozjezdy, síla

Aneb když něco nefunguje tak, jak má...

Peugeot Speedfight 2 - rozjezdy, síla

Příspěvekod blatec » 24 čer 2009, 20:39

Zdarec,koupil sem trefeného speedfigh 2,byl tam nějaký lepší výfuk,takže podle tacháku po rovince dám 80 v pohodě,jen mi nejde do hlavy pár věcí moc,ze skůtrem opravdu začínám,a u netu sedím už týden,asi takové stupidní otázky nikdo nemá,protože jsem je nikde nenašel.
Jedná se mi o to,že když sem skůtra dal s plastama za dva dny do kupy,tak sem nastartoval a tak týden každý den sem řádil,a ted nevím zda je dobře,nebo čím to je že se skůtr při postupném přidávání vůbec nerozjede,jen až to dám do plných,tak se rozjede docela dobře.
Další problém nastal po týdnu co sem nejezdil,kdy sem došel,nastartoval,a tak 2minutky nechal zahřát pak sedl,ale skůtr neměl vůbec silu,až sem ujel tak cca 200 metrů tak to bylo už ok,nevím fakt čím to je,tak prosím o rady,vyčetl jsem něco asi priýiny spojkym,či válečky atd...
A poseldní co jsem zatím nějak moc neřešil,ale nemohu najít vzduchový filtr,zatím díky moc všem.
Možná těch otázek bude víc,ale poradtě co byste vše skontrolovaly,jelikož je to 2006 ale najeto 8600km...díky moc
blatec

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 24 čer 2009, 20:23

Re: Peugeot Speedfight 2 - rozjezdy, síla

Příspěvekod Dave Krčmik » 24 čer 2009, 20:52

Na válečky je docela brzy ale zkontrolovat je můžeš pokud sou sjeté určitě vyměnit, pokud sou v pohodě je potřeba hledat závadu na spojce.
Uživatelský avatar
Dave Krčmik

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 252
Registrován: 26 bře 2008, 22:13
Bydliště: Kostelec nad Černými lesy
Skútr / moto: Suzuki Burgman AN 400 K7

Re: Peugeot Speedfight 2 - rozjezdy, síla

Příspěvekod Mojda » 24 čer 2009, 22:01

A ještě bys mohl taky do svýho profilu napsat odkud jsi a svůj telefon. To se zhusta hodí, pokud to tady budeš myslet alespoň trochu vážně. :roll:
* Na světě jsou dva druhy lidí, ti co mě mají rádi a ti co půjdou do pekla...
Uživatelský avatar
Mojda

1500+
 
Reputace: 246
Příspěvky: 1738
Registrován: 04 lis 2007, 21:52
Bydliště: Prágl
Skútr / moto: mrňavá Aprilka


Zpět na Technické problémy se skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků