Peugeot Satelis 125 - špatně akceleruje

Aneb když něco nefunguje tak, jak má...

Peugeot Satelis 125 - špatně akceleruje

Příspěvekod Orin » 10 črc 2014, 20:05

Ahojte všichni,
mám problém a už nevím kde by mohla byt chyba. Mám Satelis 125 stříkačku, skútr je super ,ale když nastartují ,tak skútr nejde za plynem a špatně reaguje když přidám plyn, dával se to za vinu studenému motoru, jenže dělá mi to i když je motor zahřátý. Jedu z kopce bez plynu a když přidám plyn tak žádná reakce až po chvíli škubne a rozjede se . Když mě tohle udělá při rozjezdu na křižovatce nebo v zatáčce tak musím honem přidávat několikrát za sebou plyn než naskočí akcelerace :-( Vyčistil sem celou palivovou soustavu, vzduchový filtr, měl sem rozebraný variátor -válečky a vše byli úplně čisté bez otlaku, nová svíčka, druhý výfuk a změna žádná :-( prosím nesetkal se už s tím někdo? Jinak když jedu ve vetší rychlostí, tak to nedělá až když zpomalím na 20km/h a pak chci přidat tak to udělá :-( Děkují za rady...
Orin

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 98
Registrován: 29 dub 2014, 22:03
Bydliště: Bruntál
Skútr / moto: Piaggio X10 125 piaggio MP3 400 LT

Re: Peugeot Satelis 125 - špatně akceleruje

Příspěvekod jackm » 10 črc 2014, 20:12

Možná to můžeš být špatná zapalovací cívka, CDI jednotka a dále něco v elektrice tento stroj ji bude mít asi poměrně dost (zkusil bych zjistit zda je možné tento skútr napojit na diagnostiku a podívat se zda nejsou zalogovány nějaké chyby).
Poslední variantou je i přidřený motor.
jackm

750+
 
Reputace: 8
Příspěvky: 752
Registrován: 12 zář 2011, 21:11

Re: Peugeot Satelis 125 - špatně akceleruje

Příspěvekod Orin » 10 črc 2014, 20:23

Ok díky zkusím na to kouknout, ještě mě napadlo jestli nejsou rozhašené ventily. Na ty sem se taky nedíval..
Orin

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 98
Registrován: 29 dub 2014, 22:03
Bydliště: Bruntál
Skútr / moto: Piaggio X10 125 piaggio MP3 400 LT

Re: Peugeot Satelis 125 - špatně akceleruje

Příspěvekod Maior » 26 srp 2014, 08:19

Uz Ti to jezdi? Muj kun taky jezdil podobnyma priskokama. U mne stacilo vyladit delku plyn. lanka. Na tu je vstrik dosti haklivy. Diagnostiku RJ jde udelat taky, musis se porozhlidnout po okoli a najit schopneho typka. Magoru najdes hodne. Nemas nahodou navyse fyfuk?? Ciao Maior
Maior

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2
Registrován: 11 čer 2010, 14:03

Re: Peugeot Satelis 125 - špatně akceleruje

Příspěvekod Orin » 31 srp 2014, 09:38

Ahoj no je fakt že to lanko sem nezkoušel, ale kámoš si ho odemně koupil a zatím mu to jezdí v poho a nestěžuje si tak že je možné že to přestalo dělat...
Výfuk mám ještě jeden origoš co tam byl bo mi ureznula matka, tak sem odbrousil všechny 4 matky a navařil nové ... Tak že výfuk mi zatím zůstal ležet ladem ....
Orin

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 98
Registrován: 29 dub 2014, 22:03
Bydliště: Bruntál
Skútr / moto: Piaggio X10 125 piaggio MP3 400 LT


Zpět na Technické problémy se skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků