Kymco super 8 125

Aneb když něco nefunguje tak, jak má...

Kymco super 8 125

Příspěvekod rkuzela » 12 kvě 2019, 15:28

Čau lidi, poradíte mi někdo? Mám nějaký problém se skútrem Kymco super 8 125 a nevím si rady, mám se skutrem najeto asi 700km, před zimou bylo vše OK. Na zimu jsem dal do skútru benzín Vervu 100, kvůli usazeninam a ještě tam dal i stabilizátor Motul, před tím jsem dával normální 95 benzin. Po zimě mi ale skútr do 80 jede vcelku normálně, ale pak začne vynechavat jako by se dusil, vyčistil jsem i karburátor, ale žádná žádná změna. Teď mi říkal kamarád, že by to mohlo být tou Vervou, myslíte si že by to tím mohlo být? Nic jiného kromě toho benzinu jsem tam nedělal. Díky za každou radu nebo zkušenost :wink: :)
rkuzela

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 12 kvě 2019, 15:24
Skútr / moto: Kymco super 8 125

Re: Kymco super 8 125

Příspěvekod Bostav » 12 kvě 2019, 16:38

Pokud máš najeto jen 700km, tak reklamace.
Vervou to určitě nebude a tím že ji dáš přes zimu, tak skůtru nijak neprospěješ , ale 100% neuškodíš.
Ta posedlost Vervou a dalším svinstvem mě vždy pobaví. (Crhy nebude souhlasit :-) ) Ale to nemá smysl řešit, někdo nelije NIC jiného než benzín a někdo tam nalije cokoliv z reklamy nebo z regálu u pumpy.
Cituji výrobce: "Prémiový automobilový benzin VERVA s oktanovým číslem 100 byl vyvinut s cílem zlepšit výkon motoru, speciálně u vozů s vyšším kompresním poměrem, .." "Také je vhodný pro výkonné sportovní motocykly a pro malá sportovní letadla."
Asi myslí osminku skůtra :mrgreen:
Od roku 1989 - Jawa Mustang ,pak spousta, ale opravdu spousta skůtrů 50ccm,70ccm a 125ccm.
Nedávná minulost: Honda PCX 2014, Yamaha N-Max 2017
Obrázek
Uživatelský avatar
Bostav

1000+
 
Reputace: 208
Příspěvky: 1163
Registrován: 26 úno 2016, 14:47
Bydliště: U Mladé Boleslavi
Skútr / moto: Honda Forza 125ccm 2018
Tuning / úpravy: Okouzlující muž za řidítky.


Zpět na Technické problémy se skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků