Derbi Atlantis - nejede jak by měl

Aneb když něco nefunguje tak, jak má...

Re: Derbi Atlantis - nejede jak by měl

Příspěvekod R1 Max » 24 zář 2008, 14:27

Pravím AMEN mistře. ;)
Když jezdit, tak srdcem; když řídit, tak s rozumem. Obojí naráz se nevylučuje.

číslíčko na Maxe: 732 549 204
Uživatelský avatar
R1 Max

1000+
 
Reputace: 12
Příspěvky: 1317
Registrován: 09 kvě 2008, 15:01
Bydliště: Seč
Skútr / moto: Aprilia 150 Leonardo

Re: Derbi Atlantis - nejede jak by měl

Příspěvekod Homoki » 24 zář 2008, 22:04

Je mi naprosto jasny ze bez vyfuku to ma mensi vykon. Ale kdyz mas podezreni , ze vejfuk je tak zadelanej a ze to nejede z tohodle duvodu, tak je nejlepsi alternativa ho sundat a projet to ne? jinak jsem tu nikde nepsal, ze to steluju na tvrdo bez vejfuku, ale protoze ho nemam momentalne.

[quote=Neos50][quote=Homoki]Tak jsem vyměnil válečky ve variatoru, vyčistil kde co, sundal válec a odkarbonoval, zkouknul kroužky atd atd. Bylo toho dost. Ale i přesto po složení to bylo pořád pekelně líný, do kopce 20 km/h víc vůbec... A tak mě už skoro v záchvatu vzteku napadlo za jízdy zatáhnout za sitič a HLE! Najednou skutr začal letět jako střela.... Ale jelikož tam nemám momentálně výfuk (je na komaxitu) tak to dělalo děsnej rachot. Přijel jsem domů a mrknul na pozici jehly. Byla na 2. zářezu od spoda. Tak jsem jí dal na 2. zářez od shora.

Čím myslíte že by to mohlo být? Ještě mě napadlo poštelovat bohatost směsi...[/quote]
hele šikulo už ti někdo řek ,že u dvoutaktu ti uteče 50% směsi ven když tam nemáš vejfuk?Jinak než se začneš hrabat v karbecu tak si sežen servis manuál a zjisti si jak je standartní nastavení..to že jehla je úplně dole neznamená,že je to špatně.
je ještě jedna věc.jestli jsi jehlu jako by víc zapustil do karbecu tak jsi to spíš ochudil než přidal bohatost... ;) ;)[/quote]


Je mi naprosto jasny ze bez vyfuku to ma mensi vykon. Ale kdyz mas podezreni , ze vejfuk je tak zadelanej a ze to nejede z tohodle duvodu, tak je nejlepsi alternativa ho sundat a projet to ne? jinak jsem tu nikde nepsal, ze to steluju na tvrdo bez vejfuku, ale protoze ho nemam momentalne.
Naposledy upravil KYBLOS dne 08 úno 2014, 15:29, celkově upraveno 1
Důvod: Sloučeny dva příspěvky pod sebou
Homoki

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 52
Registrován: 20 dub 2008, 20:29
Bydliště: Liberec City

Předchozí

Zpět na Technické problémy se skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků