cukání za studena

Aneb když něco nefunguje tak, jak má...

Re: cukání za studena

Příspěvekod forester » 06 lis 2019, 12:14

Jirka.Toto by malo byť OK, ja mám lepší nos (väčší) ináč by som tu nenapísal ani čiarku :D
Honda PCX, 2010, predaný, 24 tis km
Honda Shadow - Black Spirit VT750C2B,2011,predaný,40 tis km
Yamaha X-Max 250,2012, predaný,84000 km
Honda Forza 300, 2018, 15 tis km
forester

2500+

Reputace: 463
Skútr / moto: Honda Forza 300

Příspěvekod JardaB » 06 lis 2019, 14:43

Chmelik píše:Pohrdavěji by to už nešlo? Pokud jste si nevšiml, tak já vyřazovací metodou začal, začal jsem palivem, následně svíčkou. A jelikož momentálně nevím, kterým směrem se dál ubrat, tak hledám odpovědi tady. Pokud je tento problém pro vás pi....na, tak prosím, ale já chci mít skůtr v pořádku a proto se problém snažim vyřešit.

====
Že to cítíš pohrdavě je tvoje věc ... žádnou citově zabarvenou formulaci jsem nepoužil (vyjádřil jsem svůj vlastní názor na závažnost problému) a věcně jsem ti radil. Že chceš mít skútr v pořádku ? To naprosto chápu, ale od paliva a svíčky musíš pokročit někam dál.

Čekáš tady nějaké zázračné a jednoduché rady na dálku a přitom jsi na ně nějak pozitivně nereagoval a ještě se ofrňuješ. Některé malé problémy mají složité řešení a záleží na tobě, zda to chceš absolvovat. Pokud ti nestačí tvoje hlava a rady na fóru ... tak zbývá jen servis.
JardaB
Kymco New Downtown 350i
Ex auctoritae Dei omnipotentis, Patris, et Filii, et Spiritus Sacti, et sanctorum canonum, sanctaeque et intemeratae Virginis Dei genetricis Mariae. Atque omnium coelestium virtutum, angelorum, archangel, ... anathema sit.
JardaB

1000+

Reputace: 202
Skútr / moto: Kymco Downtown 350
Tuning / úpravy: deflektor z Číny, USB na řidítkách, Maxia 56

Příspěvekod Chmelik » 07 lis 2019, 23:58

Zdravím,

dnes jsem skútr odstrojil a vyměnil vzduchový filtr, vyčistil palivový a okolo škrtící klapky jsem žádnou netěsnost nezaznamenal, jestli tedy ještě zbývá před návštěvou servisu vyměnit lambda sondu, tak to udělám. V obchodě, kde jsem filtr kupoval mi bylo řečeno, že postupuju správně a pokud nic z toho problém nevyřeší, tak že si myslí, že to bude spojkou.

Díky za předchozí postřehy :)
Chmelik

10+

Reputace: 0
Skútr / moto: Piaggio FLY 150cc

Příspěvekod JardaB » 08 lis 2019, 09:35

Jsem zvědav zda zjistíte příčinu ... pak napiš výsledek.
JardaB
Kymco New Downtown 350i
Ex auctoritae Dei omnipotentis, Patris, et Filii, et Spiritus Sacti, et sanctorum canonum, sanctaeque et intemeratae Virginis Dei genetricis Mariae. Atque omnium coelestium virtutum, angelorum, archangel, ... anathema sit.
JardaB

1000+

Reputace: 202
Skútr / moto: Kymco Downtown 350
Tuning / úpravy: deflektor z Číny, USB na řidítkách, Maxia 56

Předchozí

Zpět na Technické problémy se skútry

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek