střílení do výfuku

Technické problémy s čínskými skútry

střílení do výfuku

Příspěvekod balty » 19 črc 2018, 22:21

Zdravím.Prosil bych o radu.skůtr 150ccm.Za jízdy mi najednou vystřelí otáčkoměr až na doraz a začne to střílet do výfuku,ale otáčky motoru jsou stále stejný.variátor, řemen,spojka byli vyměněny.Někdy to jede normálně a pak najednou zase blbne.už nevím co s tím.děkuji všem za rady
balty

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 4
Registrován: 19 črc 2018, 22:06

Re: střílení do výfuku

Příspěvekod horrabin » 21 črc 2018, 07:45

Tohle bude téměř jistě elektrika. Nejspíš někde prodřená a zkrat. Zkus nejdřív zkontrolovat baterku, případně vyměnit, zkontrolovat dotažení šroubů na ní. Zkontroluj a prostříkni všechny konektory.
Uživatelský avatar
horrabin

250+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 323
Registrován: 29 zář 2009, 21:31
Bydliště: Praha 6
Skútr / moto: Piaggio X9 500 evo

Re: střílení do výfuku

Příspěvekod balty » 22 črc 2018, 11:56

Děkuji.zkusím sundám všechny plasty a půjdu po kabelech.když jsem to dal do servisu tak mi tam vyměnili vše možné a stále to dělá,takže se do toho pustím sám.stálo to vše dost peněz.pak dám vědět jak to dopadlo.mockrát děkuji
balty

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 4
Registrován: 19 črc 2018, 22:06

Re: střílení do výfuku

Příspěvekod balty » 26 črc 2018, 21:46

Zdravím.Tak závada odstraněna.nápověda pomohla.byl to uvolněný kontakt pod kapotáží na boku vedle úložnýho boxu pod sedadlem.je to takový váleček a jdou do něj 2 kabely a je to chráněno jestě převlečnou gumou.jeden kabel byl vyklepaný a sotva držel.tak jsem všechny kontakty prostříknul trochu zmáčnul a vše funguje jak má!ještě jednou děkuji za radu
balty

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 4
Registrován: 19 črc 2018, 22:06


Zpět na Technické problémy s čínskými skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků