Karburator lifan traveller 125

Technické problémy s čínskými skútry

Karburator lifan traveller 125

Příspěvekod Ondrazikmund » 11 srp 2017, 22:13

Ahoj nepopsal by mi někdo prosím stručně jak přijdou zapojit hadičky na tomto karburátoru ? Popř.kam by mělo přijit odvetrání ventilového prostoru ? Díky
https://www.google.cz/search?q=Karbur%C ... Mz7Xv690VM:

-- 11 srp 2017, 22:23 --

Nejvíce mě zajímá vývod na dné karburátoru pak ten nad plovákovkou ... Jinak přiruba má také dva vývody tam jsem dal podtlak pro sání benzínu a druhý sem použil ted co vede s takového bazmeku s drátama a z toho pak vede hadice s filtrem jakoby přisáváni vzduchu ...zde si nejsem jist jestli to nemá přijít do karbu .... a hadice s ventilů ta snad na tý motce nemá místo má docela velký průměr oproti podtlakovým .... koupil sem to v rozkladu a těmto membránovým karbecům moc nehovím :-(
Ondrazikmund

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 4
Registrován: 11 srp 2017, 22:09
Skútr / moto: Lifan traveller 125

Re: Karburator lifan traveller 125

Příspěvekod Dusan14 » 12 srp 2017, 06:30

Na spodku karburatora je sruba a hadicka na vypustanie benzinu, tak hadam niekde pod suter vyved. Na boku karburatora je privod benzinu, a este niekde tam je odvetranie plavakovej komory tam ode hadicka len taka kratka zahnuta aby sa nepovedalo, tecie odtial benzin ked je nieco s plavakom alebo ventilom.
Hrubsia hadica od ventilov bud ide do speci ventilu( je tam zapojeny podtlak a tato hadica)
Tensia od vika ventiov konci v sacom filtri.
Dusan14

1000+
 
Reputace: 35
Příspěvky: 1129
Registrován: 09 bře 2014, 22:42
Skútr / moto: TGB Bullet 125

Re: Karburator lifan traveller 125

Příspěvekod Ondrazikmund » 12 srp 2017, 13:11

Jsem z toho pravě jelen ...protože do vyfuku není žadný vstup a do sání hadice nedostane .... :-( ale někam přijít musí když je na ní objímka ...má nějaký zasadní vliv krom odbourání přetlaku u ventilů ? Diky

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
Ondrazikmund

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 4
Registrován: 11 srp 2017, 22:09
Skútr / moto: Lifan traveller 125

Re: Karburator lifan traveller 125

Příspěvekod Dusan14 » 12 srp 2017, 15:01

Ako sa to vezme, otazka ci je to vobec funkcne. Dolezite je aby z veka ventilov isla hadicka cca fi 6mm, do vzduchoveho filtra.

Podla mna ty chyba ten ventil ovladany podtlakom do ktoreho ide ta hruba hadica od veka ventilov cca fi 13mm
Dusan14

1000+
 
Reputace: 35
Příspěvky: 1129
Registrován: 09 bře 2014, 22:42
Skútr / moto: TGB Bullet 125

Re: Karburator lifan traveller 125

Příspěvekod Ondrazikmund » 12 srp 2017, 16:30

Mo prave tam mam jenom ten bazmek viz foto z toho jde volna hadice s filtrem a dal tenka hadička tu jsem dal na hrdlo karburatoru pak sem do druheho vystupu hrdla pichl podtlak benzinu spolecne v tečku a podtlakem membrany karbu apod... viz foto ....tak snad to mam dobře..jinak k tomu bazmeku je jeste krabička viz foto ....ObrázekObrázekObrázekObrázek

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
Ondrazikmund

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 4
Registrován: 11 srp 2017, 22:09
Skútr / moto: Lifan traveller 125

Re: Karburator lifan traveller 125

Příspěvekod Ondrazikmund » 12 srp 2017, 17:40

Vše teď vlastně takto funguje jde krasne po plynu ...jen se musí startovat s plynem .... jde to ošulit větším volnoběhem ale pak pomalinku padaji otáčky apod... rozdelal swm ten elektrický sytič a vnitřek je roztaven jehla zaseklá a cely je to jakesi rozpadené ...tak to bude asi hlavní problém.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
Ondrazikmund

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 4
Registrován: 11 srp 2017, 22:09
Skútr / moto: Lifan traveller 125


Zpět na Technické problémy s čínskými skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron