Náměty a stížnosti pro Admina

Pokud máte s fórem nějaké potíže, pište zde.

Příspěvekod jel.en » 29 pro 2008, 12:00

petrzet ; ohka ; Tomulátor a Polda :stare: Ju tu někdo kdo se sem ještě nnemůže dostat a píše jako host???


Zkusim tam ještě jednou písnout... ;)
Jsem despota a ignorant...
Jo a taky mi lidi dost často říkají že jsem.... Ehm... Něco co je dolejc pod pupíkem :-D :-p
jel.en

1500+
 
Reputace: 19
Příspěvky: 1928
Registrován: 02 úno 2007, 18:01

Příspěvekod Návštěvník » 29 pro 2008, 12:24

Poldo pokud budeš té dobroty tak připiš lojza dík
Návštěvník
 

Příspěvekod Návštěvník » 29 pro 2008, 12:25

Promin Jel.en já se blbě díval lojza
Návštěvník
 

Příspěvekod Návštěvník » 29 pro 2008, 18:37

Zdravím vás, milí návštěvníci,

po delší době došlo bohužel k dalšímu útoku na fórum. Tímto se chci všem omluvit za problémy s tím spojené. Věřím že do nového roku se nám díky pomoci provozovatele hostingu podaří vše obnovit ze zálohy a během pár dní už poběžíme zase na 100%.

Zároveň s tím bych chtěl upozornit na jednu novinku - o samotné fórum se od nového roku zřejmě bude starat jiné člověk (oplívající časem, nápady i technickými možnostmi). Ten plánuje také spuštění nového webu zaměřeného speciálně na svět skútrů, takže doufám že se vám to bude líbit. Oba weby, jak nový portál tak i fórum, by spolu mělo být úzce propojeny a zvýšit tak do určité míry uživatelský komfort.

O technický provoz fóra se i nadále bude starat společnost Internet Plus s.r.o., která toto fórum hostuje již od začátku a nabídla spolupráci i nadále.

S pozdravem
Admin, skutrforum.cz
Návštěvník
 

Příspěvekod MikyMiky » 29 pro 2008, 19:43

Jéééé, admin žijééééé :) :) :)
MikyMiky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 746
Registrován: 07 srp 2008, 13:44

Příspěvekod Návštěvník » 29 pro 2008, 20:07

Admine, to je dobrá zpráva a doufám, že se vše napravý a bude OK. Jen abychom nedopadli, jako s Jardou Slavonockým!!! :D Polda
Návštěvník
 

Příspěvekod jel.en » 29 pro 2008, 20:40

[quote=MikyMiky]Jéééé, admin žijééééé :) :) :)[/quote]


ALE TO SE VÍ UŽ TEJDEN ;)
Jsem despota a ignorant...
Jo a taky mi lidi dost často říkají že jsem.... Ehm... Něco co je dolejc pod pupíkem :-D :-p
jel.en

1500+
 
Reputace: 19
Příspěvky: 1928
Registrován: 02 úno 2007, 18:01

Příspěvekod Návštěvník » 30 pro 2008, 01:21

Nemuzu jse prihlasit,v seznamu jsu.nevite nekdo co stim?
libor x9
Návštěvník
 

Příspěvekod Návštěvník » 30 pro 2008, 15:02

Tak teda budeme čekat a zkoušet stále kdy bude fórum fungovat a kdy se zde zase všichni setkáme. Přeji Vám přátelé veselého Silvestra a pokud jezdíte na skútrech i v tomto počasí, (jako že asi nejsem sama) tak se dobře oblékejte ať mi neonemocníte a pozor!!!! Klouže to! ;) :D ohka
Návštěvník
 

Příspěvekod Návštěvník » 30 pro 2008, 21:26

Tady Brloznik, taky doufam v plnohodnotne zprovozneni fora. Nyni se "jen" neprihlasim, predtim jsem se na forum nedostal vubec. Hodne zdaru! :rolleyes:
Návštěvník
 

Příspěvekod Návštěvník » 30 pro 2008, 22:00

Jo jo, naděje umírá poslední. Jo a jmenuju se Kyblos, Los Kyblos :cyclops: Ráno sem spadnul na šiškos z postelos, hrozná peckos, hvězdičky kolem kebulos a trvalos následkos do teďkos. Taky budu doufat, že fórum zase pude no. Jak se říká: Kdo si počká, toho předběhnou ostatní :D Nebo tak nějak no
Návštěvník
 

Příspěvekod Návštěvník » 30 pro 2008, 22:01

jelikož mě to několikaopakování ukazovalo stejný kvvlkviov jcmc kocf apod. či co tak jsem se po týdnu naštval a udělal novou registraci.ikdyž po druhým ale uspěsným pokusu a druhý den k tomu jsem se konečně těšil a zase to samý ho.no.dvě registrace a stějně jsu v pr...i jako před tím.pokud to někdo nedá dohromady zavčas tak bych nerad opustil toto forum.už jen proto že chcu odpovědět nebo přidat přízpěvek do témata a nemužu protože to pustí jen registrovaný.jsu tady dvakrát a prd je mi to platný.do třetice už ne.dvě tady stačí.jen mne zajímá v čem je chyba.jaro je za humny a pokud bych chcel dát něco vědět tak prostě nemužu.a posílat smsky?díky, stačilo mi to na vánoční svátky.jestli je tu ještě živej admin at se na to podívá nebo by se mohlo stát že někteří díky nefunkčnosti fora zanevřou na toto forum.ale jak známo, když je dobrá parta tak drží při sobě.jen ta komunikace tu částečně chybí.

jo a tady tohleto mě nechce pustit dál

Quicksilver Forums has exited with an error


--------------------------------------------------------------------------------
main(./func/login.php): failed to open stream: No such file or directory
--------------------------------------------------------------------------------

Warning [2]:
The error was reported on line 62 of /home/ableweb/skutrforum.cz/index.php

Code:
60 }
61
62 require './func/' . $module . '.php';
63
64 $qsf = new $module($db);


doufám, že se to dá do puvodních kolejí.nejen pro mne ale i pro ty ostatní co mají podobný problémy.
Návštěvník
 

Příspěvekod Návštěvník » 30 pro 2008, 22:03

[quote=Host]jelikož mě to několikaopakování ukazovalo stejný kvvlkviov jcmc kocf apod. či co tak jsem se po týdnu naštval a udělal novou registraci.ikdyž po druhým ale uspěsným pokusu a druhý den k tomu jsem se konečně těšil a zase to samý ho.no.dvě registrace a stějně jsu v pr...i jako před tím.pokud to někdo nedá dohromady zavčas tak bych nerad opustil toto forum.už jen proto že chcu odpovědět nebo přidat přízpěvek do témata a nemužu protože to pustí jen registrovaný.jsu tady dvakrát a prd je mi to platný.do třetice už ne.dvě tady stačí.jen mne zajímá v čem je chyba.jaro je za humny a pokud bych chcel dát něco vědět tak prostě nemužu.a posílat smsky?díky, stačilo mi to na vánoční svátky.jestli je tu ještě živej admin at se na to podívá nebo by se mohlo stát že někteří díky nefunkčnosti fora zanevřou na toto forum.ale jak známo, když je dobrá parta tak drží při sobě.jen ta komunikace tu částečně chybí.

jo a tady tohleto mě nechce pustit dál

Quicksilver Forums has exited with an error


--------------------------------------------------------------------------------
main(./func/login.php): failed to open stream: No such file or directory
--------------------------------------------------------------------------------

Warning [2]:
The error was reported on line 62 of /home/ableweb/skutrforum.cz/index.php

Code:
60 }
61
62 require './func/' . $module . '.php';
63
64 $qsf = new $module($db);


doufám, že se to dá do puvodních kolejí.nejen pro mne ale i pro ty ostatní co mají podobný problémy.[/quote]

ku.va práce ještě podpis-ten absták už je fakt znát i na mne.jarda
Návštěvník
 

Příspěvekod kraken.99 » 30 pro 2008, 22:28

jardo ani ty ani kyblos se podepisovat nemůsíte vás podle stylu pozná snad každý :D
tel.777 55 22 12 email:kraken.99@seznam.cz skype:kraken.99
Uživatelský avatar
kraken.99

2500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2887
Registrován: 28 dub 2007, 20:41
Bydliště: Chrustenice
Skútr / moto: Suzuki Burgman 650exe 08

Příspěvekod Návštěvník » 30 pro 2008, 22:30

[i]Mně se taky nejde přihlásit.Jinak přeju pěkný nový rok.Vicena
Návštěvník
 

PředchozíDalší

Zpět na Technické problémy na fóru

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků