Styling a tuning Derbi Atlantis

Diskuze o stylingu skútrů. Úpravy vzhledu. Plasty, lak, světla, hudba,...

Příspěvekod Cpujky » 26 led 2007, 01:15

Nechci motorove tunit a zasahovat do skutra,ale opticky bych tunil :p
Mam na mysli cirou optiku atd...(z mech. veci maximalne "pekny"vyfuk :p)
Tak co Atlantiste, poradite? (pochybuju ze jsem tady jen ja a Kyblos :D)
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50

Příspěvekod KYBLOS » 26 led 2007, 07:20

Čéče já jsem viděl na SŠ snad už jen jednoho červenýho Atlantise, jinak nic. Ono taky keždej kdo má Atlantis nemusí mít internet, tak třeba ani není, že ňáký fórum existuje :-) Pokud jde o čirou optiku, tak si aspoň myslím, že na Atlantise není, nebo o tom zase nevím já :-( No kdyby byla, tak mi dej vědět :-D Nechceš moc motorově tunit, což je u tvýho starýho Atlantisu pochopitelný, páč on to fakt moc nepotřebuje, ale doporučil bych ti aspoň kevlarovej řemen, teda pokud ho už nemáš. Jde o to, že jsem zkoušel se projet s kevlarovým řemenem a hned na to jsem tam vrátil origoš. No je to pěknej rozdíl. Ten origoš prokluzuje jak hovado, za to ale kevlarovej řemen ro rozjel o hodně líp :-) Prostě lepší záběr.
Naposledy upravil KYBLOS dne 26 led 2007, 07:22, celkově upraveno 1
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Příspěvekod Cpujky » 26 led 2007, 16:52

[quote=KYBLOS][quote=Cpujky]Nechci motorove tunit a zasahovat do skutra,ale opticky bych tunil :p
Mam na mysli cirou optiku atd...(z mech. veci maximalne "pekny"vyfuk :p)
Tak co Atlantiste, poradite? (pochybuju ze jsem tady jen ja a Kyblos :D)[/quote]


Čéče já sem widěl na skútršňouře snad uš jenom jednoho čerwenýho Atlantise, jinag nic. Wono taky každej gdo má Atlantis nemusí mít internet, tag třeba ani newí, že ňáký fórum egzistuje :) Pokud de wo čirou woptiku, tag si aspoň myslim, že na Atlantise není, nebo wo tom zas newím já. :( No gdyby byla, tag mi dej wědět :D Nechceš moc motorowě tunit, coš je u twýho starýho Atlantise pochopitelný, páč won to fakt moc nepotřebuje, ale doporučil bych ti aspoň kewlarowej řemen, teda pokud ho uš nemáš. De wo to, že sem skoušel se projet s kewlarowym řemenem a hned na to sem tam wrátil worigoš. No je to pěknej rozdíl. Ten worigoš prokluzuje jag howado, zato ale kewlarowej řemen to rozjel wo hodně líp. :D Prostě lepší záběr.[/quote]

No na cirou optiku jsem se ptal uz na sterem foru...a nikdo nic nevedel, coz je skoda (jde mi o zadni optiku, predek je bozi :p)
Do motoru nic valit nechcu,pac kdybych chtel vetsi vykon,tak si koupim 250 Leonardo,ale chapu ze to ma nekdo jako konicek. Az staje snich,tak dam skutra do servisu na prohlidku (vymena valecku,novy remen,nove pneu,prohlidka valce, atd)pac uz ma 11tisic,tak at jeste par tisic vydrzi:). Maximalne bych sel do vyfuku,ale to by musel mit dory zvuk a dobre vypadat:)
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50

Příspěvekod Cpujky » 09 úno 2007, 17:40

Tak jedine co jsem zatim nasel o stylingu Atlantisu je tohle:link
Ac si tam hrali s lakem a s lestenim krytu varce,tak zadni svetlo je klasicke :(
Ale jak tak koukam, zacinaji se mi ty ladene vyfuky libit :) Uz taky zacinam pokukovat po scootlandu :)
Naposledy upravil Cpujky dne 09 úno 2007, 17:41, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50


Zpět na Styling

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník