Nové čalounění sedla

Diskuze o stylingu skútrů. Úpravy vzhledu. Plasty, lak, světla, hudba,...

Re: Nové čalounění sedla

Příspěvekod Faethor » 28 úno 2011, 16:28

tak co wiktore nějaký posun? dost mě to zajímá, v rámci stavby jsem měl v úmylsu taky trošku předělat sedačku:) Měl bych i nějaké kontakty v Hradci kdyby měl někdo zájem- je to osvědčený pohodový čalouník ale já chci ehm něco spejšl, že:)

Btw padlo tu, že koženka z finančních důvodů lepčí enž kůže- nejen z fiannčních- budoucí tchán si nechal vyňuňat sedlo na XVS 1100 Viráži a že kůže a že to je cool no ale když začne pršet tak se to napije a člověk má hned vlka:) Taky sem chtěl něco jako semiš ale nakonec asi zůstanu uz koženky páč pak bych musel kontorlovat jestli ten den nemá pršet aby mi nezvlhla sedačka a to jako fakt ne:)
Uživatelský avatar
Faethor

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 146
Registrován: 23 dub 2010, 19:25
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Projekt Choppster
Tuning / úpravy: má to cenu sem vypisovat?

Re: Nové čalounění sedla

Příspěvekod wictor » 01 bře 2011, 00:14

Ahoj, už jsem to někde psal, ale dopadlo to jak říkal mefisto. Firma poslala jeden email a tím to skončilo, takže jiné jednání než osobní je zbytečné. Tím pádem mít nové sedlo přes zimu vzalo za své, ale alespoň mám další cíl pro výlet :wink: a včera mi dával ještě Miro11 odkaz, taky na někoho v HK :wink: :P
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Re: Nové čalounění sedla

Příspěvekod mijuna » 01 bře 2011, 10:53

wiky tan odkaz co ti dával Miro ten pán je dobrej...znám pár kluku co si nechali čalounit...ne jen motku ale třeba sedačky do auta...je sice draší ale je dobrej...a za kvalitu se platí...
Uživatelský avatar
mijuna

500+
 
Reputace: 5
Příspěvky: 603
Registrován: 09 lis 2009, 11:49
Bydliště: Rohoznice u Pardubic či Hradce Králové-Kolín(Radim)
Skútr / moto: Bandit PYČO..1200S rv 2004
Tuning / úpravy: uvidíme:-)

Re: Nové čalounění sedla

Příspěvekod Mefisto » 01 bře 2011, 16:54

wictor píše:Ahoj, už jsem to někde psal, ale dopadlo to jak říkal mefisto. Firma poslala jeden email a tím to skončilo, takže jiné jednání než osobní je zbytečné. Tím pádem mít nové sedlo přes zimu vzalo za své, ale alespoň mám další cíl pro výlet :wink: a včera mi dával ještě Miro11 odkaz, taky na někoho v HK :wink: :P

No stihnout se to da, ale musis si tam zajet
Hyosung SF50 Prima / YAMAHA RACING: variator: HEBO Next Generation, vyfuk: Tecnigas Next R
FJS 600 Silver Wing / new spigle a tourist plexi(urizly) a .............
CBF 1000
Uživatelský avatar
Mefisto

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1121
Registrován: 15 dub 2007, 19:15
Bydliště: Neco na D1 mezi Prahou a Bratislavou

Re: Nové čalounění sedla

Příspěvekod FunTom » 01 bře 2011, 19:15

Já teda taky scháním nějakého čalouníka z Prahy. Potřebuji něco udělat se sedlem aby bylo tvrdší. :?
Mene tekel
Uživatelský avatar
FunTom

750+
 
Reputace: 2
Příspěvky: 775
Registrován: 13 črc 2008, 19:33
Bydliště: Praha 9
Skútr / moto: Piaggio X9 500 i.e. (PRODÁNO)
Tuning / úpravy: xenon+stroba na oslňování, siréna na plašení zvěře, cestovní plexi a válečky Dr. Pulley

Re: Nové čalounění sedla

Příspěvekod janon » 01 bře 2011, 22:41

Co treba zkusit vymozenost jako je internet?

Treba TOTO nebo TOTO
bylo Honda Lead 100 najeto 40 000 km (ja 12 000)
bylo Yamaha Majesty 400 najeto 206 000 km (ja 136 000)
bylo Honda Silver Wing 600 najeto 110 000 km (ja 92 000)
nyní Yamaha T Max 560 najeto 27 000 km (ja 14000)
Uživatelský avatar
janon

2500+
 
Reputace: 195
Příspěvky: 2745
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Praha

Re: Nové čalounění sedla

Příspěvekod FunTom » 01 bře 2011, 23:41

Honzo nejsem idi..... Mám na mysli nějakého čalouníka z Prahy na vaše DOPORUČENÍ! :wink:
Naposledy upravil KYBLOS dne 26 bře 2013, 01:04, celkově upraveno 1
Důvod: Úprava neslušných výrazů
Mene tekel
Uživatelský avatar
FunTom

750+
 
Reputace: 2
Příspěvky: 775
Registrován: 13 črc 2008, 19:33
Bydliště: Praha 9
Skútr / moto: Piaggio X9 500 i.e. (PRODÁNO)
Tuning / úpravy: xenon+stroba na oslňování, siréna na plašení zvěře, cestovní plexi a válečky Dr. Pulley

Re: Nové čalounění sedla

Příspěvekod ajfel » 04 bře 2011, 11:35

Firma DDT v Mohelnu, o které psal Wictor, nekomunikuje. E-maily bez odezvy. Buď mají tolik práce a nestíhaj si sednout na pár minut ke compu, nebo kašlou na zákazníky. Při takovém jednání bych jim nedal zhotovit ani obojek na psa... :?
A ještě bych doplnil pro Mefista: ta firma výslovně doporučuje e-mail na své webové prezentaci. Co k tomu dodat? Možná jsou dobří řemeslníci, ale takhle se slušný obchodník nechová. Kdyby byla větší konkurence, už by byli v pr... :!:
Naposledy upravil ajfel dne 06 bře 2011, 04:48, celkově upraveno 1
ajfel

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 188
Registrován: 05 dub 2010, 11:45
Bydliště: Vysočina
Skútr / moto: Honda SW-T400
Tuning / úpravy: alarm Scorpio, topcase Honda, akukontrola+zásuvka CTEK, vyhřívání sedla KeeTec, hefty Oxford

Re: Nové čalounění sedla

Příspěvekod Mefisto » 04 bře 2011, 16:57

Pri tom mnozstvi co maj delat a tech zakazek se ani nedivim, ze se jim nechce posilat 100 mailu denne.
Staci prijet, nebo zatelefonovat a vse je v pohode.
Hyosung SF50 Prima / YAMAHA RACING: variator: HEBO Next Generation, vyfuk: Tecnigas Next R
FJS 600 Silver Wing / new spigle a tourist plexi(urizly) a .............
CBF 1000
Uživatelský avatar
Mefisto

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1121
Registrován: 15 dub 2007, 19:15
Bydliště: Neco na D1 mezi Prahou a Bratislavou

Re: Nové čalounění sedla

Příspěvekod wictor » 05 bře 2011, 00:15

Mefisto pokud bych neměl info od tebe, jak to chodí tzn: jen osobní návštěva, tak už firmu dále nekontaktuju a hledám někde jinde ..... respektive možná už jsem stejně našel (odkaz od Mira11).

Věřím, že podle recenzí a zkušeností jsou dobří, ale :
1, Nemyslím si, že dostávají 100 emailů denně
2, Odpověď na email je skutečně otázkou několika málo minut a pokud těch emailů mají skutečně 100, tak tomu obětují max 1,5 hodiny. Ono stačí napsat na stránky něco v tom smyslu, že nestíhají odpovídat na emaily a preferují osobní nebo tel. jednání a je to hned o něčem jiném.

Souhlasím s ajfelem v tom, že tohle odradí velké % zákazníků.

Takže tak nějak bych to viděl .... a podotýkám, že sám pracuji v obchodě :wink: :P
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Re: Nové čalounění sedla

Příspěvekod Mefisto » 05 bře 2011, 04:21

Musis vzit jeste jednu vec v potaz ze jsou lide, ktere pocitace nebavi a na internet chodi maximalne jednou za tyden a pocitac nezapinaj ani kvuli fakture.
Proste si s nim netykaj jak treba zde vsichni.
I ja znam lidi co maj doma kompl jen kvuli detem a sami by na to nesahli.
A s temi maily? Dodnes je stale fura firem co komunikuji faxem a na mail ti neodpovi cili, tohle pro me take neni argument :lol:
Spise je to problem pro ty co to maj dal, ale zase vim ze jsme tam nejak dostali uz asi 15 sedadel na upravu a vim, ze to dela jeden kluk sam doma a pomaha mu zena(cili nemaj otravu na telefonu a mailu, kterej se o tohle stara) tak si dokazu predstavit co je to za hoknu kdyz kazdy to chce mit nejlepe vcera :D
PS: a jako pracujici v obchode se s timhle musis setkavat denno denne, pokud nekomunikujes s jednou firmou :D
.... se divam, ze by me mohli davat nejaky procenta :lol:
Hyosung SF50 Prima / YAMAHA RACING: variator: HEBO Next Generation, vyfuk: Tecnigas Next R
FJS 600 Silver Wing / new spigle a tourist plexi(urizly) a .............
CBF 1000
Uživatelský avatar
Mefisto

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1121
Registrován: 15 dub 2007, 19:15
Bydliště: Neco na D1 mezi Prahou a Bratislavou

Re: Nové čalounění sedla

Příspěvekod petan600 » 05 bře 2011, 09:04

Já osobně můžu doporučit p. Novotnýho ze Strašic,je i na internetu a to firma NOTOS.dělal mi nový potah na Leoše a jsem naprosto spokojenej je to udělaný líp než od italů,udělá to podle Tvýho přání a cena je podle mě velice solidní,já platil 1500 kč a nechal jsem si sedlo krásně prošít.A neni to od Prahy ani tak daleko .
petan600

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 46
Registrován: 06 říj 2010, 06:49
Skútr / moto: Aprillia leošek 150

Re: Nové čalounění sedla

Příspěvekod wictor » 05 bře 2011, 22:20

Mefisto píše: ale zase vim ze jsme tam nejak dostali uz asi 15 sedadel na upravu a vim, ze to dela jeden kluk sam doma a pomaha mu zena(cili nemaj otravu na telefonu a mailu, kterej se o tohle stara) tak si dokazu predstavit co je to za hoknu kdyz kazdy to chce mit nejlepe vcera :D
PS: a jako pracujici v obchode se s timhle musis setkavat denno denne, pokud nekomunikujes s jednou firmou :D
.... se divam, ze by me mohli davat nejaky procenta :lol:


Na to odpovím stejně jako jsem už odpověděl: Pokud bych nevěděl např. od tebe, že přes email nekomunikují a neměl pozitivní recenze, tak dál tuto firmu nekontaktuju. :wink: Názor si člověk udělá i podle detailů. Vzhledem k neustále se opakujícím inzerátům apod. bych to na lidi, který chodí na internet jen 1x týdně neviděl :wink:
PS: určitě nekomunikuju jen s jednou firmou, ale i tak je veškerá komunikace z 99% přes email. To už jsme, ale OT a je to na jinou diskuzi.

O tom, že jsou v DDTuningu dobří, ale nepochybuju :!: :wink: :P
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Re: Nové čalounění sedla

Příspěvekod šelma » 08 bře 2011, 18:57

Tak jsem to tady celé pročetl a možná mi něco uniklo.Máte někdo kromě kůže a koženky na sedadle jiný materiál?Letos jsem vyjel za většího mrazu a dnes jsem si všiml,že mi celé sedlo rozpraskalo.Koženku už nechci.Potřeboval bych poradit,co v zimě nepraskne a zároveň nebude držet vodu.
šelma

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 43
Registrován: 19 dub 2008, 17:29
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda Silver Wing 400

Re: Nové čalounění sedla

Příspěvekod MisaKacenka » 08 bře 2011, 19:01

Guma nebo igelit :P
Ne, myslim, ze kozenka je asi to nejlepsi, co se dela...kuze je luxus a musi mit podlepene svy, jinak z toho mas bazenek, Petas by mohl vypravet :)
Jinak nevim, ale povrchove upravena Cordura...? netusim, jestli se to uziva a jak by se na tom sedelo...jen napad :)
Uživatelský avatar
MisaKacenka

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2022
Registrován: 25 říj 2009, 22:42
Bydliště: Pardubice - Sweetcow
Skútr / moto: Suzuki GSF 600 Bandit
Tuning / úpravy: Kufr Kappa 42l, Scorpion exhaust, 12V socket, GPS TomTom, zvysene plexi, bile stobo, vystrazne blinkry, sirena, PTT zastavba pro PMR :)

PředchozíDalší

Zpět na Styling

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník