HUDBA OD PC

Diskuze o stylingu skútrů. Úpravy vzhledu. Plasty, lak, světla, hudba,...

HUDBA OD PC

Příspěvekod djablonsky » 13 kvě 2009, 22:12

cauvec, chtěl jsem se zeptat jestli by bylo možný připojit obyčejné reproduktory od PC k baterce od skůtra ? :D v elektronice se VŮBEC nevyznám a nemám kdo by mi to udělal.. takže jsem myslel, že bych odstřihl to do zásuvky:D, a rozštěpil ten kabel na 2 a připojil k baterce připojil MP3 a jel:D což je asi dost blbost a nebo mám v kufru hexagona ještě napájení 180V.... kdyby bylo nějaké elektrické schéma jak na to byl bych moc rád... Díky mocc :)
djablonsky

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 14
Registrován: 26 led 2009, 15:40

Re: HUDBA OD PC

Příspěvekod Mitja » 13 kvě 2009, 22:35

Prvni otazka k cemu to chces? Za druhe proc zrovna reproduktory z PC?

Nejlehci zpusob asi bude si sehnat nejaky slaboucky zesilovac do auta, ktery samozrejme konstruovany na napajeni 12V, na nej napojit normalni reproduktory (bez zdroje!) a z neho si vytahnout kabelem jack 3,5 mm.. a uz ti to pofici. Je otazkou jestli ti to utahne altik na skutru a nezapomen si udelat nejake vypinani, aby ti to pres noc nesezralo baterku.
Peugeot 205, 1.1i (44kw), color line, '91 , Renault Megane II sedan, 1.4 16V (72kw), sportway, '09 ,
CPI Popcorn, 50 ccm, '03
Uživatelský avatar
Mitja

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 261
Registrován: 16 úno 2009, 12:51
Bydliště: Ostrava / Studénka
Skútr / moto: CPI Popcorn 50ccm, '03
Tuning / úpravy: rovne koleno, omezovac pryc, vetsi tryska

Re: HUDBA OD PC

Příspěvekod Mitja » 13 kvě 2009, 22:37

Jinak kdyby jsi trval na reproduktorech z PC, musel by sis koupit menic napeti z 12V na 230 V (cca 1000 kč), je to takove velke trafo.. no ale ucinost tech levnejsich menicu je kolem 60%, takze to by ti vycuclo uplne zbytecne baterku ani bys nevedel jak, to by asi neslo..

Pokud bys mel reproduktory, do kterych se strka jen kulaty napajeci konektor a adapter maji zvlast, tak by sis musel zjistit kolik voltu ten adapter dava do repraku, kdyby kolem 12 V tak by se to teoreticky dalo napojit primo na baterku.. ale teda nikdy jsem to nezkousel, kdovi jakou neplechu by to mohlo nadelat, urcite nedoporucuju to zkouset.
Peugeot 205, 1.1i (44kw), color line, '91 , Renault Megane II sedan, 1.4 16V (72kw), sportway, '09 ,
CPI Popcorn, 50 ccm, '03
Uživatelský avatar
Mitja

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 261
Registrován: 16 úno 2009, 12:51
Bydliště: Ostrava / Studénka
Skútr / moto: CPI Popcorn 50ccm, '03
Tuning / úpravy: rovne koleno, omezovac pryc, vetsi tryska


Zpět na Styling

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků