Nové skutrforum.cz

Vše o fóru

Re: Nové skutrforum.cz

Příspěvekod Nuramon11 » 07 dub 2011, 18:47

Ta černá je taková prázdná... předělal bych to nějakou vínovou nebo tak něco, viz návrh. Nebo "prodloužit" tu texturu, co lemuje boky celé stránky. Další problém je, že je zobrazováno moc informací o uživateli, resp. je to moc roztahané a tak i krátký příspěvek zabírá spoustu místa a z prohlížení fóra se člověku přehřívá kolečko u myši :) Jinak se mi ale nový návrh líbí, možná by to chtělo ještě trochu zmenšit písmo na hlavní stránce apod., jsou to všechno problémy, které už tu byly zmíněné :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Nuramon11

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 113
Registrován: 09 čer 2010, 19:20
Bydliště: Břeclav
Skútr / moto: JMSTAR EAGLE 50
Tuning / úpravy: Variátor Naraku HS, válečky 5g, větší tryska karburátoru... a odrané oba boky

Re: Nové skutrforum.cz

Příspěvekod baris » 07 dub 2011, 18:55

Při psaní SZ nelze zprávu odeslat. Chybí tlačítko pro odeslání.
baris

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 44
Registrován: 27 črc 2010, 18:40
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Maxon žlutá čajna

Re: Nové skutrforum.cz

Příspěvekod Ryan » 07 dub 2011, 18:55

spekulujeme s tmavě-šedou na pozadí a upravujeme texturu, právě aby to nebylo tak prázdné.
písmo malou modifikací projde také
detaily uživatele v příspěvku nejsou ještě 100%, bude se také měnit (k lepšímu ;-) )
Uživatelský avatar
Ryan

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 467
Registrován: 04 říj 2006, 00:43
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Aprilia SR50 Racing
Tuning / úpravy: TopPerformance 70ccm, LeoVince ZX, Malossi MultiVar, Malossi 19mm carb.

Re: Nové skutrforum.cz

Příspěvekod Ryan » 07 dub 2011, 18:57

baris píše:Při psaní SZ nelze zprávu odeslat. Chybí tlačítko pro odeslání.


díky za report, ale
1. špatné sekce - technické problémy jsou zde: viewforum.php?f=25
2. již se za poslední dva dny několikrát řešilo - oprava bude během dnešního večera
Uživatelský avatar
Ryan

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 467
Registrován: 04 říj 2006, 00:43
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Aprilia SR50 Racing
Tuning / úpravy: TopPerformance 70ccm, LeoVince ZX, Malossi MultiVar, Malossi 19mm carb.

Re: Nové skutrforum.cz

Příspěvekod MisaKacenka » 07 dub 2011, 18:58

Dobre, a proc je tedy tak technicky narocne, prosilver nechat tak, jak byl, a obnovovat jen layout novy? Uzivatel by si mohl vybrat, za cenu toho, ze mu "neco" bude chybet...to si myslim, ze jde...

Finalni slovo budes mit vzdy Ty, to je jasne...ale prosimte o to, aby jsi se nad tim krapitek zamyslel a nechal si nekde poradit... Ku prikladu, proc je nejrozsirenejsim layoutem for, vsude, svetla barva, odstiny modre, sede, atd...? Protoze to nejmene namaha a poskozuje oci :)

Pokud bude finalni, a tedy jediny, layout ten "black hole", tak, byt mi to bude lito, budu nucen odejit...a ted to berte jen jako konstatovani ;)
Uživatelský avatar
MisaKacenka

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2022
Registrován: 25 říj 2009, 22:42
Bydliště: Pardubice - Sweetcow
Skútr / moto: Suzuki GSF 600 Bandit
Tuning / úpravy: Kufr Kappa 42l, Scorpion exhaust, 12V socket, GPS TomTom, zvysene plexi, bile stobo, vystrazne blinkry, sirena, PTT zastavba pro PMR :)

Re: Nové skutrforum.cz

Příspěvekod wictor » 07 dub 2011, 19:00

Se zájmem sleduji diskuzi, která se kolem nového designu fóra vede.

Proč vlastně došlo ke změně designu?
Cílem bylo sjednotit SKUTRPORTAL a SKUTRFORUM do jednotného designu. Časem by měla následovat změna i u SKUTRSNURY. Barva vychází z loga SKUTRFORA. A byla to právě barva fóra (ta modrá), kvůli které chodilo xy dotazů a požadavků, zda by nešla nějak změnit a protože cílem (jak už bylo řečeno) bylo sjednotit SP a SF do jednotného designu, tak ke změně došlo.

Výsledkem je nový design, který je alespoň podle mě povedený.

Dotazů a námětů co a jak přišlo a stále chodí spoustu. Reakce jsou pozitivní i negativní. Co člověk to jiný názor, takže všem se zavděčit určitě nejde..... a i když by třeba vůle a chuť byla, tak to skutečně nejde.

Fórum je v současné době funkční skoro ze 100%, ale i přes to se chyby najdou. Nefunkční odesílání SZ, Chybí stroje v avataru apod. ... Na všem se, ale pracuje a jak bylo napsáno, tak za každý podnět je realizační team vděčný! Spoustu věcí jinak než spuštěním ostré verze nebylo možno vyzkoušet a proto se nyní ladí už dá se říct poslední detaily.

Těžko lze hodnotit po 1 dni, když ještě nejsou všechny detaily doladěny, ale místo výlevů některých jedinců nebo komentářů, které nový vzhled rezolutně odmítají bez pořádného vyzkoušení a prozkoušení to prostě pojďmě zkusit! Ano je to změna takřka radikální, ale ne bezdůvodná!!!

Wictor
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Re: Nové skutrforum.cz

Příspěvekod Denis14 » 07 dub 2011, 19:10

Mně se naopak nový design dost líbí kombinace černá, červená a bílá je super. Až na pár nedostatků, které se právě řeší. Myslím, že vše dopadne nakonec dobře. Naopak ten starý na mně působil příliš všedně až nudně. Jsem pro každou kavalitní změnu. Držím palce, jen tak dál. :D
Obrázek

Honda Lead 2009 (8500 km v letech 2009 -2010) prodáno
Honda PCX 2010 (zatím 27700 km - 2014)
Uživatelský avatar
Denis14

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 286
Registrován: 07 bře 2011, 18:23
Bydliště: Zlín
Skútr / moto: Honda PCX Seal
Tuning / úpravy: kufr Givi, plexi Ermax, alarm, hodinky + teploměr v chromovém držáku, navigace Garmin 220 Zümo Lifetime

Re: Nové skutrforum.cz

Příspěvekod Ryan » 07 dub 2011, 19:15

MisaKacenka píše:Pokud bude finalni, a tedy jediny, layout ten "black hole", tak, byt mi to bude lito, budu nucen odejit...a ted to berte jen jako konstatovani ;)

pak se nabízí otázka, proč zde vlastně jsi? fórum je zdroj inspirací, spojuje lidi.. - bez ohledu na to, jak vypadá. pakliže jsi ochoten odejít z fóra jen proto, že nevypadá tak jak ty chceš, zřejmě pro tebe ani jedna z podstat fóra není prioritní?
Uživatelský avatar
Ryan

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 467
Registrován: 04 říj 2006, 00:43
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Aprilia SR50 Racing
Tuning / úpravy: TopPerformance 70ccm, LeoVince ZX, Malossi MultiVar, Malossi 19mm carb.

Re: Nové skutrforum.cz

Příspěvekod KYBLOS » 07 dub 2011, 19:32

Jen otázka k chatu. Všude se tu píše černě na bílém podkladu a na chatu je to přesně naopak tj. bílé písmo a černý podklad. Bude po dokončení do finální verze na chatu také černé písmo a bílá barva podkladu?
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Re: Nové skutrforum.cz

Příspěvekod Ryan » 07 dub 2011, 19:54

Kyblos: je dost možné, že chat bude stejný jako je výpis příspěvků, tj. černé písmo na bílém
Uživatelský avatar
Ryan

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 467
Registrován: 04 říj 2006, 00:43
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Aprilia SR50 Racing
Tuning / úpravy: TopPerformance 70ccm, LeoVince ZX, Malossi MultiVar, Malossi 19mm carb.

Re: Nové skutrforum.cz

Příspěvekod KYBLOS » 07 dub 2011, 19:57

To by bylo určitě lepší než jak je to na chatu nyní. 8)
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Re: Nové skutrforum.cz

Příspěvekod jel.en » 08 dub 2011, 08:49

stumbauer píše:A co chudák JELEN modrá je dobrá..... :twisted: :twisted: :twisted:



Se smutkem a v tichosti tu barvu oplakávám, jsem ve smuteční tmavomodré barvě. :? Ale co se dá dělat...Život jde dál.



(ještě takovej rebelskej dotaz: Když už se teda sjednocuje SF se SP a bude i následovat SŠ nešlo by to sjednotit (pozadím) do tmavě modré barvy???????? Doufám že mě za tento názor nenevyloučíte z klubu a neoznačíte za zrádce jako je to v současné době koloritem v PS ČR) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jsem despota a ignorant...
Jo a taky mi lidi dost často říkají že jsem.... Ehm... Něco co je dolejc pod pupíkem :-D :-p
jel.en

1500+
 
Reputace: 19
Příspěvky: 1928
Registrován: 02 úno 2007, 18:01

Re: Nové skutrforum.cz

Příspěvekod KYBLOS » 08 dub 2011, 08:57

Mě napadlo včera to samé. Proč se tedy vše nové nemohlo přizpůsobit tomu starému vzledu fóra? Tj. proč prostě nezůstalo u silveru a muselo se měnit ? :roll: Skútršňůra mohla být silver, skutrportal mohl být silver atd... a to sem člověk, který nemá zrovna modrou barvu v oblibě - sorry jel.ene :mrgreen:
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Re: Nové skutrforum.cz

Příspěvekod jel.en » 08 dub 2011, 09:18

Nejsem realizátor projektu,ale mám za to, že smyslem nového vzhledu fóra a desingu (SF+SP+SŠ) je snaha posunutí se a odlišení od běžného stndartu. Klasická verze phpBB je velmi používaná pro svojí jednoduchost, ale má i svoje chyby a omezené možnosti.Budu si suce protiřečit ale i ta černá je docela slušná. To že bije do očí, je podle mého způsobené že při "rolování" střídá černá-bílá-černá-bílá....Jsou tam velké mezery mezi příspěvkama. Je to tím že každej máme jinak velkej údaj o sobě.Někdo má avatar, někdo ne.Pak když se napíše příspěvek na jeden řádek "bublina" je menší než údaje v levo a prázdné místo je vyplněno černou barvou (mohla by bejt tmavě modrá). Možná by stálo za zvážení kdyby byl vidět jen nick a při pouhém najetí na něj by se ostatní údaje rozrolovaly ;-) Ale nevím jak by to bylo technicky možné.


edit: opravuju tvrzení o phpBB.Tahle stránka na něm běží.
Jsem despota a ignorant...
Jo a taky mi lidi dost často říkají že jsem.... Ehm... Něco co je dolejc pod pupíkem :-D :-p
jel.en

1500+
 
Reputace: 19
Příspěvky: 1928
Registrován: 02 úno 2007, 18:01

Re: Nové skutrforum.cz

Příspěvekod Neos50 » 08 dub 2011, 09:46

abych tu nebyl jen za toho kdo sprostě nadává tak bych měl i jednu prosbu..když už tak tvrdohlavě trváte na tý černo bílý kombinaci tak aspoň něco udělejte s tim zobrazením informací o uživateli,protože aby kvůli jednořádkovému příspěvku byla zabráno půl obrazovky to mi hlava nebere..chápu že tady je dobrým zvykem o sobě prozradit co nejvíce co možná nejvíce všem na očích,ale i na jiných fórech funguje to ,že když chci info o uživateli otevřu si jeho profil někde vedle..šetří to dost místo a nechá se na jedné obrazovce přečíst více příspěvků..tedy neukroutím si kolečko na myši.
Uživatelský avatar
Neos50

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 618
Registrován: 20 lis 2007, 19:24
Skútr / moto: Piaggio Sfera 50 RST
Tuning / úpravy: Malossi multivar,Karbec Naraku 17,5 tvrdší spojkový pružinky,výfuk teprve bude :-D

PředchozíDalší

Zpět na SKUTRFORUM.cz

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník