Nové skutrforum.cz

Vše o fóru

Re: Nové skutrforum.cz

Příspěvekod MisaKacenka » 12 dub 2011, 18:04

Ryane, regis tedka asi myslel Pavla a jeho emocionalni vykrik do tmy...
Mas nejaky nahled, kuprikladu, te nove barevne varianty? Jak jsi zminoval seda a mensi kontrast...?
Uživatelský avatar
MisaKacenka

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2022
Registrován: 25 říj 2009, 22:42
Bydliště: Pardubice - Sweetcow
Skútr / moto: Suzuki GSF 600 Bandit
Tuning / úpravy: Kufr Kappa 42l, Scorpion exhaust, 12V socket, GPS TomTom, zvysene plexi, bile stobo, vystrazne blinkry, sirena, PTT zastavba pro PMR :)

Re: Nové skutrforum.cz

Příspěvekod Ryan » 12 dub 2011, 18:08

misaKacenka: zatím ne, ale něco zřejmě připravíme. v tuto chvíli jen polemizujeme jak dál. jsme na rozcestí a většina lidí má chuť se na projektu dál nepodílet (vč. mě)
Uživatelský avatar
Ryan

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 467
Registrován: 04 říj 2006, 00:43
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Aprilia SR50 Racing
Tuning / úpravy: TopPerformance 70ccm, LeoVince ZX, Malossi MultiVar, Malossi 19mm carb.

Re: Nové skutrforum.cz

Příspěvekod moto.joker » 12 dub 2011, 18:14

Dál to nerozvíjet by byla škoda. Myslím, že hlavní myšlenky jsou v pořádku.
Věci, které tady vyplynuly, se možná v testu neprojevily tak razantně a tak je třeba je doladit.
I přes moje připomínky (snažil jsem se být věcný a dávat návrhy na zlepšení) si myslím, že je to dobrý posun někam dál.
Možná to ode mě nevyznělo tak jasně, ale já vám v tom fandím.
Jedu a kochám se ...
Bylo: Honda SCV Lead 100; Suzuki Burgman 250; Skyteam Cobra 125; Honda CB 900F Hornet; Honda Dylan 125; Yamaha N-Max 125; Yamaha X-Max 250
Je: Honda Forza 350; Yamaha YBR 125
Uživatelský avatar
moto.joker

1500+
 
Reputace: 323
Příspěvky: 1707
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Skútr / moto: Honda Forza 350

Re: Nové skutrforum.cz

Příspěvekod MisaKacenka » 12 dub 2011, 18:25

Souhlasim s moto.jokerem...Toto mela byt debata za cilem zlepsit nove uzivatelske prostredi. Sjednoceni webu urcite myslence prospeje, jen to chce prehodnotit soucasnou designovou variantu ;)
Uživatelský avatar
MisaKacenka

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2022
Registrován: 25 říj 2009, 22:42
Bydliště: Pardubice - Sweetcow
Skútr / moto: Suzuki GSF 600 Bandit
Tuning / úpravy: Kufr Kappa 42l, Scorpion exhaust, 12V socket, GPS TomTom, zvysene plexi, bile stobo, vystrazne blinkry, sirena, PTT zastavba pro PMR :)

Re: Nové skutrforum.cz

Příspěvekod wictor » 12 dub 2011, 18:55

Ahoj skútrařky a skútraři,
diskuze v tomto tématu pomalu směřuje k vzájemnému osočování a k diskuzi co kdo udělal špatně, co dobře, co neudělal vůbec, co udělat měl a co neměl apod.
Jakékoliv osočování a vulgární výrazy, které tu také padly na fórum a to ať už je bílé, modré, červené, černé nebo třeba zelené prostě nepatří!!

Fórum je o diskuzi a tak jsem se rozhodl shrnout několik podstatných faktů a věcí, které se tu opakují.

1,V první řadě je potřeba si přiznat, že vzhled fóra nebo obecně jakýkoliv vzhled je věc velmi SUBJEKTIVNÍ.
2,Fórum ještě není vyladěné na 100% a jakékoliv KONSTRUKTIVNÍ a RELEVANTNÍ PŘIPOMÍNKY jsou vítány a i na základě těchto připomínek už došlo k několika opravám a na několika dalších "vylepšení" se pracuje.
3,Design fóra vychází z projektu SKUTRPORTALU, který byl představen už před 1 rokem (to, že se na designu ještě stále pracuje už jsem uvedl v bodu 2 nehledě na to, že nejednou o tom informoval i Ryan)
4,Hlavním účelem fóra je, aby se tu potkávali lidé se stejnými zájmy. Diskuze, rady a pomoc. To vše je (bude) navíc díky Skútrportálu doplněno o testy a novinky ze světa skútrů. Hlavní účel fóra je zachován bez jakýchkoliv změn!

Diskuze o tom jaké fórum bylo a jak vypadá v době, kdy nové není ještě 100% funkční a nemá ještě doladěné veškeré detaily není na místě!

V případě, že i nadále bude docházet k výlevům, které se neslučují s pravidly SF, tak zakročím. Jinak všem děkuji za konstruktivní připomínky a konstruktivní kritiku.

Wictor
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Re: Nové skutrforum.cz

Příspěvekod horrabin » 12 dub 2011, 19:19

Tak jsem schvalne zkusil forum prohlednout i na jinem rozliseni. Ted kdyz si ho prohlizim na rozliseni 1920x1200 tak je to uplne jina kava nez na notebooku s rozlisenim 1024x768. Na vyssim rozliseni jsou pomery barev rozhodne lepsi. Ted se mi to libi mnohem vice. Ted uz by stacilo upravit jen velikost identifikacniho panelu uzivatele - trochu zmensit avatar; vyhodit pocet prispevku, nechat jen teplomer prispevku; vyhodit datum registrace a nechat jen bydliste a typ skutru + SZ, www, kontakty. Take by se mohlo zmensit radkovani. Tim by se dalo usetrit spoustu mista. Idealne tak aby prispevky na sebe navazovali tesne jako v prehled tematu jak je na strance kde pisi odpoved. I kdyz to asi neni uplne snadne, protoze by se musel predelat kod phpBB a to by uz nebyla uplne jednoducha vec. Chapu ze upravujete v ramci moznosti co nabizi volby phpBB a ty nejsou bezbrehe. Jeste jedna vec by pomohla zjemnit kontrasty a to je ten vzorek na cernem pozadi na zacatku stranky, dat na stranku celou.
Rozhodne ve zmenach neustavejte, to by byla skoda. Drobnosti se doladi, to remcani vsech (vcetne me) je z vetsiny spise pruvodni jev, ze si musime zvykat na neco noveho.
Za sebe v ankete hlasuji novy vzhled.
Uživatelský avatar
horrabin

250+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 323
Registrován: 29 zář 2009, 21:31
Bydliště: Praha 6
Skútr / moto: Piaggio X9 500 evo

Re: Nové skutrforum.cz

Příspěvekod janon » 12 dub 2011, 20:35

Ryan: Proc sem nevlozis anketu o tom, jake prstredi se komu libi? Mas snad strach, ze by se potvrdilo, ze ti co novou vizaz pomlovaji maji pravdu?
bylo Honda Lead 100 najeto 40 000 km (ja 12 000)
bylo Yamaha Majesty 400 najeto 206 000 km (ja 136 000)
bylo Honda Silver Wing 600 najeto 110 000 km (ja 92 000)
nyní Yamaha T Max 560 najeto 27 000 km (ja 14000)
Uživatelský avatar
janon

2500+
 
Reputace: 195
Příspěvky: 2745
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Praha

Re: Nové skutrforum.cz

Příspěvekod MisaKacenka » 12 dub 2011, 20:36

Honzo, anketa uz bezi - je, kdyz kliknes na uzivatelsky panel ;)
Uživatelský avatar
MisaKacenka

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2022
Registrován: 25 říj 2009, 22:42
Bydliště: Pardubice - Sweetcow
Skútr / moto: Suzuki GSF 600 Bandit
Tuning / úpravy: Kufr Kappa 42l, Scorpion exhaust, 12V socket, GPS TomTom, zvysene plexi, bile stobo, vystrazne blinkry, sirena, PTT zastavba pro PMR :)

Re: Nové skutrforum.cz

Příspěvekod janon » 12 dub 2011, 20:49

Aha uz jsem hlasoval. Diky.
bylo Honda Lead 100 najeto 40 000 km (ja 12 000)
bylo Yamaha Majesty 400 najeto 206 000 km (ja 136 000)
bylo Honda Silver Wing 600 najeto 110 000 km (ja 92 000)
nyní Yamaha T Max 560 najeto 27 000 km (ja 14000)
Uživatelský avatar
janon

2500+
 
Reputace: 195
Příspěvky: 2745
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Praha

Re: Nové skutrforum.cz

Příspěvekod Ryan » 12 dub 2011, 20:56

jak řekl velice trefně moto.joker v tématu s anketou, hlasovat budou ve většině ti, co mají námitky.
ti, co se jim to líbí nebo je jim to jedno, tu jsou proto, aby si přečetli něco zajímavého, a ne aby četli neustále vaše nářky a sebestředný výlevy typu "máš snad strach..." a hlasovat prostě nebudou.

anketa ať už ukáže cokoli, nebude příliš objektivní. ale to nevadí, hlavně že se potvrdí vaše pravda a vlci budou mít co žrát..

já vám to snad už i přeju :wink: ono se to velmi brzo vrátí do starých kolejí, kdy na fóru nebude ani admin, ani moderátor, a pak se ta hrstka stále navzájem se přeřvávajích 10-20 lidí konečně dočká svého, zatímco stovky dalších na to doplatí :wink:
Uživatelský avatar
Ryan

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 467
Registrován: 04 říj 2006, 00:43
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Aprilia SR50 Racing
Tuning / úpravy: TopPerformance 70ccm, LeoVince ZX, Malossi MultiVar, Malossi 19mm carb.

Re: Nové skutrforum.cz

Příspěvekod MisaKacenka » 12 dub 2011, 21:02

Ale notak...kdo tu potom narika...?

Meli sme objektivni namitky, podali je a byly smeteny ze stolu...co tedy chces, jakou jinou formou se mame vyjadrit...? Mam ti poslat kolkovanou zadost v pisemne forme...?
Nevim, proc jste se tak hrr vrhli do prestavby celeho fora a pousteli vse, kdyz to nebylo ani otestovane...
Ale spis to vypada tak, ze nejste schopni priznat, ze ste slapli vedle...zase tolik by to nebolelo a mohli bychom to, jako normalni lidi, vyresit...proto tu snad forum je, ne? Aby fungovalo...nebo tu je jen proto, aby Ty a Tvuj realizacni team mel co predelavat...? Nemyslim si...

Objektivni neobjektivni...je tam jasne napsano, ze ma hlasovat kazdy...pokud nekdo nehlasuje, pak asi neni plnohodnotnym clenem SF.cz a je mu to tudiz jedno...a je tu jen na skok nebo obcas nebo ja nevim proc...ale rozhodne to neni staly clen...nebo to vidis jinak...?
Uživatelský avatar
MisaKacenka

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2022
Registrován: 25 říj 2009, 22:42
Bydliště: Pardubice - Sweetcow
Skútr / moto: Suzuki GSF 600 Bandit
Tuning / úpravy: Kufr Kappa 42l, Scorpion exhaust, 12V socket, GPS TomTom, zvysene plexi, bile stobo, vystrazne blinkry, sirena, PTT zastavba pro PMR :)

Re: Nové skutrforum.cz

Příspěvekod janon » 12 dub 2011, 21:07

Nevidim jediny duvod, proc by ti, co se jim nove forum libi nehlasovali. Se stydi za svuj nazor. Mam takovy dojem, ze Ryane nedokazes prijmout kritiku a radsi naznacujes ze se na vsechno vykasles at se tu treba po... Nebo snad chces, aby jsem psal, ze nova barevna podoba fora je uzasna, kdyz to tak proste nevnimam... ? :roll:
bylo Honda Lead 100 najeto 40 000 km (ja 12 000)
bylo Yamaha Majesty 400 najeto 206 000 km (ja 136 000)
bylo Honda Silver Wing 600 najeto 110 000 km (ja 92 000)
nyní Yamaha T Max 560 najeto 27 000 km (ja 14000)
Uživatelský avatar
janon

2500+
 
Reputace: 195
Příspěvky: 2745
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Praha

Re: Nové skutrforum.cz

Příspěvekod Ryan » 12 dub 2011, 21:09

ale pozor, já tvoje námitky, stejně tak jako desítky dalších, neberu jako nářky, ale jako mnohdy konstruktivní kritiku. nářky a výlevy myslím úplně jiných pár jedinců, ikdyž tónem svého posledního příspěvku k nim nemáš daleko, to je pravda. a ze stolu nic smeteno nebylo, právě naopak, takže se prosím zdrž podobných polopravd.
vedle jsme rozhodně nešlápli - tady není co přiznat. portál má jasné barvy a fórum spolu s ním. není to modrá, není to vínová, ani zelená. je to červená-rudá. a vždycky byla. co přesně mám přiznat? já nemám problém s tím, přiznat, že koncepčně není všechno 100% a nikdy jsem to netvrdil. nevím zatím s jistotou, čeho přesně chcete dosáhnout, ale začínám tušit. tady už dávno nejde o design, ale o hon na jednotlivce, což je v místních kuloárech velmi oblíbená disciplína a koneckonců vždy byla. což není nářek, ale konstatování.
Uživatelský avatar
Ryan

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 467
Registrován: 04 říj 2006, 00:43
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Aprilia SR50 Racing
Tuning / úpravy: TopPerformance 70ccm, LeoVince ZX, Malossi MultiVar, Malossi 19mm carb.

Re: Nové skutrforum.cz

Příspěvekod Ryan » 12 dub 2011, 21:11

janon: a v tom se právě pleteš. já nemám proč odmítat nebo přijímat kritiku - toto není moje práce. já s návrhem pouze souhlasím a stojím za ním, to je pravda. ale to co se snažíš naznačit a to, kam me snažíš zahnat, ti tu bohužel z výše uvedených důvodů neklapne, čili musíš zvolit jinou taktiku 8)
p.s.: že se máš nad fórem rozplývat po tobě nikdo nechce. stejně jako nikdo nechce, abys souhlasil se vším, co se zde řekne. kde jsi na to přišel?
Uživatelský avatar
Ryan

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 467
Registrován: 04 říj 2006, 00:43
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Aprilia SR50 Racing
Tuning / úpravy: TopPerformance 70ccm, LeoVince ZX, Malossi MultiVar, Malossi 19mm carb.

Re: Nové skutrforum.cz

Příspěvekod MisaKacenka » 12 dub 2011, 21:17

Ale vubec ne, alespon z me strany to tak neni, nehonim jednotlivce...a do zadnych kuloaru sem nikdy nepatril ;) Sem rad, ze se tady o to nekdo stara, ze to vede, za to vam patri dik...
Pokud vim, tak jedny z prvnich prispevku - o zachovani prosilver layoutu, behu obou layoutu zaroven a podobne navrhy - odpoved na ne znela: jasne ne a neuvazujeme o tom...

A kdyby jsi tu nemichal japka a hrusky, tak by si to o barve fora nenapsal - proti cervene-rude tu nikdo, ale opravdu nikdo nezbroji...Zbroji se tu proti nesmyslnemu kontrastu a neprehlednosti noveho designu...Proti barve tresni tu nikdo nic nenamita :)
Uživatelský avatar
MisaKacenka

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2022
Registrován: 25 říj 2009, 22:42
Bydliště: Pardubice - Sweetcow
Skútr / moto: Suzuki GSF 600 Bandit
Tuning / úpravy: Kufr Kappa 42l, Scorpion exhaust, 12V socket, GPS TomTom, zvysene plexi, bile stobo, vystrazne blinkry, sirena, PTT zastavba pro PMR :)

PředchozíDalší

Zpět na SKUTRFORUM.cz

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník