Motowell Magnet Sport 50 2T

Ukažte všem svou hračku!
Pravidla fóra
Téma v této rubice může založit každý, kdo vlastní nějak (více či méně) upravený skútr. Nezáleží jestli motorově nebo opticky. Důležité je, aby se skútr nějak odlišoval od ostatních.

Založené téma musí obsahovat alespoň základní popis vašeho skútru a provedených úprav a minimálně jednu fotografii.

Autoři témat, která nebudou vyhovovat pravidlům, budou upozorněni přes PM, a po určitém čase bez jeho úpravy/doplnění bude téma smazáno!

Motowell Magnet Sport 50 2T

Příspěvekod Frenky » 22 zář 2011, 02:26

Tak to je po 5ti měsících můj upravený Mazlik : 70 válec Stage6, karb. DellOrto 19mm, upravený vzduch.filtr, převody Stage6, Malossi Multivar s červenou kontraskou, kevlarový řemen, laděný výfuk atd... Na to, že jsem ještě v zimě o skůtrech nic nevěděl a původně jsem ho chtěl jen jako přibližovadlo na léto do práce, tak mě to 'chytlo' a stihl jsem toho docela dost :lol: Samozřejmě za přispění tohoto fora a vašich rad a zkušeností !!! (Podle grafu z brzdy od Ondry z ST má výkon 7,5 PS :D )
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil Frenky dne 03 čer 2012, 22:11, celkově upraveno 8
Frenky

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 13
Registrován: 12 dub 2011, 12:38
Bydliště: Praha západ
Skútr / moto: Motowell Sport 50 / Ducati Multistrada 620
Tuning / úpravy: 7O válec Stage6, karb. DellOrto 19mm, Malossi multivar, kevlar. řemen, laděný výfuk, rychl. převody Stage6 atd.

Re: Motowell Magnet Sport 50 2T

Příspěvekod Frenky » 22 zář 2011, 16:40

...a takhle vypadal při koupi :(
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Frenky

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 13
Registrován: 12 dub 2011, 12:38
Bydliště: Praha západ
Skútr / moto: Motowell Sport 50 / Ducati Multistrada 620
Tuning / úpravy: 7O válec Stage6, karb. DellOrto 19mm, Malossi multivar, kevlar. řemen, laděný výfuk, rychl. převody Stage6 atd.


Zpět na Showroom

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron