Ostrava

Kluby a spolky ze severní moravy.

Re: Ostrava

Příspěvekod wenzel » 28 bře 2014, 09:40

ja myslel, ze udelame trasu do tech 2 hodin :-D...
a vubec ferry, myslis ze je vhodne ucastnit se srazu skutru s tim tvym kamionem? :-D

osobne bych to mozna o jeden tyden posunul - myslim ze je vice lidi co by se zucastnilo jen ta info se k nim jeste nedosla
navic by bylo i zadanejsi kdybychom se domluvili jak dlouho teda jet chceme aby podle toho vypadala i trasa
Uživatelský avatar
wenzel

50+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 59
Registrován: 27 pro 2013, 13:53
Bydliště: Ostrava
Skútr / moto: yamaha xenter 125ccm

Re: Ostrava

Příspěvekod ferry13 » 28 bře 2014, 11:59

Kur.a vy dva dobráci. :mrgreen:
Za prvé-vím,že se posunuje čas.Nikdo nepsal,že se jedem koupat v plavkách. :mrgreen:
Za druhé-wenzel-když nevím ,,vo co go''tak držím zobak.Nebyl jsi na našem pravidelném srazíku včera kde se to domlouvalo a už tady remcáš.Kdo chce přidá se kdo nechce ať laskavě drží hubu.Nestojím o příspěvky typu,,já bych jel ale....'' :mrgreen:
Nejde o cíl,jde o cestu.
Uživatelský avatar
ferry13

250+
 
Reputace: 38
Příspěvky: 399
Registrován: 20 dub 2013, 07:08
Bydliště: Ostrava-Nová Ves
Skútr / moto: T-Max 530 Black Max ABS Yamaha FZ8 Fazer 2015

Re: Ostrava

Příspěvekod wenzel » 28 bře 2014, 12:09

Mluvíš trochu o něčem jiném než bylo tohle to téma. Navrhl jsem aby lide z Ostravy jejím okolí udělali malý srazík - na což s potěšením někteří reagovali pozitivně. Ty tady ovšem zase sereš nějaké své představy zapadající do skupiny severní morava bez rozdílu. Jedete 5 hodin přes pul republiky se někam nažrat. To je důvod proč jsem na včerejší ani žádném jiném srazu nebyl a dokud tomu tak bude nadále ani nebudu.
Jdi si tedy psát představy skupiny severní morava bez rozdílu do jejich vlákna. Navíc tvá super trasa krom její nepochopitelnné délky je navrhnuta po hlavních cestách kde jedeš 100 s porminutím jak debil 3 hodiny bez zážitku - jestli tohle představuje tvuj požitek z jízdy tak prosím

Pro ostatní navrhuji příští neděli minisrazík v centru nebo porubě dle domluvy a uděláme malé kolečko max na 2 hodiny přes par zatáček a klidné cesty přes krajinu.
Uživatelský avatar
wenzel

50+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 59
Registrován: 27 pro 2013, 13:53
Bydliště: Ostrava
Skútr / moto: yamaha xenter 125ccm

Re: Ostrava

Příspěvekod ferry13 » 28 bře 2014, 13:01

Tak ty se běž zase s podobně postiženejma zajezdit do centra :mrgreen:
Můžete to vzít kolem Nové Karoliny,tam je taky pár zatáček :mrgreen:
Nejde o cíl,jde o cestu.
Uživatelský avatar
ferry13

250+
 
Reputace: 38
Příspěvky: 399
Registrován: 20 dub 2013, 07:08
Bydliště: Ostrava-Nová Ves
Skútr / moto: T-Max 530 Black Max ABS Yamaha FZ8 Fazer 2015

Re: Ostrava

Příspěvekod wenzel » 28 bře 2014, 13:18

*** příspěvek jsem pro udržení aspoň určité úrovně fora smazal... ***
snad i uživatel ferry pochopí že k nadavani tohle forum neslouží :-)
Naposledy upravil wenzel dne 28 bře 2014, 14:57, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
wenzel

50+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 59
Registrován: 27 pro 2013, 13:53
Bydliště: Ostrava
Skútr / moto: yamaha xenter 125ccm

Re: Ostrava

Příspěvekod ferry13 » 28 bře 2014, 13:58

Poslouchej ty připosránku.
Nevím,kdo se tady začal do koho navážet jako první.Není to těžké zjistit.To ,že nazveš moje téčko kamiónem přežiju,ale moji manželku si do huby brát nebudeš !!!Dělej tak,ať máš čím kousat !!!
Nejde o cíl,jde o cestu.
Uživatelský avatar
ferry13

250+
 
Reputace: 38
Příspěvky: 399
Registrován: 20 dub 2013, 07:08
Bydliště: Ostrava-Nová Ves
Skútr / moto: T-Max 530 Black Max ABS Yamaha FZ8 Fazer 2015

Re: Ostrava

Příspěvekod peezee » 28 bře 2014, 14:24

to wenzel:
ja byl vcera na Moravce az z Opavy, tedy cca 80 km a 80 km zpet ? Je to takova normalni vzdalenost, kterou jsem schopen udelat, kdyz si vyjedu na nejake kolecko kolem Opavy sam. A opravdu to nejsou vyjezdy, ze se jedem nekam nazrat, ale to, ze jsme parta a chceme se videt a pokecat bez ohledu kolik nas ty najezdene kilometry budou stat. To ze si nekde vybereme hospodu, kde se obcerstvime je snad normalni. Takovy cil mas i s rodinou, kterou nekde vezmes nekde na vylet autem.

Ja osobne mam X8 125 ccm, a kluci s vetsi kubaturou jedou tak rychle jako nejpomaljsi stroj. Vetsinou to v kolone drzime mezi 70-90 km/h. Tomu staci i plne nalozene PCXko :-)

Neni nutne si tady nadavat. Ferry tady vymyslel trasu, delat to nemusel, kdo ma zajem se projet a poznat nove lidi, tak se pripoji.
S přátelským pozdravem
peezee IT programmer
------------------------------------
http://peezeeu.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Uživatelský avatar
peezee

100+
 
Reputace: 6
Příspěvky: 181
Registrován: 10 čer 2013, 13:32
Bydliště: Opavsko
Skútr / moto: Piaggio X8 125, nyní Yamaha FZS 600 Fazer rv.2001

Re: Ostrava

Příspěvekod wenzel » 28 bře 2014, 14:49

rozumím ale stačí to napsat také normálně...
mapy ukazují že je to na 5 hodin, což se mi zdá dost dlouho v sedle... navíc mu to ani nehaním - prostě chce jet se skupinou tam kam chce ať jede ale proč mi tady píše abych zavřel zobák
já krátkou trasu navrhnul na neděli a někteří se přidali a on teď tady přijde uplně s jiným návrhem a bere to tak že ten jeho je jediný dobrý a my jsme mentalove co máme kroutit kolem karolíny!

navíc je směšné jak se vyjadřuje... podívej se ferry cos nasal a co jsem napsaal já... já bych klidně doma řekl že jezdím na kamonu, na tom není nic sprostého to je prostě popichnutí...
ale zkus sám sebe popichnout tím že si řekneš že jsi mentá a k***a - tak si mluv prostě s někým jiným

mrzí mě že taková jako je ferry tady likdvidují tohle forum a už chápu proč je sekce ostrava mrtvá - člověk tady napíše návrh a takový ferry ho hned označí mentálem
Uživatelský avatar
wenzel

50+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 59
Registrován: 27 pro 2013, 13:53
Bydliště: Ostrava
Skútr / moto: yamaha xenter 125ccm

Re: Ostrava

Příspěvekod peezee » 28 bře 2014, 14:56

mi neprislo, ze by Ferry hanil Vas navrh. Jen navrhl kam jede on, a je na kazdem kam se prida ... Pokud mam malo casu, nepojedu na vylet s Ferrym, ale s klukama kolem Poruby. Je na me, co si vyberu. A fakt mu krivdis, ja ho uz znam delsi dobu a neni to clovek, ktery by rad delal z druhych blbce :-) A kdyz uz, tak ze srandy :-)
S přátelským pozdravem
peezee IT programmer
------------------------------------
http://peezeeu.rajce.idnes.cz/
Obrázek
Uživatelský avatar
peezee

100+
 
Reputace: 6
Příspěvky: 181
Registrován: 10 čer 2013, 13:32
Bydliště: Opavsko
Skútr / moto: Piaggio X8 125, nyní Yamaha FZS 600 Fazer rv.2001

Re: Ostrava

Příspěvekod Fota » 28 bře 2014, 15:05

Já myslím, chlapci, že tady došlo k nedorozumění, podejte si ruce, nikdo přece nejsme žádná k...a, všem nám jde přece jen o to potěšení z jízdy :wink:
Wenzela zatím ještě neznám, ale k Ferrymu můžu říct , že je v pohodě a jeho připomínky se musí brát občas s humorem :D
Amen
Fota

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 43
Registrován: 28 srp 2012, 20:37
Bydliště: Ostrava Poruba
Skútr / moto: Aprilia Scarabeo 125 i.e. (2013)
Tuning / úpravy: Malossi Multivar

Re: Ostrava

Příspěvekod ferry13 » 28 bře 2014, 16:45

Zakopali jsme sekery a vyříkali si to přes SZ.Je to asi i moje chyba,protože jsem nečetl vlákno dozadu,ale jak jsem nahazoval trasu,tak jsem ji nahodil na naší skupinu na Motorkáře,na Fejs a taky sem a do ,,bez rozdílu´´.Netušil jsem,že se tu něco plánuje.Já jen reagoval na časté příspěvky typu ,,někam bych jel´´ a nebo ,,kdybych věděl že jste jeli´´.Přijíště už si nechám výlety pro sebe a nebudu prudit.
Nejde o cíl,jde o cestu.
Uživatelský avatar
ferry13

250+
 
Reputace: 38
Příspěvky: 399
Registrován: 20 dub 2013, 07:08
Bydliště: Ostrava-Nová Ves
Skútr / moto: T-Max 530 Black Max ABS Yamaha FZ8 Fazer 2015

Re: Ostrava

Příspěvekod amaize » 28 bře 2014, 20:04

wenzel píše:.................. Jedete 5 hodin přes pul republiky se někam nažrat. To je důvod proč jsem na včerejší ani žádném jiném srazu nebyl a dokud tomu tak bude nadále ani nebudu.
....................

já tu sice nebyl,mohlo to být zajímavé :wink: ,ale tady k tomu co cituji jen dodám, že to je pěkný žvást,musíš jednou z někým -s kýmkoliv- takhle vyrazit a uvidíš , že to není jen o žrádle a závodění, co víš o včerejším sraze :?: i to že se stavili do nové prodejny Motozemáků,nebo že se vyměňovaly skušenosti a názory na pojišťovny atd.,někdo řekne to můžu přes fórum,no a my zas to chcem probrat osobně :twisted: ,tak proto i ty srazíky :!:
no pokud to neskusíš tak tu takové sprominutím hovadiny nepiš, a se vší slušností nemusíš jet s náma, vyber si kohokoliv, je tu více skupinek co jezdí tak jen s nima sjet 8)
mopedy Stadion 11 a 22,Mustang 23,babeta 210,Simson S53...ale stále vzpomínám
05-12/2012 Lifan S-RAY 50 2T 1770 km,Yamaha X_MAX 125 09/12-04/2014 9100km
S blbcem se nikdy nepři - někdo by si mohl všimnout, že mezi Vámi není rozdíl
Uživatelský avatar
amaize

1000+
 
Reputace: 63
Příspěvky: 1053
Registrován: 10 čer 2012, 18:18
Bydliště: Albrechtice u ČT
Skútr / moto: Piaggio MP3 400ie LT
Tuning / úpravy: Dr.Pulley,Iridiová svíčka,12V zas.,LED osvětlení,příd.brzdové světlo,zadní kufr,deflektor

Re: Ostrava

Příspěvekod ferry13 » 29 bře 2014, 07:37

Z mé strany ještě malé dovysvětlení :mrgreen:
Nedělní výjezd je opravdu braný jako ,,kochačkaˇˇ po Jesenicku.Jak říkají mapy je to od baráku k baráku 220 km a 4,40 hodin při dodržování pravidel.Já to natáhl na cca 5-6 hod. což mi dává průměr nějakých 36 nebo 44 km/h.To se pomalu dá jet i na ,,padesátce´´.Ti co mě znají ví,že nejsem žádný ,,střelec´´a kupodivu dokonce sami chtějí ať jedu vepředu a vedu kolonu.Je jisté,jak tu bylo již psáno,že tempo je dáno počtem zúčastněných.Jinak to je když jedeme ve dvou a zcela jinak když nás jede dvanáct.NIKDY jsem nikoho nenutil se přidat a bůh ví,že se už párkrát povedlo,že jsem jel sám.Ale to není žádná tragoška.Prostě je to tak jak to funguje už ,,nějaký pátek´´.Někdo nahodí trasu a body s časy srazu a uvidí se.Jsou lidi co přijedou až na místo,nebo třeba se přidají cestou,když jsou třeba z NJ nebo ValMezu,a stejné je to i s dojezdem.Odpojí se dříve.Žádná ,,pravidla´´ v tom nikdo nedělá ani nehledá.No a pauzy na ,,zašlápnutí vajgla´´ děláme poměrně často,takže nehrozí aby někoho bolela prdel ze sedla.
Tož asi tolik :mrgreen:
Nejde o cíl,jde o cestu.
Uživatelský avatar
ferry13

250+
 
Reputace: 38
Příspěvky: 399
Registrován: 20 dub 2013, 07:08
Bydliště: Ostrava-Nová Ves
Skútr / moto: T-Max 530 Black Max ABS Yamaha FZ8 Fazer 2015

Re: Ostrava

Příspěvekod Dándí » 29 bře 2014, 08:23

Mi to nedá, četl jsem tvůj příspěvek a musel jsem utřít slzu v oku, jak Tmaxář vysvětluje ostatním, že pojede OPRAVDU POMALU, to zní nádherně :!: :!:
Napiš pak prosím tě kolik z těch "slabších" skůtristů ti uvěřilo :lol: . Děkuji a přeji krásné počasí a bezproblémovou cestu všem.

Toto je spíš na SZ, ale doufám, že jsem tím nikoho nenapružil, kdyžtak se předem omlouvám. Opravdu se mi jen zalíbilo ferry-ho ujištění.
Jezdím na pohodu, spíš pomalejš než rychle
Uživatelský avatar
Dándí

500+
 
Reputace: 382
Příspěvky: 744
Registrován: 24 úno 2010, 11:37
Bydliště: Praha 1
Skútr / moto: YAMAHA IronMax- Já, BlackMax- Kamča a SH 300 spolu
Tuning / úpravy: netunime - jezdíme. Jen občas něco poladíme

Re: Ostrava

Příspěvekod Stavca » 29 bře 2014, 12:25

Tak se mnou to vypada na nedeli odpo blbe... I kdyz je dneska ne moc fajn tak vyjedu solo odpo.... Budu vsak sledovat navrhy sraziku...
Uživatelský avatar
Stavca

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 8
Registrován: 22 bře 2014, 14:59
Bydliště: šenov
Skútr / moto: Honda pcx 125

PředchozíDalší

Zpět na Severní morava

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník