Scootergang a jeho výlety

Scootergang a jeho výlety

Příspěvekod sigi » 24 úno 2014, 20:45

Takže výlety které děláme pod hlavičkou scootergangu budu dávat sem,některé... a výlety které dělám sám jen pro sebe,budou i nadále v sigiho výletech....
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dolský mlýn

Neděle 23.02 2014 připomíná jiné datum než únor....Naplánoval jsem výlet na "Dolský mlýn".Mám strašně rád okolí Hřenska,je tam nádherně a vše už jsem prolezl,bud sám,nebo s klukama ale na Dolském mlýnu jsem ještě nebyl.No a tak byl výlet hotov.Část našeho scootergangu byla nemocná a tak zaskočil Dom999 který nezklamal a přijel až z Tábora.Kolikrát čtu na foru,že tam ne,to je daleko.....a když si představím že Dom999 jede 100km jen na sraz a teprv potom mu začíná výlet,fakt klobouk dolu.

No na startu již čekal Honza (Orthodox) Já a Dom999 .Po cestě se k nám přidal ještě Petr (Soptik) a vyrážíme.Cesta byla nádherná,i když jsem již kolikrát filmoval krajinu cestou na Českou Lipu,tak v tomto ročním období je užasná.No zastavíme v Doksech,dáme špičkový oběd a pokračujeme až na místo k Dolskému mlýnu.Stojí tam již drahně let a točili tam pohádku "Pyšná princezna"....Zaparkujem skutry u hřbitova....no nádherné místo... a vydáme se lesem na cestu.Zhrozil jsem se pohledem dolů kam jsme se měli vydat.Neskutečný kopec.Na mapě to nebylo vidět,myslel jsem že je to lesní cesta a ono nic,strmá cesta kamení a z větví udělaných schodů....No nic,jdeme....to jsem ještě nevěděl co mě čeká až pujdem nahoru...
Konečně Dolský mlýn,ta krásná příroda kolem.... a vše na vás dýchne opravdu nádhernou atmosférou kterou chce zažít na vlastní kůži.Pomalu si vše prohlížíme,klábosíme a užíváme si nádhernou slunnou neděli.No nafoceno,nafilmováno a jdeme zpět k našim strojům.Netušil jsem že je to 1,5km nahoru,myslel jsem že je to kratší....dolu mě to nějak nepřišlo,ale tatto hrůza se stala skutečností.Škrábem se v plné polní,těžké bundě plné chráničů a těžkých bot nahoru.Nadávám,jak jinak,ale ne jen já,kluci funí taky jenomže já nesu kameru tak je slyšet jen mě.... ale nadáváme všichni...zde jsem nechal original zvuk aby ta hruza varovala další...ale jen v dobrém...nakonec jsme to zvladli a zasmáli se tomu...
No a potom už cesta do Hřenska....zde se rozlouřil Dom999 a ujížděl zase do Tábora a ny se jeli najíst.No po takovém vykonu nám vyhládlo...a jak už to býva...pokec a hurá domu.No a když zašlo slunce,už jsem to citíl....tak jakmile jsem dorazil...ihned do sauny kde jsem se nahříval asi hodinu.

doporučuji shlédnout toho video...myslím,že se i zasmějete a hlavně!!!! se s námi projedete....
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.........................................................................................................................................................
Doporučuji shlednout ještě original video o Dolském mlynu abyste věděli jak vznikal a jak hlavně vypadal...
odkaz"

http://www.youtube.com/watch?v=_Y7S2wQ0Q7U
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil sigi dne 25 úno 2014, 13:40, celkově upraveno 1
Nejnovější výlety na skútru,videa,tipy na výlet,fotky,najdete na http://www.scootergang.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
sigi

1500+
 
Reputace: 101
Příspěvky: 1862
Registrován: 29 zář 2012, 22:14
Bydliště: Poděbrady
Skútr / moto: Piaggio MP3 500 LT
Tuning / úpravy: FOTOALBUM: http://nmaikl.rajce.idnes.cz/

Re:scootergang a jeho výlety

Příspěvekod foky » 24 úno 2014, 20:56

Nemáš tady těch témat se svými výletu už nějak moc?
| Life is better with MY KTM | Žijte naplno...tenhle kolotoč jede jenom jednu jízdu...
Uživatelský avatar
foky

2500+
 
Reputace: 176
Příspěvky: 4039
Registrován: 08 dub 2010, 08:38
Bydliště: Praha - nejlepší město v ČR
Skútr / moto: KTM 1090 Adventure

Re: scootergang a jeho výlety

Příspěvekod matty46 » 24 úno 2014, 22:39

asi si založím také pár svejch vláken,prej to letos frčíííí...... :twisted:
South Bohemia Scooters
Bývalo:Derbi Vamos,Piaggio NRG,Yamaha yp Majesty 150,Suzuki Burgman 400 K3,Yamaha T-Max 500.....
fén 602626895
http://matty46.rajce.idnes.cz/
abych neměl hlad a žízen na provázku zkáču, doufaje že získám přízen samolibých sráčů
Uživatelský avatar
matty46

750+
 
Reputace: 12
Příspěvky: 960
Registrován: 22 čer 2009, 11:25
Bydliště: České Budějovice
Skútr / moto: Piaggio Liberty 125

Re: Scootergang a jeho výlety

Příspěvekod mirsil » 26 úno 2014, 07:48

Sigi, perfektní jako vždy ! :wink: Pěkné a zajímavé záběry cestou, samotné místo Dolský mlýn i ten dokument o něm. Projel jsem si to celé s vámi a kdybych to neměl 250km občas bych se určitě přidal ( třeba se nějaká příležitost v této sezóně naskytne ) :D :wink:
Profil motorkari.cz / Montážní návody / Rajče / Youtube / 739 226 818 WhatsApp Mirek
Uživatelský avatar
mirsil

1500+
 
Reputace: 222
Příspěvky: 1828
Registrován: 24 úno 2008, 08:07
Bydliště: Zahnašovice ZL
Skútr / moto: SB 650 K9 exe. Do 11/2011 Malaguti Madison 150
Tuning / úpravy: V profilu motorkari.cz

Re: Scootergang a jeho výlety

Příspěvekod Lubik » 26 úno 2014, 09:07

Od Sigiho jsou vždy pěkné cestopisy. Za mě +1
A že tu je o jedno vlákno víc ? Ono se to sem nevejde? :wink:
Lubik
 

Re: Scootergang a jeho výlety

Příspěvekod Luca_69 » 26 úno 2014, 09:15

Sigi super fotky.. uznávám. Výlet taky. Jen to zbytečné další vlákno když všichni podvědomě hledají další info v "Sigiho výlety....." ale ok pokud s tím nebudou mít admini problém, a ostatní si zvyknou, tak proč ne.
Obrázek
Honda Deuaville 700V (2008)
Průměrná spotřeba je zatím 5,1 l/100 km
Uživatelský avatar
Luca_69

1500+
 
Reputace: 149
Příspěvky: 2145
Registrován: 02 zář 2007, 01:02
Bydliště: Dolní Počernice (Praha)
Skútr / moto: Honda Deauville (2008)
Tuning / úpravy: jezdím

Re: Scootergang a jeho výlety

Příspěvekod Lubik » 26 úno 2014, 09:20

Tak on to Sigi asi myslí dobře. Protože je "Sigi" a pak tu je Sigiho "Skůtrgang" , takže uveřejňuje výlety kde jezdí sám a tady asi budou výlety s celým gangem.
Lubik
 

Re: Scootergang a jeho výlety

Příspěvekod Luca_69 » 26 úno 2014, 09:29

Jako IT bych chápal systém kdy sem by dával upoutávky na budoucí výlety, aby se lidi mohli přidat, a posléze odkaz na skutrgang kde je popis výletu a fotky.. to by mě přišlo vstřícnější pro ostatní. A na skutrgang stránky by chodilo víc lidí. Takhle mě to přijde tak trošku jen jako další vlákno o tom hele koukejte kde jsem byl a vy ne. Takové maličké vychloubání :-) Ale uznávám fotky jsou fajn.
Obrázek
Honda Deuaville 700V (2008)
Průměrná spotřeba je zatím 5,1 l/100 km
Uživatelský avatar
Luca_69

1500+
 
Reputace: 149
Příspěvky: 2145
Registrován: 02 zář 2007, 01:02
Bydliště: Dolní Počernice (Praha)
Skútr / moto: Honda Deauville (2008)
Tuning / úpravy: jezdím

Re: Scootergang a jeho výlety

Příspěvekod sigi » 26 úno 2014, 09:44

Kluci tak to opravdu neni,nemám nějaké úmysly s nějakým vychloubáním nebo tak to opravdu ne,kdo mě zná osobně tak to ví.Já jsem chtěl opravdu rozlišit kdy pojedu sám.... a kdy pojede celý scootergang jako klub...pak když jsem to udělal a dal to sem.....no tak jsem si sám říkal že jsem to mohl dát do Sigiho výletů.... ale už se stalo....no...nemyslel jsem to nějak blbě....to ne...Tak ted nevím...Jinal Luco...docela dobrý napad to zredukovat....a sem dávát opravdu srazy a pozvat další na výlety které děláme....no tak se dohodnu s nějakým moderátrem přes PM a trochu to tu upravím.... at se v tom i vy,lepe orientujete....ale moje snaha je to,ukázat vám místa kde je to hezké a kde to třeba vy neznáte a kam se mužete jet podívat...je spousty krásných míst a člověk než na ně přijde tak to kolikrát trvá jak jste viděli na videu i slyšeli....nechal jsem tam zvuk,kolikrát při hledání to nemám lehké.... :lol: ...ten kopec byl šílený......

Jinak dík za nazory....

to Mirsil: Míro ja myslím že spolu někdy někam vyrazíme a že i ty zase dorazíš s Vendou,který třeba už byl na mém srazu na Berounce....sem k nám a já tě tu protáhnu....
Naposledy upravil sigi dne 26 úno 2014, 09:49, celkově upraveno 1
Nejnovější výlety na skútru,videa,tipy na výlet,fotky,najdete na http://www.scootergang.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
sigi

1500+
 
Reputace: 101
Příspěvky: 1862
Registrován: 29 zář 2012, 22:14
Bydliště: Poděbrady
Skútr / moto: Piaggio MP3 500 LT
Tuning / úpravy: FOTOALBUM: http://nmaikl.rajce.idnes.cz/

Re: Scootergang a jeho výlety

Příspěvekod Luca_69 » 26 úno 2014, 09:46

;-)
Obrázek
Honda Deuaville 700V (2008)
Průměrná spotřeba je zatím 5,1 l/100 km
Uživatelský avatar
Luca_69

1500+
 
Reputace: 149
Příspěvky: 2145
Registrován: 02 zář 2007, 01:02
Bydliště: Dolní Počernice (Praha)
Skútr / moto: Honda Deauville (2008)
Tuning / úpravy: jezdím

Re: Scootergang a jeho výlety

Příspěvekod Dándí » 03 bře 2014, 15:28

Já bych se přimlouval za sloučení, takhle je to hodně zmatečné, jedu sám :oops: , jede ještě někdo :roll: , jede nás víc :mrgreen: hlavně si tady spousta lidí tlačí jak o život REKLAMU na svoje stránky a nevím proč, vždyť skůtrkomunita je přece o různosti lidiček, kteří si umějí najít co potřebují :!: :!:
Jezdím na pohodu, spíš pomalejš než rychle
Uživatelský avatar
Dándí

500+
 
Reputace: 382
Příspěvky: 744
Registrován: 24 úno 2010, 11:37
Bydliště: Praha 1
Skútr / moto: YAMAHA IronMax- Já, BlackMax- Kamča a SH 300 spolu
Tuning / úpravy: netunime - jezdíme. Jen občas něco poladíme

Re: Scootergang a jeho výlety

Příspěvekod sigi » 13 dub 2014, 11:06

Tak 20.04 2014 jedem na výlet Šiklův Mlýn a hrad Pernštejn.Kdo by měl zájem vyrazit s námi....tak sraz v Poděbradech 09.00 hod,odjezd 09.15 hod...směr Kolín -Kutná Hora-Čáslav-Halvičkuv Brod atd... Podmínka,dobrá nálada,a skútr nejmeně o obsahu 125ccm. Veškeré info najdete na webu http://www.scootergang.cz

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Video z minulé neděle....kdy jsme vyrazili do Nového města nad Metují,osady Peklo a Dobrošov....

Nejnovější výlety na skútru,videa,tipy na výlet,fotky,najdete na http://www.scootergang.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
sigi

1500+
 
Reputace: 101
Příspěvky: 1862
Registrován: 29 zář 2012, 22:14
Bydliště: Poděbrady
Skútr / moto: Piaggio MP3 500 LT
Tuning / úpravy: FOTOALBUM: http://nmaikl.rajce.idnes.cz/

Re: Scootergang a jeho výlety

Příspěvekod KARLOS111 » 13 dub 2014, 11:38

Když ještě nejsem zrušen, vyjádřímm se zde, jelikož si myslím, že by se měli moderátoři zamyslet nad spoustou stejných témat jedné osoby, kdy navíc nesouhlasí více fóristů a pan SIGI by měl zvážit morálnost svých činů a propagaci zde svých vlastních stránek de fakto konkurenčních a objednat si baner v placené inzerci, kterou tyto stránky nabízejí :!:
Moderátoři, mažete a dělíte tady věci které to nepotřebují a tady nezasáhnete :?: PROČ :?: Vždyť skůtrgang je pořád SIGI na své trojkolce a pořádá výlet vždy jen jeden a těžko bude někdy na dvou a více akcích zároveň.
KARLOS111

5+
 
Reputace: 6
Příspěvky: 8
Registrován: 31 bře 2014, 10:41
Skútr / moto: T-max

Re: Scootergang a jeho výlety

Příspěvekod sigi » 13 dub 2014, 11:42

To by se potom milý Karlosi museli rušit zde k tomu určené další weby,je vidět že jsi na toto forum přišel akorát dělat rozmíšky a hadky podle tvých 3 příspěvků ....tak spánem bohem
Nejnovější výlety na skútru,videa,tipy na výlet,fotky,najdete na http://www.scootergang.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
sigi

1500+
 
Reputace: 101
Příspěvky: 1862
Registrován: 29 zář 2012, 22:14
Bydliště: Poděbrady
Skútr / moto: Piaggio MP3 500 LT
Tuning / úpravy: FOTOALBUM: http://nmaikl.rajce.idnes.cz/

Re: Scootergang a jeho výlety

Příspěvekod mepa » 13 dub 2014, 12:10

To co zde SIGI prezentuje, dle mého názoru je v pořádku. Proč nenapsat kde a kam jaký výlet podnikl a dodat k tomu komentář a foto/video. Je to i inspirace pro ostatní kam si zajet a jaká zajímavá mista navštívit. O tom je přece Fórum "srazy a vyjížďky". Není to chvástání, jen aktivita, že má skútra na ježdění po výletech, ne jen na přepravu do zaměstnání nebo na nákupy.
Uživatelský avatar
mepa

250+
 
Reputace: 37
Příspěvky: 458
Registrován: 25 bře 2013, 14:02
Bydliště: Dub nad Mor.,Ol
Skútr / moto: Yamaha X max 125i / 2013 //Piaggio MP3 500ie sport
Tuning / úpravy: reflexní pásky na kolech,deflektor,el.zásuvka

Další

Zpět na Reporty 2014

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník