Sraz Honda PCX 24. - 26.5. 2013

Re: Sraz Honda PCX 24. - 26.5. 2013

Příspěvekod Havoc » 26 kvě 2013, 16:20

Taky hlásím, že jsem úspěšně dorazil domů, počasí je tu prozatím super, ve stínu je 18 stupňů, něco se ale žene, tak snad nebude pršet.....

Jinak díky všem, hlavně organizátorovi za super sraz a jsem moc rád, že jsem vás všechny poznal, klidně bych si dal opakování....

Jinak celkem najeto 637,6km až do garáže, takže docela slušné :) Potom přidám vedle ještě pár fotek :)
Foto za akcí :) jirka-havoc.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Havoc

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 69
Registrován: 01 črc 2012, 22:25
Bydliště: Příbor
Skútr / moto: Honda PCX 125
Tuning / úpravy: Kufřík Givi Blade

Re: Sraz Honda PCX 24. - 26.5. 2013

Příspěvekod Untewasseman » 26 kvě 2013, 16:35

Rtyně v Podkrkonoší hlásí šťastný návrat, najeto 520km a hlavnímu organizátorovi na jeho žádost tímto srdečně NEděkuji,
aby si o sobě náhodou něco nezačal myslet... 8)
Vitr ve vlasech... (-: ........ Radek...27.400km
Uživatelský avatar
Untewasseman

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 80
Registrován: 21 lis 2010, 01:17
Bydliště: Rtyně v Podkrkonoší
Skútr / moto: Honda PCX , Peugeot Vivacity 50
Tuning / úpravy: Vyhřívané gripy, zadní kufr Givi E300b, vyšší plexi Ermax +10cm, boční brašny, hodiny Moto Detail

Re: Sraz Honda PCX 24. - 26.5. 2013

Příspěvekod TondaSV » 26 kvě 2013, 16:59

Hlásím příjezd domů ve 14:40 a najeto 640 km.Sedínka mě začala bolet až někde 30 km před domovem. :D :D Povedený sraz,moc děkuji všem a hlavně organizátorovi. Těším se opět na tu super partu lidí.
TondaSV

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 3
Registrován: 06 kvě 2013, 21:58
Bydliště: Rumburk
Skútr / moto: Honda PCX 125

Re: Sraz Honda PCX 24. - 26.5. 2013

Příspěvekod Kupeček » 26 kvě 2013, 17:02

Ještě já.Návrat domů již včera ale moc se sraz povedl.Cestu jsem měl od Pelhřimova v suchu bez deště a příjezd domů v 21:20.Nahrává se krátké video na YouTube za chvíli jsem dám odkaz.Dnes je u nás hnusně 9 stupňů prší,vítr no prostě na jiné aktivity než jízda na skůtru.
Uživatelský avatar
Kupeček

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 178
Registrován: 08 kvě 2012, 08:41
Bydliště: Bystřice u Benešova
Skútr / moto: Honda pcx 125
Tuning / úpravy: Plexi TPC,přečalouněné sedlo,zrcátka s led blinkry,brzdová,koncová a blinkry pod sklíčky kufru,stříbrné víko kufru a kryt výfuku,závažíčka řídítek a nastavitelné páčky od bikers,vyhřívané gripy Oxford

Re: Sraz Honda PCX 24. - 26.5. 2013

Příspěvekod ŠUBI » 26 kvě 2013, 18:10

JÁ SE TAKÉ PŘIDÁVÁM A DĚKUJI ZA SUPER VÍKEND. BYLO TO FAJN. JESTLI MÁ NĚKDO NĚJAKÉ HEZKÉ FOTKY TAK MĚ JE POŠLETE PROSÍM NA SUBIMACHER@SEZNAM.CZ. PŘEDEM DĚKUJI. ZATÍM AHOJ...
Uživatelský avatar
ŠUBI

50+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 65
Registrován: 05 říj 2011, 21:16
Bydliště: PRAHA
Skútr / moto: HONDA 125 PCX

Re: Sraz Honda PCX 24. - 26.5. 2013

Příspěvekod wictor » 26 kvě 2013, 18:56

Pánové důrazně vás žádám o dodržování pravidel fóra což znamená i diskuze v topicách. V případě dotazů stačí poslat SZ, na kterou vám bude určitě odpovězeno. Diskuze tzv. mimo mísu nejenže nebude tolerována, ale po několika upozorněních bude automaticky udělen dočasný ban.

(Upozornění bude po čase automaticky odstraněno)
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Re: Sraz Honda PCX 24. - 26.5. 2013

Příspěvekod satanachist » 26 kvě 2013, 21:20

4. sraz příznivců PCX 24.-26.5.2013

Účastníci:
1. Rado - bajo_sk - PCX 125 - Bratislava
2. Mirek - satanachist - PCX 125 - Bojkovice
3. Roman - romanpcx - PCX 125 - Prostějov
4. Roman - chuan - PCX 125 - Chropyně
5. Dáša - chuanka - Chropyně
6. Denisa - denis14 - PCX 125 - Zlín
7. Rudo - forester - Yamaha Xmax 250 - Bratislava
8. Vladimír - fillov - PCX 125 - Rovinka (SK)
9. Jožka - ipepa - PCX 125 - Valmez
10. Daniel - The_D - PCX 125 - Valmez
11. Jirka - havoc - PCX 125 - Kopřivnice
12. Fera - franc - PCX 125 - Valmez
13. Marcel - takypcx - NC 700X - H.Králové
14. Klára - PCX 125 - H. Králové
15. Michal - synátor - H.Králové
16. Marek - Mojža - PCX 125 - Petřvald
17. Pavel - Kupeček - PCX 125 - Bystřice u Benešova
18. Tomáš - minicooper - S.Burgman 400 - Kolín
19. Petr (macoun) - PCX 125 - Brno
20. Bety - macounka - Brno
21. Honza - gum - PCX 125 - Brno
22. Radek - untewasseman - PCX 125 - Rtyně v Podkrkonoší
23. Lenka - amanda - PCX 125 - Chomutov
24. Amanďák - Aprillia Atlantic 250 - Chomutov
25. Robert - RobertR 17 - PCX 125 - Úpice
26. Jan - Kuře - PCX 125 - Někde mezi Úpou a Metují ? :-)
27. Přema Baleka - PCX 125 - kdesi u Olomóca :-)
28. Antonín - Tonda SV - PCX 125 - Rumburk
29. elem - PCX 125 - Brňák
30. Šubi - PCX 125 - Prágl

Nejmladší účastník - Michal - 14 let
Nejmladší majitel - havoc - 21 let
Nejstarší - forester - 54 let

stroje: 23 PCX
4 přivandrovalci

(v následujících dnech zveřejním další podrobnosti :wink: )
Naposledy upravil satanachist dne 27 kvě 2013, 11:13, celkově upraveno 3
Mohu vozit 80 lidí za zády, ale na velkou motorku si mohu maximálně tak sednout.....
Uživatelský avatar
satanachist

1000+
 
Reputace: 74
Příspěvky: 1057
Registrován: 21 dub 2010, 03:15
Bydliště: Bojkovice
Skútr / moto: Honda PCX 125
Tuning / úpravy: plexi Givi, brašny, zásuvka, teploměr, hodinky

Re: Sraz Honda PCX 24. - 26.5. 2013

Příspěvekod ŠUBI » 26 kvě 2013, 21:27

NĚJAK SE NA TOM SEZNAMU NEMOHU NAJÍT :D ...
Uživatelský avatar
ŠUBI

50+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 65
Registrován: 05 říj 2011, 21:16
Bydliště: PRAHA
Skútr / moto: HONDA 125 PCX

Re: Sraz Honda PCX 24. - 26.5. 2013

Příspěvekod Amanda » 26 kvě 2013, 21:38

Tak Amanďák byl Luděk, ale v pohodě a Šubi se nám opravdu vytratil ze seznamu, ale potvrdit jeho účast můžeme s Luďkem na 100%, spal naproti nám na trojce a vracel se s námi společně na Prahu. A co se týká ,, přivandrovalců", snad se jich to nedotkne, když už k nám někteří vážili cestu až ze Slovenska a forester byl super, i když sme se viděli poprvé.
Šubi bude ti stačit ten odkaz na rajčeti nebo to potřebuješ do emailu ty fotky a videa, je to ve fotogalerii.
Uživatelský avatar
Amanda

100+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 140
Registrován: 14 bře 2011, 22:55
Skútr / moto: skútr

Re: Sraz Honda PCX 24. - 26.5. 2013

Příspěvekod satanachist » 26 kvě 2013, 21:44

samozřejmě nedostatky dopiluju...přopmínejte :-)
Leni, když jsem si nemohl vzpomenout, napsal jsem to takto - nezlobíš se, ne? Nebo spíše Luděk... Ono je těžko si zapamatovat 30 jmen, když je vidíš poprvé... Berte to jako recesi. A přivandrovlci jsou ti na jiných značkách...opět jako recese. Tak jsme se s foresterem domluvili :wink:
Šubi, promiň....vždyť jsme prohodili pár slov....dopisuju... :wink: 46-ka je nazapomenutelná ....
Mohu vozit 80 lidí za zády, ale na velkou motorku si mohu maximálně tak sednout.....
Uživatelský avatar
satanachist

1000+
 
Reputace: 74
Příspěvky: 1057
Registrován: 21 dub 2010, 03:15
Bydliště: Bojkovice
Skútr / moto: Honda PCX 125
Tuning / úpravy: plexi Givi, brašny, zásuvka, teploměr, hodinky

Re: Sraz Honda PCX 24. - 26.5. 2013

Příspěvekod Amanda » 26 kvě 2013, 21:56

Mirku samořejmě vše OK, vůbec s tím nemám problém, obdivuji tvého pamatováka, já už si po hodině některé nepamatovala a ptala jsme se stále dokola. Člověk s některými prohodil pár slov a pak zase seděl u piva s jiným. Tak se budem těšit na další recesistické příspěvky.
Uživatelský avatar
Amanda

100+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 140
Registrován: 14 bře 2011, 22:55
Skútr / moto: skútr

Re: Sraz Honda PCX 24. - 26.5. 2013

Příspěvekod ŠUBI » 27 kvě 2013, 07:30

AMANDO, KDYBY TO ŠLO DO MAILU, TAK SUPER. KDYŽ NE, TAK SAMOZŘEJMĚ STAČÍ RAJČE :D ...DĚKUJI
Uživatelský avatar
ŠUBI

50+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 65
Registrován: 05 říj 2011, 21:16
Bydliště: PRAHA
Skútr / moto: HONDA 125 PCX

Re: Sraz Honda PCX 24. - 26.5. 2013

Příspěvekod Gandalf » 27 kvě 2013, 09:09

Z Rajčete se dá snad fotka stáhnout v origo velikosti, jak ji tam majitel vyvěsí, takže žádná ztráta kvality nehrozí. Nebo se pletu?
Bylo: Jawa Babetta 210 (88-00) Kymco Downtown 125 (13) Piaggio X10 350 (14-16) Honda CTX 700 (17-19)
Aktuálně: Obrázek
Uživatelský avatar
Gandalf

1000+
 
Reputace: 82
Příspěvky: 1467
Registrován: 14 čer 2011, 16:01
Bydliště: Brno-venkov
Skútr / moto: Honda Forza 300

Re: Sraz Honda PCX 24. - 26.5. 2013

Příspěvekod satanachist » 27 kvě 2013, 09:41

Jak probíhal sraz PCX 24.-26.5.2013

Vyrazil jsem na sraz, po nezbytném zabalení nejdůležitějších propriet (hlavně slivovičku jsem měl nachytanů jako první) 24.5. v 10.30 hod. Venku nebylo po slunku ani památky, ale teplota 17 grádusů celsiových, byla přijatelná.
Tankovačka proběhla před Buchlovskýma kopcama a všecko probíhalo v pohodičce. Na Slavkovské benzince Tenryu, kterů vlastníja jacísi Číňani, jsem dal kafisko a očistil sebe aj mašinu od kůsků blacka, kterýma mňa ohodil jakýsi dědek v octavii, když vyjížďal z pola. Strojek a moje ramena, vypadaly jak kropenatá slépka. Ještě že mám ten chránič z uměléj hmoty od Givi. To byh to odnésl daleko hůř a asi by aj tu benzinku přede mňů zavřeli.
Najel jsem na dálnicu a odbočil na Rosice. Za Náměšťů nad Oslavů jsem sa setkal s mládencama
slovenskýma z Blavy Foresterem, Bajem_sk a děvčiců z Gotyšu Denis14. Z tama jsme valili do Třebíča, a to sa všeci podržte, do CUKRÁRNY! Tož proti gustu žádná, ale v takém podniku jsem byl naposled jak děcko. Ale kafisko bodlo. Bajo stál venku, asi sa mu do sladkostí taky moc nechtělo a ostatní dva dali ke kafi ještě jakůsi buchtu.
Na Jalovec jsme přijeli cca v 14.30 hod., naskládali jsme věci do chaty na cimry a šli do knajpy. Venku už seděl gum. Tož pomálu sa sjižďali další a další. Popíjali jsme Černů horu, ostnáča 11°a zakusovali to prasátkem. Někteří to prokládali ještě dalším žvancem. Já třeba svíčkovů – luxus. No a samozřejmě jsme stáhli moju slivku. Vzal jsem enem půl litra, kerý byl hned pryč. Příště beru demižón! Poslední, jako šestnáctý, přijel až celkem pozdě večer, Marek, zmrzlý jak cicina. Sklidil náš obdiv, protože vyrážal asi v pět hodin po práci za dešťa. Je to borec! Hospodu jsme opůšťali jako poslední s Markem, takypcx a šéfem vojenských veteránistů, keří tam měli taky sraz a soutěž O zlomenů poloosu, ve 2.15 hod. Na pokoji už byli ostatní – forester, bajo_sk a gum, kerý odešel ne zas tak dlůho před nama. Bylo obdivuhodné, že po takém dni nikdo nechrápal.

25.5.
Ráno už jsme skotačili od osmi hodin. První dofrčál Kupeček, kerý za nama přišel do knajpy, když jsme tam posedávali po snídani. Tu jsme měli v 9.30. Venku bylo pěkně hnusně, pršalo a bylo 8 grádusů. Tož jsme špekulovali co s vyjížďků, kerá byla naplánovaná na 13.00. Při neustálém čučání z okna a do mobilů na předpověď a vývoj počasí, jsme usůdili, že dvanáctá rozhodne. Mezitím přijížďali další a další borci. Nejvíc jsme byli zvědaví, jestli přijede v takovém počasí Amanda, protože jela ze severu. Časem pršat přestalo, tak sa rozhodlo, že vyrazíme. Blížil sa čas vyjížďky a Amanda stále nikde. A hle! Blížily sa dva stroje šedé barvy do brány hostů. Amanda!!! aj s manželem Luďů. Hurá!!! Už jsme si mysleli, že jsem všeci. Omyl! Chyběl minicooper. Tož forester mu brnkl a asi za půl hodinky byl mezi nama. Tož jsme byli všeci. 31 kousků. Nádhera! (esli sa divíte, proč je na seznamu enem 30 účastníků, má to svůj důvod, kerý tu však nebudu zveřejňovat :-) ).
Vyrazili jsme. Tankovačka v Okříškách. Cesta ubáhala v pohodičce – směr Třebíč, Jaroměřice nad Rokytnou, Mor. Budějovice, Litohoř, kde jsme sa stavili na gáblík v Harleys Pubu. U stolu probíhala diskuza, či Harley vystavený nad krbem je pojízdný. Určitě byl, protože měl RZ s platnů technicků, zaplý alarm a kola nebyly zaprášené. Tož mosí to byt zajímavé, jak to tam čtyři chlapi dávajů a zdělávajů. Potem jsme sa fotili u nastartovaných mašin, prohodil jsem pár vět s majitelem s možnosťů tam příští rok uspořádat sraz. Z tama nás opustili ogaři z Valašska v čele s ipepou a se slovenským bratom fillov. My jsme pokračovali do dědiny Cerekvička, kde jsme omrkli závody pincků „Fichtl cup“. Po příjezdu enem forester prohodil jakůsi námitku, co tam vlastně děláme. Všeci ostatní věděli kam jedem. Tak ale nejsu na něho naštvaný. Byl nejstarší a možná informacu o tom, že tam jedeme, přeslechl. Može sa stat, co by né. Byla to celkem prča sledovat borce na chrchloch, jak to kalíja v blatě. Zvlášť borec na zeleném stroji byl náš favorit. Měl nejlepší vrávoravý styl a zvuk minimálně pětistovkového krosového speciálu.
Zdržali jsme sa asi půl hodinky a valili směr Želetava. Po cestě chtěli někteří doplnit pohonné kapaliny, tak jsme zastavili na nejbližší benzince. Dědinu už si nepamatuju, ale néni to podstatné. Tož jsme v Želetavě odbočili směrem na Rokytnicu, Krahulov, Okříšky. Všeckým sa ta trasa líbila. Mosím uznat, že tam sú krásné panoramata a krásná cesta se zatáčkama v lese. Později Klárka, manželka takypcx, prohodila, že si v kerési zatáčce málem cvrkla do textýlu, protože už to brala po krajnici. Ale zvládla to, je to kapacita baba!
Při příjezdu do Jalovca hledím kdo to jede přede mňů a hle! Toť forester a minicooper. Říkám foresterovi co tu dělajů? On mě dal kapky, že jsme jim ujeli z benzinky a pak blůdili kdesi po blbých cestách. Jenomže, jak jsem mohl vědět, že sa kdesi močíjů na záchodě, když mě to nikdo neřekl a viděl jsem, že už majů všeci koně nadójené? No co, stalo sa.
Po zcivilnění jsme usedli do knajpy, popíjali a pojídali vyniakjícího čuníčka. Odjeli Kupeček a Přemek. Už o půl deváté šli na ubykacu bajo ­ eskáčko a denis čtrnáctka. Asi hleděli na televizu. V hospě bylo lidí jak sviňa. Vojáci to do sebe valili jak kdyby to mělo byt naposled. Měli tam aj některé šikovné babiska, keré byly dobře navalené :-) a obcovaly s veteránistama. Jeden z nich si dokonce vložil ruku jakési blondýny mezi nohy. Taky byl napitý jak hubka. Výčep nestíhal a snědli sa dva vepři. My skútraři jsme směle diskutovali a postupně odcházali. Já jsem to zabalil o půl noci. Ukončovali to takypcx s Romanem esvéčkem kolem jedničky. Samozřejmě neměli klůče, tak bušili na okna, aby je někdo pustil do chaty. Mosím sa přiznat, že jsem to slyšel, ale byl jsem zhnilý slézt z palandy. Dobrá víla Denis čtrnáctka jim otevřela.

26.5.
Den odjezdu :-( Na nohách jsme byli opět brzo. Naštěstí skoro všeci vojáci chrápali po opici a v opici, tak jsme nemuseli čekat až sa nasnídajů prvně oni a v devět už jsme seděli u stolu. Venku prvně sluníčko, ale větr. Pozděj sa zase zakabonilo. Nálada taková nic moc – odjezdová. Prostě to hezké uteče vždycky moc rychlo :-( Tož jsme sa všeci pomalu pobalili, vyslékli postelové prádlo (Já ne, protože jsem si ho ani nestihl obléct, protože hned první noc, když jsme s takypcx přišli nad ránem z hospody, jsem mu dal veškeré čisté prádlo ať si povlečů postele a přitom už je dávno měli povlečené od Klárky. Pak na jednu noc už to nemělo smysl, abych si to povlékal.), baby šikovné lehce pouklůzaly a přišlo lůčení...:-(((( Já jsem sa ještě rozlůčil s majitelem a personálem a pomalu jsme odjížďali. Prvně jsem po Třebíč jel společně s Brňákama, Slovačiskama a denis čtrnáctků, ale jelikož jsme v motorestu Na vyhlídce kupoval dobrotiska ze zvěřiny, odpůtal jsem sa od nich. Dal jsem jednu zastávku na benzince před Bučovicama na kafisko a doma nastřelený o půl jednéj. Vítačka veliká, hlavně od toho mojeho malého synka, kerý dnes slaví dva roky....

Co řéct na závěr? Uteklo to jak voda v naší Olšavě. Lidi byli bez vyjímky perfektní, tož aj nálada byla taková. Nebylo asi osoby, kerá ráda odjížďala dom. A aj když počasí bylo všelijaké, nám to radost ze setkání nezkazilo. Proto sa určitě příští rok sejdem znova. Ať majů někteří proti nám výhrady, že jsme masově rozšíření, my na to kašlem. Tímto jsme dokázali, že sa dovedem sejít, pobavit, podpořit a odreagovat sa od blbých nálad a hlavně stresu a roboty.
Všeckým děkuju za podporu a úpřimně všem vzkazuju MÁM VÁS RÁD, PŘÁTELÉ!

Mirek – satanachist z Bojkovic

P.S. Kdyby našemu nářečí někdo nerozuměl, přeložím do spisovné češtiny :-) Chtěl jsem aby ta reportáž byla co nejvíce autentická a psal jsem to tak, jak mě huba (ruka) narostla.....
Mohu vozit 80 lidí za zády, ale na velkou motorku si mohu maximálně tak sednout.....
Uživatelský avatar
satanachist

1000+
 
Reputace: 74
Příspěvky: 1057
Registrován: 21 dub 2010, 03:15
Bydliště: Bojkovice
Skútr / moto: Honda PCX 125
Tuning / úpravy: plexi Givi, brašny, zásuvka, teploměr, hodinky

Re: Sraz Honda PCX 24. - 26.5. 2013

Příspěvekod Amanda » 27 kvě 2013, 13:03

Mirku úžasný zážitek při čtení, co člověk hned nepochopil, to si rychle domyslel a vzpomínal na víkend teď, když už jsme v suchu a zase zapojeni do pracovního maratonu. Minul jsi se asi povoláním, jsi hotový Jirásek zralý psát paměti...Díky moc :D
Uživatelský avatar
Amanda

100+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 140
Registrován: 14 bře 2011, 22:55
Skútr / moto: skútr

PředchozíDalší

Zpět na Reporty 2013

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník