Slovensko jaro 2010

Re: Slovensko jaro 2010

Příspěvekod MisaKacenka » 28 úno 2010, 19:16

Stavil bych se, ale mam to krapet z ruky... :(
Budu v Praze tedka od utery do patku...ale bez scoota, jinak bych zajel na klobasu :)
Uživatelský avatar
MisaKacenka

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2022
Registrován: 25 říj 2009, 22:42
Bydliště: Pardubice - Sweetcow
Skútr / moto: Suzuki GSF 600 Bandit
Tuning / úpravy: Kufr Kappa 42l, Scorpion exhaust, 12V socket, GPS TomTom, zvysene plexi, bile stobo, vystrazne blinkry, sirena, PTT zastavba pro PMR :)

Re: Slovensko jaro 2010

Příspěvekod respekt.fr » 28 úno 2010, 19:17

sory za ot :D ja sem taky ze vsetína jak robert
fuk stage6 proleprika chrom.spojka stage6 torque.variator motoforce racing.přední polomneřice stage6 racing filtr stage6.přední zadní destičky stage6 racing.dowhill řiditka str8.představec str8.
respekt.fr

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 528
Registrován: 25 říj 2009, 16:23
Bydliště: kousek od zlina
Skútr / moto: Malaguti f15 hiend pila .aprilia sr.HONDA CRF 250R
Tuning / úpravy: s6 proleprika.thermoteck.podložka pod klapky.příruba s6 R/T.varec motoforce racing.polomněřice s6.spojka s6 torque.zvon naraku.openfiltr s6.kontra malossi.podložka pod kontru malossi.DHW řiditka str8 +představec str8.tlumič motoforce R6.VíC v PODPISU..!!

Re: Slovensko jaro 2010

Příspěvekod wictor » 28 úno 2010, 19:20

Richijan: díky za připomenutí, ale termín mám už dlouuuuho vyznačenej v kalendáři a těšim se nejen na "účastníky" expedice, ale i na dobrou Irskou, takže na moto určitě nepřijedu a vezmu to MHD :wink: :P
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Re: Slovensko jaro 2010

Příspěvekod tomiktom » 28 úno 2010, 19:41

Mno kdo teda pojede na scootu celou cestu a vynechá ten Vlak ?? A pojede přes Olomouc bych se přidal možná i nějaký ten scoot navíc by byl .
http://www.scooterclubolomouc.cz srazy a vyjížďky v Olomouckém kraji

http://www.skutry-levne.cz
Servis a Tuning skútrů a čtyřkolek
Prodej tuningových dílů na všechny skútry
Uživatelský avatar
tomiktom

Prodejce/servis
 
Reputace: 0
Příspěvky: 50
Registrován: 23 led 2010, 20:48
Bydliště: Velký Týnec , Bystřická 449 , 78372
Skútr / moto: Malaguti F12R
Tuning / úpravy: Lehce naleštěnej a nějaký ten výfuk a vario

Re: Slovensko jaro 2010

Příspěvekod wictor » 28 úno 2010, 19:44

Já vynechávám vlak a jedu po vlastní ose, ale podrobnosti a kdo a co a jak budem právě řešit na 1. "expediční" poradě, kterou povede Richijan :wink:
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Re: Slovensko jaro 2010

Příspěvekod tomiktom » 28 úno 2010, 19:47

mno te se nezučastnim ale taky bych jel po vlastní ose Malaguti Spidermax a možná ještě Malaguti Madison 125 z Olomouce ale nerad bych zháněl v Popradu všechny :-D a batůžky :-)
http://www.scooterclubolomouc.cz srazy a vyjížďky v Olomouckém kraji

http://www.skutry-levne.cz
Servis a Tuning skútrů a čtyřkolek
Prodej tuningových dílů na všechny skútry
Uživatelský avatar
tomiktom

Prodejce/servis
 
Reputace: 0
Příspěvky: 50
Registrován: 23 led 2010, 20:48
Bydliště: Velký Týnec , Bystřická 449 , 78372
Skútr / moto: Malaguti F12R
Tuning / úpravy: Lehce naleštěnej a nějaký ten výfuk a vario

Re: Slovensko jaro 2010

Příspěvekod wictor » 28 úno 2010, 19:52

Pokud si pak budem po tý Irský něco pamatovat, tak to sem Richijan určitě hodí a my se můžem pak domluvit na podrobnostech a skloubit i poslední detaily :wink: Mrkni se ještě sem: viewtopic.php?f=68&t=3027 čím víc nás pojede tím líp :P
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Re: Slovensko jaro 2010

Příspěvekod Richijan » 15 bře 2010, 18:29

:!: :!: :!:
Hola hoj :lol:
Takže STRATEGICKÁ PORADA je už jen za 3 dny :!:

Strategické pokyny:
A/ pro osobně zúčastněné na poradě i výletu:
a) všichni přineste mapy, které máte. Na GPS ani notebooku se toho moc plánovat nedá, zejména, když nás bude víc :mrgreen:
Pro potřeby primárního plánování stačí i mapy starší. Až dohodnem průjezdní body, můžeme trasu a itinerář doladit podle aktuálních map na netu.
b) pokud někdo máte typy na dobré ubytko, vemte je s sebou
c) abych mohl včas objednat stůl, napište sem kdo plánujete dorazit. :wink: pls DO STŘEDY 17.03.

B/ pro korespondenční účastníky strategické porady (účast na výletu není podmínkou, dobré rady a tipy jsou vítany vždy):
a) pokud máte návrh změny trasy, kterou jsem jako pracovní navrhl, pošlete sem (pokud možno se zůvodněním proč) ať stihnu vytisknout a vzít s sebou do pubu
b) dtto platí i pro typy na ubytko
c) pokud někdo zvažuje, že by se přidal třeba jen na část trasy, DEJTE VĚDĚT.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Raději o 1/2 hodiny déle, než o 20 let dříve.
Richijan je nick, křtěný jsem Richard Jan, kamarádi mi říkaj Richi, mailové adresy mám rischa@...., oslovení Ríšo nesnáším ;-[
Uživatelský avatar
Richijan

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 led 2008, 20:26
Bydliště: PRAHA 10 - Strašnice, GSM: 737 905 708, rischa@volny.cz
Skútr / moto: Yamasaki, Malaguti, 2x Runner, 2x T-max
Tuning / úpravy: Roadster Mazda MX-5 NBFL

Re: Slovensko jaro 2010

Příspěvekod fido » 16 bře 2010, 17:45

Já plánuji Slovensko začátkem července, na jaře je to pro mě moc brzo, protože se na čtyři dny neurvu.
Chceme jet s batůžkem taky autovlakem do Popradu, kde budeme cca v 6hod. a vyrazíme do Tater na obhlídku. Chtěl jsem vyjet lanovkou na Lomnický štít, ale 66,-€ jim za osobu nedám! :cry: Takže jen pod vrcholky hor a samozřejmě navštívíme Štrpské pleso a co cestou na Liptovský Mikuláš objevíme.
Večer ubytování v autokempu Liptovský Trnovec za pár éček. Druhý den návštěva Tatralandie :P (to je na celý den a my jsme vodumilové), zase noc v kempu, další den Lipt.Mikuláš a okolí (Bešeňová atd.), noc v kempu a domů s několika zastávkama tam, kde jsme ještě nebyli. Myslím, že něco z toho můžete použít pro svůj výlet. Až to bude aktuální tak nabídnu spoluúčast pokud bude mít někdo zájem.
Autovlak volím proto, že neztratím den cestou tam a od rána máme celý den na toulky. :)
Uživatelský avatar
fido

100+
 
Reputace: 14
Příspěvky: 214
Registrován: 11 říj 2009, 15:13
Bydliště: Brandýs nad Labem
Skútr / moto: B 650 K3

Re: Slovensko jaro 2010

Příspěvekod Scarabeo » 16 bře 2010, 23:57

Bohužel na poradu nedorazím,ale výsledek budu sledovat :wink:
Taky určitě po vlastní ose,protože mám absťák,že cesta vlakem už vůbec nepřichází v úvahu. :)
Trasa např. Praha,H.K. Olomouc mi prijde dobrá a rozhodně lepší než třeba D 1.
Uživatelský avatar
Scarabeo

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 327
Registrován: 22 zář 2009, 23:44
Bydliště: Poděbrady
Skútr / moto: AS 500

Re: Slovensko jaro 2010

Příspěvekod MisaKacenka » 17 bře 2010, 00:02

Tak tak :) zda se mi to jako ideal...zkoukneme jeste ceske vlasti a pak na Slovac :)
Bohuzel, nedorazim, je to krapet z ruky...takze vse prenecham do rukou Richiho, Wictora a dalsich :)
Uživatelský avatar
MisaKacenka

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2022
Registrován: 25 říj 2009, 22:42
Bydliště: Pardubice - Sweetcow
Skútr / moto: Suzuki GSF 600 Bandit
Tuning / úpravy: Kufr Kappa 42l, Scorpion exhaust, 12V socket, GPS TomTom, zvysene plexi, bile stobo, vystrazne blinkry, sirena, PTT zastavba pro PMR :)

Re: Slovensko jaro 2010

Příspěvekod Paul » 17 bře 2010, 11:39

Robert Kázmér píše:Odkaz Richijan.
Čao tady zas Roberto-Vsetín.Protože začínate z Popradu, a nevím co chcete opravdu všechno vidět,tak stojí taky zato z Popradu zjet na silnici 67 směr Rožnava a zajet se podívat taky do Dobšínskej Ladovej Jěskině z Popradu jeto enom 25km. Stama se pak vrátite bud tou samou cestou do Popradu",ale podle mně jeto blbost nikdy se nevracím tou samou cestou a proto bych jel od Dobšinskej kousek po 67 tak 10km a odbočil bych vlevo u Palcmanská Maša a pokračoval bych po 535 a pak na 533 tahle cesta jede kolem Národního parku Slovenský Ráj :) směr Spišská n. Ves na vrch do Levoče. Tá cesta je pěkne klikatá a vede pěknou přírodou s pěknýma vrcholkama hor 8) .V Levoči bych nevynechal jak jsem se už zminoval chrám mistra Pavla a jeho goticky oltář ze 14století nejviší na světe v.18,6m š.6m !! Pokud bude dost času múžete pokračovat po ceste E50-18 na Spišké Podhradie na Spišský Hrad :D ALE !!! TO BYCH UŽ NEDELAL!!! Protože byto bylo už všechno honem-narychlo. A proto bych zostal v Levoči a Všechno bych si tam pěkne prohlédl je tam toho dost co kvydění! stama bych se vydal do Levočske Doliny :idea: !!!kde je celkem dost schopný kemp a taky chatky ale hlavně tam čepují Pivíčko a první den by mohl být pěkne zakončený. Na druhý den bych jel na Spišský Hrad kde se dá strávít celkem dost času prohlídkou hrahu a rúznych exponátu a také tam zajít na oběd :wink: Pokud chcete pokračovat dál po cestě E50 D1-18 směr Prešov tak bych to nedělal,tato cesta je nezáživná a v Prešove kromně výrobý soli takzavané Solivary,tam není nic kvidění.Proto bych se dal na cestu 547směr Krompachy až do Košic,tato cesta vede taky pěknou krajinou kde jsou například pěkné hory(Bujanov,Sivec,Vozárka a taky lanovka Jahodná) Košice které ležija na řece Hornád ,sou druhým nejvěčším městem v slovensku a je tam taky dost památek jako např.Dúm sv.Alžbety,kaple sv.Michala a renezačná Urbanvá věž a Jakubův palác :wink: Všechno semi tu nevleze proto budu psát další odkaz. :D


Nádherný itinerář, miluju ta místa z dříve častých služebních cest po Slovensku - ale v plechovce. Taky bych se tam rád vrátil na 2 kolech, ale nemůžu zatím slíbit účast na expedici, i když přípravy sleduju. K tomu Spišskému hradu: vždy mě ohromoval svou polohou a mohutností, jednou jsem tam i vylezl - super výhled ! Jen bych nedoporučoval parkovat poblíž "atrakce" v podobě cikánské dřevo-plechové vesnice, tam by mohly být skútříci "lehce vytuněni" :mrgreen:
Když do pekla - tak na pěkným koni !
m: 605 41 48 43
Uživatelský avatar
Paul

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 501
Registrován: 03 úno 2008, 02:02
Bydliště: Praha 4 - Braník
Skútr / moto: *Gilera GP800*3 kufry GIVI*tnkvk*GPS*PMR Alan777*
Tuning / úpravy: * vyšší plégo GIVI * brzdové/koncové světlo na topcase * přední bílé stroboskopy *

Re: Slovensko jaro 2010

Příspěvekod wictor » 17 bře 2010, 18:42

Paule bylo by super kdyby ses přidal :wink:

Jak už jsem psal Richijanovi v sms, tak se bohužel nemůžu zúčastnit zítřejší "válečné" porady u Merlina (i když jsem se těšil na osobní setkání a skleničku dobré whisky :twisted: ). S cestou určitě počítám, ale po vlastní ose :wink: Jinak se vzhledem ke své neúčasti přizpůsobim, takže přeju dobrou zábavu a čistou hlavu při plánování :wink: :P
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Re: Slovensko jaro 2010

Příspěvekod Richijan » 17 bře 2010, 22:11

:shock: Jak to tu čtu, tak účast na poradě nepotvrdil nikdo :( , jen se někteří omluvili. :|
Omluvy jsou OK, taky bych nejel na poradu do Ostravy (to je jen příklad, proti Ostravě nic nemám :mrgreen:), ale že se neozvali a nepotvrdili ani: autor návrhu Peťas, Huhu apod. :shock: to mě teda zaskočilo :oops:
Zvažuju, jestli k Merlinovi vůbec jít :? , jestli tam nebudu nakonec sám :x :|
:idea: No rozhodnu se asi až podle toho, jaký stav bude zítra.
:( :( :(
_tmax.gif
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Raději o 1/2 hodiny déle, než o 20 let dříve.
Richijan je nick, křtěný jsem Richard Jan, kamarádi mi říkaj Richi, mailové adresy mám rischa@...., oslovení Ríšo nesnáším ;-[
Uživatelský avatar
Richijan

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 led 2008, 20:26
Bydliště: PRAHA 10 - Strašnice, GSM: 737 905 708, rischa@volny.cz
Skútr / moto: Yamasaki, Malaguti, 2x Runner, 2x T-max
Tuning / úpravy: Roadster Mazda MX-5 NBFL

Re: Slovensko jaro 2010

Příspěvekod Peťas » 18 bře 2010, 00:05

Ahoj Richi omlouvám se, ale až teď jsem dorazil k počítači a poslední stránce, kde se dočetl, že jsme jen dva na domluvení Slovenska.Beru ten zítřek jako jasnou schůzku, na které jsme domluveni a já řekl, že přijdu.Teď jsem to v poslední době nesledoval a domníval se , že nemusím svoji účast potvrzovat, nicméně teď už si nedovolím telefonovat, je pozdě a asi spíš. Ráno si zavoláme a domluvíme se, jestli se sejdeme sami , nebo to přeložíme na jiný termín, třeba na vyjíždku, Strahov apod. Díky a měj se Peťas
Uživatelský avatar
Peťas

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 167
Registrován: 24 říj 2009, 18:33
Bydliště: Stehlíkova 930, Praha 6-Suchdol 16500 777136386
Skútr / moto: Honda FJS 600SW,CBR1100XX www.pm-pneuservis.cz
Tuning / úpravy: Givi Maxia,vysoké plexi Issota,ABS,xenon,vyhřívané sedlo 2x a hefty

PředchozíDalší

Zpět na Reporty 2010

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků