Výběr skútru

Rady a doporučení před nákupem nových i ojetých skútrů

Výběr skútru

Příspěvekod skutrik17 » 28 srp 2011, 16:30

Ahojky, chtel bych se zeptat, jelikoz jsem tu novy, jaky si mam vybrat skutr. Me osobne se libila 50 Kymco Agility RS 50 Naked - 2T na normální používání a občas to projetí se po městě (brno). Nevím ale, necham si poradit od vas, ktery skutr je do 20 000 kč a dobry (50ka). Díky moc.
skutrik17

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 28 srp 2011, 16:24

Re: Vyber skutru

Příspěvekod Tomasino » 29 srp 2011, 16:51

Cau, ja jsem pred par mesici taky porizoval scoota a mel jsem stejny dotaz jako ty.
Dostal jsem spoustu rad a informaci - nektere uzitecne, nektere min :)

Ale dneska Ti muzu z vlastni zkusenosti poradit asi nasledujici

1) urcite ne Čínu :)
2) doporucil bych ti nejakeho Itala (Piaggio, Gilera, Malaguti) nebo trosku dal na ostrovy :) Yamaha Neos

Pises, ze hledas do 20tis - ja mel stejnou cenovou hranici. Behem vybirani jsem vyzkousel cca 20skutru - od novych/mirne jetych čiňanů až po skutry, co pamatovaly asi Hitlera :) ...

Nakonec jsem si koupil 9let stare Piaggio NRG mc3 AC, kupoval jsem to s tim, ze do toho stejne jeste neco vrazim, aby to bylo podle meho gusta (coz ted i uspesne realizuju a scoota si stavim podle sebe) a muzu potvrdit maximalni spokojenost.
Zaroven se drz 2T, pokud s tim chces do budoucna jeste neco dal delat - tuning, atd. 4T skutr ti tuhle moznost moc neda - krome variatoru a vyfuku se asi nevyplati cokoliv dalsiho ladit.

Tak nevim, jestli ti tohle nejak pomuze ... pokud jo, tak budu rad :)

Mej se a stastnou ruku pri vyberu ...
Prazska doprava neni tak hrozna, kdyz si ji clovek uziva ze sveho skutru :)
Uživatelský avatar
Tomasino

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 89
Registrován: 13 čer 2011, 15:20
Bydliště: Praha 4 - Cholupice
Skútr / moto: Aprilia SR MAX 300

Re: Vyber skutru

Příspěvekod Myschan » 29 srp 2011, 17:13

Nic ve zlém, ale tohle téma je tu pořád dokola. Zkus prvně přečíst, co již bylo řečeno a ptej se konkrétněji. Ideální skútr neexistuje, každýmu vyhovuje něco jinýho. To, že ne čínu je samozřejmé
Lepší pozdě, nežli vůbec.
Uživatelský avatar
Myschan

1000+
 
Reputace: 14
Příspěvky: 1187
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda Forza 300 (2020)


Zpět na Rady před nákupem skútru

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků