Motokoloběžka

Rady a doporučení před nákupem nových i ojetých skútrů

Motokoloběžka

Příspěvekod CPIdriver » 05 srp 2012, 14:50

Čau borci,
plánuju si koupit motokoloběžku, je to pro mě teoreticky ideální možnost, jak se dopravovat, hlavně kvůli tomu, že ji složím do auta. Týdně na ní najedu asi 200Km a tak potřebuji, aby mi aspoň chvilku vydržela. Máte s tím někdo zkušenosti? Co byste mi doporučili? Aktuálně do ní můžu investovat asi 8000Kč, jak je to s náhradními díly? Ideálně, když ji koupím někde na jižní Moravě, protože tady bydlím.

Díky moc za rady, ptejte se, Alex.
CPIdriver

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 14
Registrován: 23 kvě 2012, 13:53

Re: Motokoloběžka

Příspěvekod crhy » 05 srp 2012, 20:59

Nic proti, ale tohle je fórum o skůtrech a tohle sem asi úplně nepatří.
Jinak nejlepší je Blata, ale né ta čínská :idea:
Ex: Majesty 400; X-max 250 ; PCX 150v3; Sixteen 125; Katana 50/70; 2x Babetta 210

Profil motorkáři: http://www.motorkari.cz/profil/?uid=253 ... ky&scr=300

Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest!
Uživatelský avatar
crhy

2500+
 
Reputace: 463
Příspěvky: 3240
Registrován: 29 kvě 2009, 20:13
Bydliště: Roudnicko
Skútr / moto: Honda SW-T400; Manet S.Maxi (1998)

Re: Motokoloběžka

Příspěvekod KYBLOS » 06 srp 2012, 10:11

Já s motokoloběžkou zkušenosti pořádně nemám, ale jeden můj známý jí má a tak mi jí jednou půjčil, abych se na ní trošku svezl. Musím říct, že to sice celkem jelo, ale jak sem na tom stál, silně mi z toho vibrovaly nohy. Cítil sem se jak na masážním stroji, ale příjemný to nebylo :roll: Zrovna stabilně sem se na tom zrovna necítil a když mi řekl, že mu to žere 3,5 l/100 km, tak sem jaksi přestal chápat k čemu to vlastně je. Do kopce to jede prý celkem pomalu, kolečka sou mrňavý. No moc praktické mi to nepřijde... :? Snad jen to, že to jde složit do kufru v autě, ale za tím účelem se to asi nekupuje ne ? Na tom chce někdo jezdit a neumím si na tom představit dojíždět dál než 5km....
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal


Zpět na Rady před nákupem skútru

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků