JMSTAR Rallox 50

Rady a doporučení před nákupem nových i ojetých skútrů

JMSTAR Rallox 50

Příspěvekod jeremy-II » 12 dub 2009, 22:04

Máte s tím někdo skšenosti? Kamarádka by si ho chtěla pořídit na ježdění do škole a po městě. Myslíte že by jí to mohlo tak ze dva roky vydržet než si koupí auto? díky za každou odpověd :wink:
jeremy-II

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 74
Registrován: 15 úno 2009, 23:28
Skútr / moto: Piaggio X8 250

Re: JMSTAR Rallox 50

Příspěvekod jarafari » 12 dub 2009, 22:51

Ahoj....těžko říct....skušenosti s tím nemám,ale je to čína,takže to bude sázka do loterie jestli narazíš na dobrej kus.... :roll: moje MP korádo má motor JSD50QT SHENKE a výrobce je SHANGHAI JMSTAR MOTORCYCLE CO LTD...( ty číny jsou snad všechny uplně stejný :shock: ) a zatím jsem celkem spokojenej... píšu zatím protože se stejně bojím co mě čeká, zatim totiž mám najeto jen asi 1250km.... Dneska,ale co už o skútrech vím,do číňana bych nešel a radši bych připlatil......až se mi to moje pokaká,koupim určitě něco kvalitního....... Přecejenom zabít se na tom nechci.... 70km/h z kopce se na povolenejch šroubech může stát osudné :lol: Kupovat něco, aby to vydrželo alespoň dva roky,se mi nezdá jako šťastné řešení.....už jen proto,že kdo začne jezdit na dvouch kolech,bude chtít jezdit dál i když má už kola čtyři... :D
Uživatelský avatar
jarafari

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 949
Registrován: 17 led 2009, 16:04
Bydliště: Praha 4

Re: JMSTAR Rallox 50

Příspěvekod jeremy-II » 13 dub 2009, 09:19

díky zajedeme se tam podívat a uvidíme co to bude zač ale když říkáš zatím spokojenej tak sand to bude obstojné. Já osobně bych do číny nešel ona chce něco levnýho no a já blbec se nabídl že jí pomůžu něco sehna ale když řekla finanční představu tak mě málem škráblo :D Zase ale nechcu aby mě to pořád stálo doma v dílně a ona mě proklínala :D
jeremy-II

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 74
Registrován: 15 úno 2009, 23:28
Skútr / moto: Piaggio X8 250

Re: JMSTAR Rallox 50

Příspěvekod KYBLOS » 13 dub 2009, 09:30

No osobně doporučuju nějakou známou značku no. Já mám najeto 32000km, bez závady - motor Piaggio. Myslím, že než by najela 32000km, budou dva roky určitě pryč a nějaký ten pátek to ještě stopro vydrží :D
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Re: JMSTAR Rallox 50

Příspěvekod Kiwi » 13 dub 2009, 09:37

Ať si koupí radši něco takovýho, toto je scoot, ne šrot: http://www.tipmoto.com/motorky/derbi/12 ... antis.html
někde jsem tu popisoval kamarádovu anabázi s Yamasaki, které má dost stejných dílů jak ten křáp v titulku. Po roce trápení a několika reklamacích si koupil Hondu 110 Lead a bil se do hlavy, že mě neposlechl, když jsem mu tu čínu rozmlouval tenkrát. Teď konečně jezdí. To je prostě halda lacinýho nakašírovanýho šrotu, nic jinýho.
.....sovy nejsou, čím se zdají být.....

jsem momentálně ve skupině "untermensch" ......tzn bez scoota....
Kiwi

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1518
Registrován: 24 črc 2007, 19:51
Bydliště: Brno
Skútr / moto: v prenatálním stadiu :-(

Re: JMSTAR Rallox 50

Příspěvekod jeremy-II » 13 dub 2009, 12:11

Chlapi a co MP Korado? Myslíte že by to bylo lepšpí než ten JMSTAR? :D nebo je to stejnej šmejd dyby bylo po mím tak jí seženu Piaggio ale znáte to jak to z lidma je hodně muziky za málo peněz by všichni chtěli :(
jeremy-II

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 74
Registrován: 15 úno 2009, 23:28
Skútr / moto: Piaggio X8 250

Re: JMSTAR Rallox 50

Příspěvekod jarafari » 13 dub 2009, 12:18

Bohužel o tom MP korádu nikdo nic moc neví..... Jak jsem psal zatim jsem s ním spokojenej,ale kdo ví jak dlouho....
Přijde mi že tady na fóru jsem jedinej kdo ho má a za celou dobu co ho mám (něco přes půl roku) tak jsem ho neviděl a nepotkal ani nikde venku.....
Taky by mě zajímali názory jinejch majitelů..... :D
Za chvilku ho půjdu prohnat :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
jarafari

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 949
Registrován: 17 led 2009, 16:04
Bydliště: Praha 4

Re: JMSTAR Rallox 50

Příspěvekod jarafari » 13 dub 2009, 12:22

Co se týče plastů a smontování tak mi to příjde v cajku....všechno sedí jak má, šrouby jsou rovně a v pohodě....snad to montujou na tom slovensku,či co.. Dak doufám že to je lepší než ten JMSTAR.....
Uživatelský avatar
jarafari

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 949
Registrován: 17 led 2009, 16:04
Bydliště: Praha 4

Re: JMSTAR Rallox 50

Příspěvekod Daelimek » 13 dub 2009, 15:47

Má cenu, abych do toho zasahoval ?? Pro tazatele jen dodám, nechť zkoukne mé stránky, či mě kontaktuje na ICQ..zde číny vs. značky nebudu řešit..

EDIT: ten Atlantis za 15 klacků není špatná volba..otázka co mu je a není, pokud nemáš mechanika, jdi do novýho..
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Re: JMSTAR Rallox 50

Příspěvekod Kiwi » 13 dub 2009, 17:46

tak jsem se díval na fotky a vidím většinu shodnejch dílů s Yamasaki. Konkrétně ty budíky odešly po pár kilometrech, přední kolo je identický i s pneu, to šlo po 1500km srat, házelo a nešlo vyvážit a další lahůdky. Svezení na tom tragedie, rám není vůbec pevnej, dále se povolují neustále šrouby atd. říkám ze své zkušenosti NEBRAT.
Daelim: Samozřejmě jsou číny lepší kategorie, ale ty už stojí pomalu jak značkovej scoot. Na Atlantisu jsem párkrát jel a je to nebe a dudy. Motor táhne jak blázen a podvozek super. Překvapily mě i perfektní brzdy. Co ještě vychází poměr cena kvalita jsou scooty Kymco, ale ty nejsou za 20 a do ojetiny bych nešel.
.....sovy nejsou, čím se zdají být.....

jsem momentálně ve skupině "untermensch" ......tzn bez scoota....
Kiwi

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1518
Registrován: 24 črc 2007, 19:51
Bydliště: Brno
Skútr / moto: v prenatálním stadiu :-(

Re: JMSTAR Rallox 50

Příspěvekod jarafari » 13 dub 2009, 18:02

Uspěšně jsem se vrátil z výletu,a jo můžu říct že jsem dál spokojenej :) Korádu se nic nestalo(jel jak měl) a společně jsme nalítali víc jak 150kiláků....
ze slapskýho kopce jsem si to pálil dokonce 80Km/h ale to už jsem měl celkem strach aby to skútřík vydržel....a vydržel :P jójó, pěkně jsem se projel.... :mrgreen:
Uživatelský avatar
jarafari

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 949
Registrován: 17 led 2009, 16:04
Bydliště: Praha 4

Re: JMSTAR Rallox 50

Příspěvekod jeremy-II » 16 dub 2009, 08:48

dobrá tak já se zajedu podívat na to MP Corado :D jí to bude stačit ale já nedám dopustit na sví Piaggio X8 :mrgreen: díky za rady chlapi
jeremy-II

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 74
Registrován: 15 úno 2009, 23:28
Skútr / moto: Piaggio X8 250


Zpět na Rady před nákupem skútru

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků