Honda Silver Wing 600 - koupě

Rady a doporučení před nákupem nových i ojetých skútrů

Honda Silver Wing 600 - koupě

Příspěvekod Samcheater » 24 dub 2013, 22:30

Ahoj.

Možná to tady již bylo probíráno, ale hrabal jsem skrz příspěvky dost dlouho na to, abych založil nový topic.

Jsem majitelem Burgmana 400 a začínám pokukovat po něčem silnějším. Opět to bude maxík a z těch pár druhů, co se nabízí mi padla do oka Honda Silver wing. Prvně to byl Burgman 650, bezva svezení, luxusní ochrana před větrem a spotřeba taky přiměřená vzhledem k luxusu, ale na ročníky 2005+ nedosáhnu finančně a ty ročníky předtím mají problém v převodovce. Nějaký pojistný šroubek v karteru + ozubené plastové kolečko, co se střihne a rozsype se celý variátor i se spojkou + diesel efekt, což je v přímé souvislosti s tímto šroubkem. Nějaká vůle či co a rozklepe se to, nevím přesně... Hlavně se to prý nedá na místě snad ani zjistit.

Hledal jsem na netu něco smysluplného o té Hondě, ale našel jsem jen samou chválu + plno rad, že se má člověk na obojím projet a podle pocitu z jízdy koupit. Objevuje se tedy na silver wingu podobná, nebo nějaká jiná závada jako na těch starších burgmanech? Pochopitelně taky nedosáhnu na modelový ročník výše jak 2005, spíš tak 2001-3.

Pokud se s tím Burgmanem mýlím, tak se omlouvám, ale stalo se to přímo mému spolužákovi a Suzuki uznalo výrobní vadu u těchto modelů 2002-2004, peníze mu však na opravu neposkytli a vysolil 25 000,- + práce.

Obecně bych chtěl vědět, na co si dát pozor, ať už u Burgmana 650 rok 2002-2004(asi nedostáhnu ani na executive) nebo Hondě SW 600 2001-2004

Děkuji za každou radu :-)
Samcheater

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 19
Registrován: 23 bře 2011, 20:47
Bydliště: Opava
Skútr / moto: Suzuki Burgman 400 rok 99

Zpět na Rady před nákupem skútru

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků