Elektroskútr/Skútr na benzín a který vybrat?

Rady a doporučení před nákupem nových i ojetých skútrů

Re: Koupe skutru

Příspěvekod elvis » 30 črc 2010, 16:05

a co skutr tbg bullet 50 ? má někdo zkušenost?
díky
elvis

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 4
Registrován: 25 črc 2010, 18:48

Re: Koupe skutru

Příspěvekod Myschan » 31 črc 2010, 11:43

Udělej si papíry a kup tu 125, nebo ještě vejš. ŘP máš na celej život a jak se svezeš, tak nebudeš litovat. A pak bych zvolil Japonce, popř. toho Itala. Nová mašina je sice jistota, ale pokud narazíš na starší stroj v perfektním stavu a ušetříš cca 30 - 50% ceny proti novému, tak nevidím důvod, proč kupovat nový.
Lepší pozdě, nežli vůbec.
Uživatelský avatar
Myschan

1000+
 
Reputace: 14
Příspěvky: 1187
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda Forza 300 (2020)

Re: KOUPĚ SKÚTRU

Příspěvekod liborlukin » 01 srp 2010, 09:55

Ještě jednou vás prosím,jestli někdo máte uživatelský manuál ke skůtru Peugeot Jet Force 50.Nemůžu ho nikde na netu najít.Moc by mě pomohl.Jestli ho někdo máte,prosím Vás pošlete mě ho na email liborlukin@seznam.cz
liborlukin

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 4
Registrován: 27 črc 2010, 21:42
Skútr / moto: Peugeot Jet Force 50
Tuning / úpravy: Otevřený v servisu

Re: KOUPĚ SKÚTRU

Příspěvekod Hasmann » 02 srp 2010, 08:05

Máš to v mejlu,nalezeno za půl minuty na netu...ať poslouží. :wink:
Uživatelský avatar
Hasmann

500+
 
Reputace: 3
Příspěvky: 510
Registrován: 16 srp 2009, 16:35
Bydliště: Ostrava
Skútr / moto: Aprilia SR 50 S, Piaggio X evo 125
Tuning / úpravy: 70cm kit Polini

dotaz

Příspěvekod žape » 05 srp 2010, 13:37

Zdravim. Jsem tady nový,na doporučení kámoše. Prosím o radu.Přestěhoval jsem se a do práce to mám 15 km tam a 15 zpět,přes město,s jednym velkym kopcem cca 4 km-8%. Toto jezdim většinou po-pá na kole,nemám problém,i tak hodně jezdim,takže to beru jako trénink. Ale někdy se mi nechce. A brát auto na takové couračky je nevhodné. Takže bych si představoval něco jako skútr. Ale .Ač jsem bejvalý automechanik,v těchto vozítkách se nevyznám. Poradte prosim,co. Určitě 50ku,radši 2T,si myslim že je motor výkonější a hlavně pružnější,radil mi to i známej. Co za konkrétní stroj vybrat? Ale klído i 4T,zásadovej nejsem. Nehodlám to nijak upravovat,bude to fakt jen vozidlo. Nemám k motorkám vztah. Požaduji odvoz A-B. A samo nehodlám mít poslední výkřik techniky ani vzhledu. Takže to je o tom že raději v nižších relacích cen,+ - 20 000kč. Díky za vyslyšení a info. ZP ( kola 10,12 ?)
žape

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 36
Registrován: 05 srp 2010, 13:24
Bydliště: středočesko
Skútr / moto: Maxon forcer 50,kawa chopper
Tuning / úpravy: Drobnosti na zvýšení výkonu a spolehlivosti. Jezdim v létě-zimě. Kufr Givi.


Předchozí

Zpět na Rady před nákupem skútru

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron