Cena za přihlášení scoota

Rady a doporučení před nákupem nových i ojetých skútrů

Cena za přihlášení scoota

Příspěvekod Homoki » 19 bře 2009, 12:29

Zdravím. Zkoušel jsem hledat na netu, kolik je cena za přihlášení dovezeného scootra (2001) 50 ccm z Německa. Nenašel jsem celistvé informace, proto se ptám zde, jestli máte někdo tušení, kolik to stojí? Zjistil jsem, že dovozová technická stojí cca 1300.
Homoki

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 52
Registrován: 20 dub 2008, 20:29
Bydliště: Liberec City

Re: Cena za přihlášení scoota

Příspěvekod radata » 20 bře 2009, 02:23

takže cenu za stk už víš a přihlášení je od 2300 do 2800 podle toho jestli to má globálku a ruzný další předpisi já proste počítám vždy 5000 jak na stk tak přihlášení s ulatkama tak akorát tedy u aut ale loni jsem přihlašoval skota a bylo to to samé u auta jsou navíc emise takže na skota si připrav minimálně 3500
a slyším na jméno RADEK
mejl: radata@seznam.cz
Uživatelský avatar
radata

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 410
Registrován: 09 lis 2008, 15:21
Bydliště: Tábor, tel.:608/156 505
Skútr / moto: Yamaha YZF 1000R Thunderace
Tuning / úpravy: 608/156 505

Re: Cena za přihlášení scoota

Příspěvekod daniel.danda3 » 25 bře 2009, 22:52

Ahojte... Jo je to tak... Dneska jsem si byl už pro čistopis velkýho techničáku... přihlašoval jsem Roxe '01 ... Dovozová technická mě stála 1000, ten čistopis 2000 a samotný přihlášeni 300... No nevim jestli to bylo opravdu za to, ale nechal jsem prostě na magistrátu 2300... Pojistku jsem si nechal udělat od Allianz za 384 na rok...
Yamaha Aerox 50ccm '01 - odblokován + laděný výfuk Gianelli
Uživatelský avatar
daniel.danda3

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 21
Registrován: 27 bře 2008, 19:24

Re: Cena za přihlášení scoota

Příspěvekod Plech » 30 bře 2009, 16:10

Dobry den, nechci zakladat nic noveho a doufam ze mi odpovite tady.
Pokud bych si kupoval napriklat tento skutr http://www.motoinzerce.cz/motorky/april ... sr-50.html , tak taky budu platit to prihlaseni (to drahy) kdyz je puvodem z nemecka a ma ho cech ?
Diky moc
Plech

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 16
Registrován: 29 bře 2009, 16:30
Skútr / moto: zatim nic

Re: Cena za přihlášení scoota

Příspěvekod Polda » 30 bře 2009, 16:17

Plech píše:Dobry den, nechci zakladat nic noveho a doufam ze mi odpovite tady.
Pokud bych si kupoval napriklat tento skutr http://www.motoinzerce.cz/motorky/april ... sr-50.html , tak taky budu platit to prihlaseni (to drahy) kdyz je puvodem z nemecka a ma ho cech ?
Diky moc


Ten tvůj už má čistopis, tak jenom evidenčka a přihlášení na tebe. :)
Honda GoldWing 1500 SE "neznám nejde, zázraky do tří dnů, nemožné ihned" http://honda-goldwing.com/index.php http://sb650.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Polda

750+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 890
Registrován: 19 bře 2008, 17:07
Bydliště: Děčín
Skútr / moto: Honda GoldWing 1500 SE tel: 724443356

Re: Cena za přihlášení scoota

Příspěvekod Plech » 30 bře 2009, 16:43

Polda píše:
Plech píše:Dobry den, nechci zakladat nic noveho a doufam ze mi odpovite tady.
Pokud bych si kupoval napriklat tento skutr http://www.motoinzerce.cz/motorky/april ... sr-50.html , tak taky budu platit to prihlaseni (to drahy) kdyz je puvodem z nemecka a ma ho cech ?
Diky moc


Ten tvůj už má čistopis, tak jenom evidenčka a přihlášení na tebe. :)


diky
Plech

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 16
Registrován: 29 bře 2009, 16:30
Skútr / moto: zatim nic

Re: Cena za přihlášení scoota

Příspěvekod pan.smith » 15 kvě 2009, 18:26

Ahoj, taky řešim přihlášení skútru z dovozu, našel jsem toto, tak snad to i dalším lidem pomůže:

    Dovozce vozidla je povinen předložit ve správním řízení na okresním úřadě s rozšířenou působností na odboru dopravně správních agend (registr vozidel) technické údaje vozidla v rozsahu zapisovaných do technického průkazu ČR.

    Tyto údaje může předložit dovozce vozidla ze zemí EU dvojím způsobem:
    První způsob:

    * Dovozce přistaví vozidlo k měření emisí ve stanici měření emisí.
    * Dovozce přistaví vozidlo k provedení evidenční kontroly ve zkušební stanici technické kontroly - předkládá zahraniční doklady (TP) od vozidla.
    * Pokud v zahraničních dokladech nejsou všechny technické údaje zapisující se do technického průkazu ČR, nechá si dovozce další potřebné technické údaje potvrdit u akreditovaného zástupce - výrobce vozidla, pomocí tiskopisu “výpis osvědčení”-tiskopis obdrží ve zkušební stanici technické kontroly.
    * Na okresním úřadě s rozšířenou působností (v Praze MHMP) - odboru dopravně správních agend v rámci správního řízení individuálního dovozu vozidla si nechá provést schválení technické způsobilosti vozidla. Výstupem tohoto správního řízení je čistopis technického průkazu ČR – tj. technický průkaz bez uvedení majitele (provozovatele) a RZ - registračních značek (dříve SPZ).

    Doklady pro správní řízení:

    Technický průkaz vozidla ze země původu, popř. výpis osvědčení potvrzený akreditovaným zástupcem, žádost o schválení technické způsobilosti, občanský průkaz, v případě organizace výpis z obchodního rejstříku, živnostenský list apod., pokud nevyřizuje majitel (jednatel organizace) plná moc pro zprostředkovatele.

    * S technickým průkazem ČR a vozidlem si budoucí majitel (provozovatel) vozidla nechá provést ve zkušební stanici technické kontroly technickou prohlídku před registrací vozidla.
    * Na registru vozidel okresního úřadu s rozšířenou působností si nechá vozidlo zaregistrovat¨ - tj. do technického průkazu bude zapsán majitel (provozovatel) vozidla, bude vydáno ORV (malý technický průkaz) a vozidlu budou přiděleny RZ.

    Doklady pro registraci vozidla:

    * technický průkaz ČR, protokol o technické prohlídce před registrací vozidla, doklad o povinném pojištění vozidla, občanský průkaz, v případě organizace výpis z obchodního rejstříku, živnostenský list apod., pokud nevyřizuje majitel (jednatel organizace) plná moc pro zprostředkovatele.

    Druhý způsob:

    * Dovozce přistaví vozidlo k měření emisí ve stanici měření emisí.
    * Dovozce přistaví vozidlo k provedení technické kontroly vozidla a technické prohlídky před schválením technické způsobilosti - předkládá zahraniční doklady (TP) od vozidla a musí doložit všechny technické údaje zapisující se do technického průkazu ČR.
    * pokud v zahraničních dokladech nejsou všechny technické údaje zapisující se do technického průkazu ČR, dovozový technik STK doporučí zákazníkovi nejvhodnější postup k získání těchto údajů.
    * Na okresním úřadě s rozšířenou působností (v Praze MHMP) - odboru dopravně správních agend lze v rámci správního řízení individuálního dovozu vozidla získat v jednom kroku technický průkaz ČR včetně registrace vozidla.

    Doklady pro správní řízení:

    Technický průkaz vozidla ze země původu, popř. výpis osvědčení potvrzený akreditovaným zástupcem, technický protokol vydaný zkušební stanicí technické kontroly, protokol o provedení technické prohlídky před schválením vozidla, žádost o schválení technické způsobilosti, žádost o registraci vozidla, doklad o povinném pojištění vozidla, občanský průkaz, v případě organizace výpis z obchodního rejstříku, živnostenský list apod., pokud nevyřizuje majitel (jednatel organizace) plná moc pro zprostředkovatele.

    Poznámka: Vozidla dovezená z nečlenských států EU lze použít pouze druhý způsob.
Aktuálně: Gilera Runner 200 ST
Dříve: Piaggio NRG MC2; Gilera Runner 50 SP

Obrázek
Uživatelský avatar
pan.smith

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 328
Registrován: 13 kvě 2009, 18:16
Bydliště: Praha 8
Skútr / moto: Gilera Runner 200 ST (2011)

Re: Cena za přihlášení scoota

Příspěvekod pan.smith » 23 kvě 2009, 21:32

A mam jeste jeden tip - pokud Vas pri dovozovy registraci (zejmena v Praze) vyfaknou urednici kvuli drobnosti - jakoze napriklad jim neni jasny, kde technik delajici dovozou technickou nasel prodejni oznaceni NRG, kdyz nikde v papirech od vyrobce ani v puvodnim technicaku neni a oni to tim padem nemaji ztotozneny, tak doporucuju zachovat klid a navstivit jedno ze dvou dalsich mist v Praze, kde delaji dovozovy. Absolutne nejhorsi zkusenost mam s Vysocanama (i s prihlasenim auta), naopak na Bohdalci probehlo vse behem deseti minut a chteji jenom tri dny na vydani znacek.
Aktuálně: Gilera Runner 200 ST
Dříve: Piaggio NRG MC2; Gilera Runner 50 SP

Obrázek
Uživatelský avatar
pan.smith

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 328
Registrován: 13 kvě 2009, 18:16
Bydliště: Praha 8
Skútr / moto: Gilera Runner 200 ST (2011)

Re: Cena za přihlášení scoota

Příspěvekod Vitas » 03 úno 2010, 19:35

Zdravim, chtel bych se zeptat, jestli jde přihlásit trvale odhlášené vozidlo. Diky.. :? :wink:
Uživatelský avatar
Vitas

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 293
Registrován: 21 kvě 2009, 20:38
Skútr / moto: ItalJet Formula 50

Re: Cena za přihlášení scoota

Příspěvekod Enemy » 03 úno 2010, 20:02

Pokud je to odhlášený, tak je to konečná :?
Malaguti Madison 250 RS
tel: 604 427 864
Uživatelský avatar
Enemy

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 325
Registrován: 13 srp 2009, 13:27
Bydliště: Nové Město nad Metují
Skútr / moto: Malaguti Madison 250 RS, BMW650 CS Scarver

Re: Cena za přihlášení scoota

Příspěvekod Rady » 03 úno 2010, 20:08

mozna by to slo na veteranske znacky :mrgreen:
BMW K1200LT ------->> vice zde 4,6l/100 km
Uživatelský avatar
Rady

2500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2664
Registrován: 21 lis 2006, 13:41
Bydliště: Bánov u Uherského Brodu mob.: 00420 608 882 336
Skútr / moto: jawy,CZ, B400/K4, B650/K4,BMW LT K1200, chrompaket

Re: Cena za přihlášení scoota

Příspěvekod Enemy » 03 úno 2010, 20:10

Na veteránský značky to musí být starší než 25 roků.
Malaguti Madison 250 RS
tel: 604 427 864
Uživatelský avatar
Enemy

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 325
Registrován: 13 srp 2009, 13:27
Bydliště: Nové Město nad Metují
Skútr / moto: Malaguti Madison 250 RS, BMW650 CS Scarver

Re: Cena za přihlášení scoota

Příspěvekod Vitas » 04 úno 2010, 13:35

Opravdu? Chceme s tatou koupit Moskviče 407mu... Je celkem solidni a jede, takze kdyz by to slo prihlasit tyk bychom ho vysperkovali. Je to rv. 62 myslim, takže to pujde? Velkej TP samozrejme ma. Ale SPZ už ne.
Uživatelský avatar
Vitas

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 293
Registrován: 21 kvě 2009, 20:38
Skútr / moto: ItalJet Formula 50

Re: Cena za přihlášení scoota

Příspěvekod Kurka20 » 26 úno 2010, 17:45

cau chtel bych se zeptat jestli na me pujde prihlasyt skutr kdyz uz mi 15 bylo ale ridicak jeste nemám?? dííky to sami s povinnym rucenim pujde?
Kurka20

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 189
Registrován: 12 led 2010, 10:57
Bydliště: Milovice
Skútr / moto: Aprilia 50 SR
Tuning / úpravy: Hebo Alu II,variator hebo, spojka stage 6 torgue control, fuk hebo performate,zadni led zarovka,stage 6 otáčkoměr

Re: Cena za přihlášení scoota

Příspěvekod respekt.fr » 26 úno 2010, 18:11

to musi byt napsane na plno letou osobu 18 let
fuk stage6 proleprika chrom.spojka stage6 torque.variator motoforce racing.přední polomneřice stage6 racing filtr stage6.přední zadní destičky stage6 racing.dowhill řiditka str8.představec str8.
respekt.fr

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 528
Registrován: 25 říj 2009, 16:23
Bydliště: kousek od zlina
Skútr / moto: Malaguti f15 hiend pila .aprilia sr.HONDA CRF 250R
Tuning / úpravy: s6 proleprika.thermoteck.podložka pod klapky.příruba s6 R/T.varec motoforce racing.polomněřice s6.spojka s6 torque.zvon naraku.openfiltr s6.kontra malossi.podložka pod kontru malossi.DHW řiditka str8 +představec str8.tlumič motoforce R6.VíC v PODPISU..!!

Další

Zpět na Rady před nákupem skútru

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků