Michelin City Grip Winter

Diskuze o pneumatikách. Pomoc s výběrem, rady a doporučení.

Michelin City Grip Winter

Příspěvekod Lubik » 02 úno 2015, 19:56

Michelin zareagoval na rostoucí oblibu skútrů a uvedl na trh nový model pneumatik Michelin City Grip Winter s označením M+S, což je zkratka pro Mud+Snow, v češtině pak Bahno+Sníh.
Husté drážkování na pneumatice je dělané pro optimální samočištění, takže by se nemělo zanášet bahnem ani sněhem. Výborné ale bude i na vodě, kdy odvede nestovnatelně víc vody než běžné pneu City Grip.

Více TADY
01_full.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Lubik
 

Re: Michelin City Grip Winter

Příspěvekod Dogs » 02 úno 2015, 22:11

Slušný, ale málo rozměrů, např. já mám vpředu 15" :(
Po dlouhé pauze >Aprilia SR 50 R SBK> Aprilia SR MAX 125 >Yamaha X-MAX 400....
Uživatelský avatar
Dogs

250+
 
Reputace: 17
Příspěvky: 261
Registrován: 17 črc 2013, 19:10
Bydliště: Jižní okraj Prahy
Skútr / moto: Yamaha X-MAX 400, Aprilia SR Max 125
Tuning / úpravy: Akrapovič......Aprilka = Sportovní plexi, výfuk RP, zrcátka, led blinkry, proužky...

Re: Michelin City Grip Winter

Příspěvekod josuk » 18 říj 2015, 13:38

sotva jsem sice ojel konzervační vrstvu, první postřehy:
- drží dobře, na mokrém kruháči při dnešních cca 7 st.C tak poloviční srdeční frekvence ;-)
- zkouška na lesní cestě za mokra - na to jak jsou skútry malými koly a velkou váhou na blátě skoro nepoužitelný, tak velká spokojenost, po blátíčku nově projedete i bez umazaných bot (na sněhu bude asi skutečně použitelná, ale kdo jezdí vážně na sněhu)
- při zátěži je prostě měkká - ná dálnici je vysloveně cítit náznaky plavání, jakoby byla podhuštěná (a to samozřejmě není)
- uvidíme spotřebu, asi malinko stoupne
- jako guma je to dobrá, ale asi jen opravdu pro skalní zimní jezdce, na tohleto přechodové období se mi zdá třeba metzeler wintec použitelnější (přestože ta na blátě a sněhu úplně normálně klouže, jak letní ;-))


Další poznatky (22.10.2015):
- spotřebu kupodivu nezvyšuje (zatím tedy jen jedna nádrž, vypadá to spíš na pokles..)
- příšerně tancuje na podélně frézovaném betonu (např. okolo 25km D1 směr Brno), při nižších rychlostech to není vůbec znát ale na dálnici je to dobrý tak na uvolnění zablokované bederní páteře.. ;-)
Uživatelský avatar
josuk

1000+
 
Reputace: 591
Příspěvky: 1411
Registrován: 14 pro 2012, 10:38
Bydliště: Praha
Skútr / moto: zimní X Max 250 a Honda ADV 350
Tuning / úpravy: na zimu deka a zimní gumy


Zpět na Pneumatiky

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník