moto / skútr trip Thajsko - Laos 2020 (spíše až 2021)

Informace o plánovaných akcích

moto / skútr trip Thajsko - Laos 2020 (spíše až 2021)

Příspěvekod VlČek » 29 črc 2019, 13:12

Už dlouho mám v hlavě myšlenku na cestu z Thajska asi z Chiang Mai do Laosu, Laosem na jih, tam se vrátit do Thajska a Thajskem zpět na sever do Chiang Mai.

2000-2500 km za cca 8-9 dnů, ideálně bych to chtěl absolvovat v prosinci 2020, ale možná bych to přesunul na prosinec 2021, protože příští rok v létě budu dělat zimní zahradu a potom budu asi "finanční mrtvola" :(

Je to otevřená záležitost, dnes jsem mluvil s jedním kamarádem, který žije v Thajsku a v Chiang Mai je několik půjčoven, které půjčují motorky na cesty do Laosu. Tato cesta asi bude vyžadovat motorky typu enduro, protože chci do hor mimo silnice, i když pro místní je Honda Wave 100 nejlepší enduro :mrgreen:

Pokud je zde někdo, kdo takovou cestu absolvoval, tak budu rád za každou radu a tip. Thajsko docela znám a v Laosu jsem byl asi 2-3x, ale je to již více než 10 let.

Nejsem cestovka = nehledám zákazníky, pouze případné spolucestující na výše uvedenou cestu.
Setkání předem podmínkou, protože nejsem trpělivý typ a nemám v plánu si vytvořit skupinu lidí, kteří mě stále potřebují.

VlČek
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Začal jsem s tátovou Jawetou - podivný Stadion, Jawa 23 Mustang, Jawa 350, Suzuki Bandit 600 (ojetý), Yamaha XJR 1300, Honda SH150 je už pryč, PCX 125 se ani neohřálo a šlo, a nyní drandím Yamaha Tracer 900 GT a vysněný T-max 530 snad bude další...
Uživatelský avatar
VlČek

100+
 
Reputace: 93
Příspěvky: 202
Registrován: 10 lis 2014, 13:43
Bydliště: Praha 10
Skútr / moto: SH 150 je už pryč, co bude dál ...
Tuning / úpravy: Výrobce ví co dělá.

Zpět na Plánované akce a srazy

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník