Sjednocení názvů témat

Místo pro vaše nápady a požadavky na vylepšení fóra a informace o jejich realizaci a nově přidaných funkcích.

Sjednocení názvů témat

Příspěvekod medved.m » 30 bře 2014, 10:41

Ahoj moderátoři,
inspirovalo mne nové téma "Kymco Agility - kamenná šedá" nebo co, jehož autor si evidentně nevšiml, že o pouhý řádek níž už jedno je (ale s jinou barvou).
Nemohli byste zkusit sjednotit všechny názvy, aby každý věděl, kam psát? Alespoň ve větvích "podle značek a kubatur" odstranit všechny nadbytečné přívlastky (jasně, že každému se právě ten jeho kousek zdá nejkrásnější :oops:) a ponechat jen typové označení?
(Takhle tu můžeme mít za chvíli "Agility diamantovou bílou", "perleťově bílou", jen "bílou", "kamennou šedou", "modrou", "růžovou", "antracitovou", "tak trochu do zelena"... nemluvě o "AN400 the best", "the very best", "the ultimately best"... "italská krasavice", "la belleza di Noale", atd. - každý si jistě dovede představit milion přívlastků a nacpat si tam ten svůj.)
Popřemýšlejte - bylo by to tu jistě přehlednější.
 Shemík spase  Obrázek
Uživatelský avatar
medved.m

1000+
 
Reputace: 74
Příspěvky: 1030
Registrován: 19 bře 2013, 23:13
Bydliště: Brno
Skútr / moto: SHemík125i ABS 2013
Tuning / úpravy: snížené origo plexi, pár odrazek a LED obrysovky

Re: Sjednocení názvů témat

Příspěvekod Vratas » 30 bře 2014, 11:32

Ahoj, dávno už to vedeme v patrnosti a zapracujeme na těchto typech témat v brzké době a hromadně.
Motocykl je pro dvě osoby pouze schválen, ale nikoliv určen...

Nadává-li Moravák na Pražáka, nadává v podstatě sám na sebe...
Uživatelský avatar
Vratas

Moderátor
 
Reputace: 283
Příspěvky: 1525
Registrován: 10 srp 2011, 10:48
Bydliště: Praha - jinde to nejde
Skútr / moto: Honda CB900F Hornet

Sjednocení názvů témat

Příspěvekod BrAtKo » 30 bře 2014, 13:06

Chcem sa spýtať ako doporučujete riešiť ak chce niekto založiť vlakno venované práve tomu svojmu skutru kde prezentuje svoje fotky a videá a úpravy ci výbavu. Dik
Honda NC750S DCT - aktualna moto (forum nc700.sk) / rocny najazd 18000km
Historia: Honda PCX 150 / Honda Vision 110 / Piaggio ZIP 50
Obrázek BrAtKov FOTO ALBUM / BrAtKove vyjazdy a vypravy / Bratislava a okolie na poslednú chvíľu
Uživatelský avatar
BrAtKo

1500+
 
Reputace: 43
Příspěvky: 1572
Registrován: 12 dub 2013, 18:28
Bydliště: Bratislava
Skútr / moto: Honda NC750S DCT

Re: Sjednocení názvů témat

Příspěvekod matty46 » 30 bře 2014, 17:43

jednoduše at si udělá svoje www kur.a čím někomu pomůžu když mu vyfotím že mám bílej skutr?tohle je forum ne facebook...... :evil:
South Bohemia Scooters
Bývalo:Derbi Vamos,Piaggio NRG,Yamaha yp Majesty 150,Suzuki Burgman 400 K3,Yamaha T-Max 500.....
fén 602626895
http://matty46.rajce.idnes.cz/
abych neměl hlad a žízen na provázku zkáču, doufaje že získám přízen samolibých sráčů
Uživatelský avatar
matty46

750+
 
Reputace: 12
Příspěvky: 960
Registrován: 22 čer 2009, 11:25
Bydliště: České Budějovice
Skútr / moto: Piaggio Liberty 125

Re: Sjednocení názvů témat

Příspěvekod SnoopyBA » 30 bře 2014, 17:55

matty "pekne" si to napísal. to je teda prístup..
Obrázek
Uživatelský avatar
SnoopyBA

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 267
Registrován: 22 srp 2012, 11:36
Bydliště: Bratislava
Skútr / moto: Honda Vision 110
Tuning / úpravy: multivar Malossi + kontrastka

Re: Sjednocení názvů témat

Příspěvekod matty46 » 30 bře 2014, 17:59

pardon ale některé věci mi přijdou zkrátka zbytečné ,problém zbytečných vláken se bude řešit v dalším zbytečným vláknu.....


PS:medvědův dotaz je v pohodě ale další už mi přijdou.....nechci být zprostý :mrgreen:
South Bohemia Scooters
Bývalo:Derbi Vamos,Piaggio NRG,Yamaha yp Majesty 150,Suzuki Burgman 400 K3,Yamaha T-Max 500.....
fén 602626895
http://matty46.rajce.idnes.cz/
abych neměl hlad a žízen na provázku zkáču, doufaje že získám přízen samolibých sráčů
Uživatelský avatar
matty46

750+
 
Reputace: 12
Příspěvky: 960
Registrován: 22 čer 2009, 11:25
Bydliště: České Budějovice
Skútr / moto: Piaggio Liberty 125

Sjednocení názvů témat

Příspěvekod BrAtKo » 30 bře 2014, 18:47

Ja ti neviem Maty. Preco by ti malo vadiť ked si niekto v sekcii na to určenej založí svoje vlákno a vedie si denníček svojich aktivít a motorky a výletov. Ved nikto ta nenúti to citat a sledovať. Vôbec tam nemusíš chodiť. Mna ked som začínal zaujímali tieto informácie a mnoho veci bolo možné odpozorovovat kto ma akú výbavu ako ma co to namontované apd. A ľudia k tomu môžu viest diskusiu. Nemôže mat kazdy predsa svoju doménu www to by nebolo potom na jednom mieste ako by si to ľudia našli. Takto mám o svojom skutri vlákno na infó fóre vid podpis a prave by som chcel mat aktuálny profil skutru na tomto fóre preto sa na to pýtam. Nie je Showroom o tom ? Alebo podobne ako ma Sigi svoje výlety preco by nemohol mat každý to svoje ak tu na to proste je určená sekcia tak preco nie. K tomuto by som bol rad keby sa vyjadril moderátor. A inak forum je o tom aby sa tu kecalo a dotazovalo. Naozaj nemusíš to predsa citat.
Honda NC750S DCT - aktualna moto (forum nc700.sk) / rocny najazd 18000km
Historia: Honda PCX 150 / Honda Vision 110 / Piaggio ZIP 50
Obrázek BrAtKov FOTO ALBUM / BrAtKove vyjazdy a vypravy / Bratislava a okolie na poslednú chvíľu
Uživatelský avatar
BrAtKo

1500+
 
Reputace: 43
Příspěvky: 1572
Registrován: 12 dub 2013, 18:28
Bydliště: Bratislava
Skútr / moto: Honda NC750S DCT

Re: Sjednocení názvů témat

Příspěvekod SnoopyBA » 30 bře 2014, 18:56

Aby mal každý svoju tému o výjazdoch mi príde trošku hlúpe, ale téma o svojom skútri? Prečo nie.. Navyše v takýchto témach sa dosť rieši aj SPAM a OT, myslím že sa tým nezahlcujú iné témy a pod.. Ale je to vaša vec. :wink:
Obrázek
Uživatelský avatar
SnoopyBA

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 267
Registrován: 22 srp 2012, 11:36
Bydliště: Bratislava
Skútr / moto: Honda Vision 110
Tuning / úpravy: multivar Malossi + kontrastka

Re: Sjednocení názvů témat

Příspěvekod Olda » 30 bře 2014, 19:16

A proč neudělat téma např.naše skútry,ať si každý píše o svém fichtlovi,čím si ho vylepšil,fotogalerii atd.Myslím,že to je lepší,než to rozsívat po všech vláknech,pak je tu docela chaos.
Uživatelský avatar
Olda

100+
 
Reputace: 7
Příspěvky: 193
Registrován: 23 kvě 2008, 20:38
Bydliště: Stetten AG-CH
Skútr / moto: Honda Africa Twin adventure sports

Sjednocení názvů témat

Příspěvekod BrAtKo » 30 bře 2014, 19:19

Oldo presne tak ! Ale súhlasím aj s cestopismi ako ma Sigi preco nie ? Komu by to vadilo ? Ja osobne by som to vital. Na motorkari.cz su cestopisy moc take formálne. Nemôžem si to tam pripravovať postupne a uz ma kontaktuje admin že kedy to dokončím apd. Musím tam dodržiavať iste formality. Forum to ani nespomínam beží to na neohrabanom engine (systéme).
Naposledy upravil BrAtKo dne 30 bře 2014, 19:54, celkově upraveno 2
Honda NC750S DCT - aktualna moto (forum nc700.sk) / rocny najazd 18000km
Historia: Honda PCX 150 / Honda Vision 110 / Piaggio ZIP 50
Obrázek BrAtKov FOTO ALBUM / BrAtKove vyjazdy a vypravy / Bratislava a okolie na poslednú chvíľu
Uživatelský avatar
BrAtKo

1500+
 
Reputace: 43
Příspěvky: 1572
Registrován: 12 dub 2013, 18:28
Bydliště: Bratislava
Skútr / moto: Honda NC750S DCT

Re: Sjednocení názvů témat

Příspěvekod matty46 » 30 bře 2014, 19:27

už ste nahlídli do sekce projekty? :wink:
South Bohemia Scooters
Bývalo:Derbi Vamos,Piaggio NRG,Yamaha yp Majesty 150,Suzuki Burgman 400 K3,Yamaha T-Max 500.....
fén 602626895
http://matty46.rajce.idnes.cz/
abych neměl hlad a žízen na provázku zkáču, doufaje že získám přízen samolibých sráčů
Uživatelský avatar
matty46

750+
 
Reputace: 12
Příspěvky: 960
Registrován: 22 čer 2009, 11:25
Bydliště: České Budějovice
Skútr / moto: Piaggio Liberty 125

Re: Sjednocení názvů témat

Příspěvekod _Vojta_ » 30 bře 2014, 19:36

Ahoj,
já jsem svoje téma schválně nazval "Kymco Agility - kamenná šedá" a převzal jsem i první větu, z úcty k Sallierimu, kterej tady podle mě odved velkou práci. Nechci psát STEJNĚ o STEJNYM skútru s JINOU barvou. Chci psát o tomhle modelu trochu jinak. Na foru jsem bohužel konkrétnich rad pro tenhle konkrétní skútr moc nenašel a proto si nemyslim, že by hrozilo "přehlcení". A docela to i chápu - většina majitelů Agility podle mě moc nepíše, "virtuéně neonanuje", ale prostě jezdí a "sere na všechno a na všechny" - což je naprosto v pořádku a zaplať pánbůh za to.
Pokud s tím moderátoři budou mít problém, tak se samozřejmě podřídím jejich pohledu na jejich forum.
_Vojta_

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 8
Registrován: 16 bře 2014, 15:20
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Agility

Re: Sjednocení názvů témat

Příspěvekod PBM2 » 30 bře 2014, 19:47

Neřekl bych, že na Motorkářích je to moc formální. Každé fórum má svůj styl a to je jen dobře, kdyby byly všechny jako přes kopírák, už by to nebylo tak zajímavé. Mít téma o svém typu skůtru není od věci, o tom to tu je, ne jen o výletech a kde se dobře jí nebo co kdo zažil v Alpách. Jen by asi bylo fajn, kdyby v takovém vláknu bylo opravdu psáno o samotném skůtru, zkušenostech s ním, úpravách, poruchovosti a podobné věci, včetně doplňků na ten určitý typ a značku skůtru. Pokud jde o univerzální doplňky, tak na to je vlastní oddíl, kde se dá prezentovát v podstatě cokoliv. Stejně jako tipy na výlety, fotogalerie a podobně. Proto na jedné straně jsem pro to, aby se tu zakládala témata k určitým typům skůtru, ale ve kterých se bude psát o nich a ne o tom, kde se na něm až dojelo a co se tam stalo, na druhé jsem pro to, aby ti, co chtějí prezentovat, co na svém miláčkovi kde zažili, využívali dotyčné sekce, kam takové příspěvky patří a tím se opravdu předejde nepřehlednosti v příspěvcích a v jejich obsahu. Rozlišovat typy a značky barvou je dost nepraktické a nic neříkající, navíc, pokud někdo založí téma na určitou barvu, je jen otázkou času, kdy někdo jiný založí v podstatě totéž, jen o jiném odstínu (tedy pokud jiná barva nezvedá výkon a pohodlí jezdce :wink: ). Když je to o "Mám Kymco Agility?", tak šup s příspěvkem do dotyčné sekce přímo o skůtrech. A když je to "Na výletu do Tater se mi stalo toto", tak taky dát tam, kam to patří, cestopisy nebo výlety. Nemíchat to, protože už podle tohoto vlákna jde vidět, že to nedělá dobrotu. Jinak všem dobré poježdění 8)
Čínská kráska bere "Kolik potřebuje" :-)

Fotogalerie / Profil na motorkáři.cz / Čínská kráska
Uživatelský avatar
PBM2

750+
 
Reputace: 134
Příspěvky: 891
Registrován: 16 dub 2011, 11:53
Bydliště: Severní Morava, FM
Skútr / moto: Motorro Sonny 50 2T
Tuning / úpravy: Ano, jsou.

Re: Sjednocení názvů témat

Příspěvekod medved.m » 30 bře 2014, 19:53

_Vojta_: "Na foru jsem bohužel konkrétnich rad pro tenhle konkrétní skútr moc nenašel"
Nenašel jsi dost konkrétních rad pro KAMENNOU ŠEDOU AGILITKU? A myslíš, že ostatní barvy včetně "diamantové bílé" jsou vybaveny jiným motorem, jiným variátorem nebo elektroinstalací? :D

Odpověď na BrAtKovu otázku bych otočil: kolik témat musí prohledávat majitel skútru XYZ libovolné barvy, aby našel radu na svůj technický problém?

A závěrem pro ty, kteří se prostě chtějí pochlubit svým krasavcem - nebo egoisty, kteří se umějí bavit jen o sobě a svém stroji a problémy ostatních je nezajímají:
Showroom.jpg
viewforum.php?f=32
Řek bych, že vedle současných 21 by se ještě pár "osobních" vláken v pohodě vlezlo :idea:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil medved.m dne 30 bře 2014, 19:59, celkově upraveno 1
 Shemík spase  Obrázek
Uživatelský avatar
medved.m

1000+
 
Reputace: 74
Příspěvky: 1030
Registrován: 19 bře 2013, 23:13
Bydliště: Brno
Skútr / moto: SHemík125i ABS 2013
Tuning / úpravy: snížené origo plexi, pár odrazek a LED obrysovky

Re: Sjednocení názvů témat

Příspěvekod matty46 » 30 bře 2014, 19:58

ÁMEN....
South Bohemia Scooters
Bývalo:Derbi Vamos,Piaggio NRG,Yamaha yp Majesty 150,Suzuki Burgman 400 K3,Yamaha T-Max 500.....
fén 602626895
http://matty46.rajce.idnes.cz/
abych neměl hlad a žízen na provázku zkáču, doufaje že získám přízen samolibých sráčů
Uživatelský avatar
matty46

750+
 
Reputace: 12
Příspěvky: 960
Registrován: 22 čer 2009, 11:25
Bydliště: České Budějovice
Skútr / moto: Piaggio Liberty 125

Další

Zpět na Nápady, požadavky, vylepšení

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků