Členové dle strojů???

Místo pro vaše nápady a požadavky na vylepšení fóra a informace o jejich realizaci a nově přidaných funkcích.

Re: Členové dle strojů???

Příspěvekod bumbec » 22 říj 2009, 19:56

a taky o zabave :D Vzdyt tedka jedu na sraz plechovkou a co? :D
tel:723388646 Honda CBF 1000A
Uživatelský avatar
bumbec

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 149
Registrován: 18 bře 2008, 17:11
Bydliště: Dražovice
Skútr / moto: Honda CBF 1000A
Tuning / úpravy: ladene vyfuky

Re: Členové dle strojů???

Příspěvekod Kerim » 22 říj 2009, 20:16

Ty vogo Bumbec,ty jedeš plechovkou???? :D
Uživatelský avatar
Kerim

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 303
Registrován: 21 zář 2007, 22:06
Bydliště: Miroslav
Skútr / moto: Biaginni Dragon 125 Burgman 650

Re: Členové dle strojů???

Příspěvekod bumbec » 22 říj 2009, 20:29

ja vam povezu v plechovce teplo kdyby vam byla nahodou zima :D
tel:723388646 Honda CBF 1000A
Uživatelský avatar
bumbec

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 149
Registrován: 18 bře 2008, 17:11
Bydliště: Dražovice
Skútr / moto: Honda CBF 1000A
Tuning / úpravy: ladene vyfuky

Re: Členové dle strojů???

Příspěvekod Richijan » 26 říj 2009, 22:10

Ciao 8)
Když už jsem tohle vlákno založil, nedá mi to se opět nezapojit. :|
Mrzí mě, že to někteří pochopili jinak, než jsem to myslel. :( Ryan to ale pochopil naprosto správně. :idea: Na struktuře témat a společném prostoru nic měnit nechci. Líbí se mi, že se někdy dozvím něco úplně nového (např. deka na zimu), taky mi vyhovoje si u některých témat zvolit, že chci být informován atd. atd. :roll:

Ten požadavek na možnost vyhledat si kdo má stejnýho skúta jako já jsem založil, když jsem měl problém a chtěl se o něm s někým poradit. Nakonec jsem našel Smitha a otázku úprav, aby nám Runner se stejným tuningem (válec, varec a spojka Mallossi, karbes DellOrto) chodil co nejspolehlivějc, řešili spolu přímo.
Stejně tak si myslím, že lze s využitím znalosti jakého má kdo skútra, líp plánovat vyjížďky. Jak se tu stále opakuje: "objem ničím nenahradíš". Ti co mají maxíky, jezdí dál a rychleji než my co máme skútr menší ;-)
Ne že by nad nám a někdo ohrnoval nos, ale je to tak. Všichni jezdíme pro radost. 8) Tu nemám, když musím jet na plný plyn abych nezdržoval a bojím se, kdy mi motor odejde :? . Maxíci pak kvůli mě nemůžou využít to, proč si velký skútr koupili. :?
Konec konců ve stejném duchu se v sobotu na Ukončowačce vyjádřil i Fispe, který má maxíka v opravě a přijel na malém. :wink:

Takže sumárum: "cílem požadavku není separace, ale umožnit přesnější adresaci komunikace v některých případech". :mrgreen:
Jestli jsem se dotkl lidí,kteří pomáhali tomuto fóru vyrůst do dnešní podoby, mrzí mě to. :?
Chodím sem rád, čtu si tu rád, rád jezdím na akce SF a s vlaječkou SF. Chtěl jsem jen taky přispět v té snaze nás všech fórum dál vylepšovat. :mrgreen:
Raději o 1/2 hodiny déle, než o 20 let dříve.
Richijan je nick, křtěný jsem Richard Jan, kamarádi mi říkaj Richi, mailové adresy mám rischa@...., oslovení Ríšo nesnáším ;-[
Uživatelský avatar
Richijan

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 led 2008, 20:26
Bydliště: PRAHA 10 - Strašnice, GSM: 737 905 708, rischa@volny.cz
Skútr / moto: Yamasaki, Malaguti, 2x Runner, 2x T-max
Tuning / úpravy: Roadster Mazda MX-5 NBFL

Re: Členové dle strojů???

Příspěvekod ohka » 26 říj 2009, 22:28

No, jo, ať sedíme na malinkém, větším, velkém či největším stroji, (ve vyjmečném případě v plechovce) ....jsme to pořád mi...stejná banda ,,magorů" :D :D :D Jdu do sebe a uznávám, že to různé třídění bude mít i svá + :wink:
Ale bylo by dobře, kdyby takové údaje členové měli ve svém profilu. Jak již bylo psáno, mnozí o sobě neprozradí ani Ň. :roll:
Zastavte svět, chci vystoupit !
mobil: 608 804 300 , 608 465 787
Uživatelský avatar
ohka

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Albrechtičky
Skútr / moto: MBK Skyliner 250

Re: Členové dle strojů???

Příspěvekod Richijan » 01 lis 2009, 16:35

ohka píše: ........ Ale bylo by dobře, kdyby takové údaje členové měli ve svém profilu. Jak již bylo psáno, mnozí o sobě neprozradí ani Ň. :roll:


Ciao 8)
Tomu "utajování" taky nerozumím :roll:
Někteří jako by se báli i uvést své jméno a adresu (bydlení). Že ne elektronickou ještě chápu. To je otázka uchování si alespoň zbytku soukromí a když, tak se dá použít soukromá zpráva. :wink:

Hlavní problém vnímám z pohledu adresáře viz vlákno Pomoc v nudzi - pomozte nepojazdnemu skutristovi!: http://www.skutrforum.cz/viewtopic.php?f=27&t=916&p=69013&hilit=pomoc+v#p69013. :shock:
Myslím, že tady by měl být přihlášen každý, kdo je alespoň trochu kolegiální. Konec konců nikdo z nás nevíme, kdy sami budeme potřebovat něčí pomoc. :idea:
Anonymita členství je dobrá po určitou mez. Má-li někdo zájem o opravdickou spoluúčast a "spolupráci", neměl by se schovávat. Howg :mrgreen:
Raději o 1/2 hodiny déle, než o 20 let dříve.
Richijan je nick, křtěný jsem Richard Jan, kamarádi mi říkaj Richi, mailové adresy mám rischa@...., oslovení Ríšo nesnáším ;-[
Uživatelský avatar
Richijan

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 led 2008, 20:26
Bydliště: PRAHA 10 - Strašnice, GSM: 737 905 708, rischa@volny.cz
Skútr / moto: Yamasaki, Malaguti, 2x Runner, 2x T-max
Tuning / úpravy: Roadster Mazda MX-5 NBFL

Re: Členové dle strojů???

Příspěvekod jel.en » 02 lis 2009, 09:39

tak já si popisek už upravil a to Ň tam mám.
Navíc co je komu do toho kde já bydlim, co mám za stroj a podobně :wink: Pokud někoho osobně znám tak mu to klidně povim ale nebudu to vyvěšovat všude.Internet je ukecanej a lidi sou zlí... Tak tam mám alespoň to Ň :mrgreen:
Jsem despota a ignorant...
Jo a taky mi lidi dost často říkají že jsem.... Ehm... Něco co je dolejc pod pupíkem :-D :-p
jel.en

1500+
 
Reputace: 19
Příspěvky: 1928
Registrován: 02 úno 2007, 18:01

Re: Členové dle strojů???

Příspěvekod Richijan » 25 pro 2009, 17:55

Ciao 8)
Takže aktualizace příspěvku :mrgreen:
:idea: Už když jsem zvažoval do jakého skútru při upgradu jít, by mi pomohlo, kdybych mohl adresně oslovit registrované členy s konkrétními dotazy podle toho o jakém skútru jsem uvažoval.
Např. v případě T-Maxe jediný o kom jsem věděl, že T-Maxe má, je Mojda. I to mi ale pomohlo :mrgreen: .

No a teď, když už jsem upgradoval, bude - předpokládám nejen pro mě, ale stejně tak i pro všechny ostatní - možnost sdílet a vyměňovat si konkrétní zkušenosti pro daný typ skútru (např. jak "sedí" termodeka, jaké gumy, svíčky, .... jsou osvědčené, .... atd.), ještě důležitější :!:
Raději o 1/2 hodiny déle, než o 20 let dříve.
Richijan je nick, křtěný jsem Richard Jan, kamarádi mi říkaj Richi, mailové adresy mám rischa@...., oslovení Ríšo nesnáším ;-[
Uživatelský avatar
Richijan

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 led 2008, 20:26
Bydliště: PRAHA 10 - Strašnice, GSM: 737 905 708, rischa@volny.cz
Skútr / moto: Yamasaki, Malaguti, 2x Runner, 2x T-max
Tuning / úpravy: Roadster Mazda MX-5 NBFL

Re: Členové dle strojů???

Příspěvekod MikyMiky » 25 pro 2009, 18:29

Myslím že na to se zakládají vlákna přímo ke stroji a je v celku jedno kdo ho vlastní a kdo ne. Někdo měl T maxe třeba 10 let, ale pak přesedlá a ty už ho v té džungli ,,podle strojů" nenajdeš. Přitom bude mít s tímto strojem daleko víc zkušeností než ten co si ho zrovna pořídil (jako třeba ty)
Takže si myslím že tento systém který tu teď funguje je docela dobrej. Tebe se teď momentálně týká toto vlákno viewtopic.php?f=5&t=784 než přesedláš třeba sem: viewtopic.php?f=5&t=866
MikyMiky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 746
Registrován: 07 srp 2008, 13:44

Re: Členové dle strojů???

Příspěvekod Richijan » 25 pro 2009, 23:19

Ciao 8)
Jo. To s tou zkušeností, i když ne aktuálním vlastnictví, :roll: je určitě pravda.
Ta vlákna co jsi uvedl jsem kus zpátky prošel (ne celá) a upřímně řečeno, i na jejich základě jsem se rozhodoval. :wink:
Jestli dobře, to ale opravdu poznám až na jaře :mrgreen:

Zatím "jen": šťastnej a veselej všem :mrgreen:
Raději o 1/2 hodiny déle, než o 20 let dříve.
Richijan je nick, křtěný jsem Richard Jan, kamarádi mi říkaj Richi, mailové adresy mám rischa@...., oslovení Ríšo nesnáším ;-[
Uživatelský avatar
Richijan

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 led 2008, 20:26
Bydliště: PRAHA 10 - Strašnice, GSM: 737 905 708, rischa@volny.cz
Skútr / moto: Yamasaki, Malaguti, 2x Runner, 2x T-max
Tuning / úpravy: Roadster Mazda MX-5 NBFL

Re: Členové dle strojů???

Příspěvekod MisaKacenka » 26 pro 2009, 11:05

Ahojte, chlapci a devcata ;)

dneska rano jsem nejak premyslel o tomto problemu a to jest presnejsi odkaz dotazu ohledne urcitych motocyklu...brouzdal sem pak forem a narazil na showroom...myslim si, ze kdyby kazdy, kdo je zde na foru a aktivne se zapojuje do diskuzi, mel v showroomu zalozenou slozku, do ktere by umistil kratky popis a foto svych nynejsich a minulych kolobezek, nemuselo by to byti spatne :) Co Vy na to?

Myslim podobnym stylem, jako je to delano na motorkarich - akorat to jinak nazvat, treba Stroje ve stajich skutraku, bo tak neco ;)
Treba topic:
Misakacenka -
Soucasne: Aprilia Leonardo 250 SP (2002)
Bylo: Keeway Matrix 50 (2006)
u kazdeho treba pocet km, zavady, zkusenosti a naky to foto...

Clovek, ktery by prisel k nam na forum a neco by hledal...zada napr. do vyhlodavace Keeway Matrix a vyjede mu muj topic s foto, informacemi atd...Neni pak problem mi napsat a ja mu poradim, pokud budu vedet ;)

Dalsi vec je ovsem totalni nasazeni kazdeho z clenu skutrfora, kteri se tu v nejakem pravidelnem intervalu objevuji, aby si kazdy tento topic zalozil a posleze na nej odpovidal :)

Je to jen takovy - hunch - tak piste, co si o tom myslite ;)
Uživatelský avatar
MisaKacenka

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2022
Registrován: 25 říj 2009, 22:42
Bydliště: Pardubice - Sweetcow
Skútr / moto: Suzuki GSF 600 Bandit
Tuning / úpravy: Kufr Kappa 42l, Scorpion exhaust, 12V socket, GPS TomTom, zvysene plexi, bile stobo, vystrazne blinkry, sirena, PTT zastavba pro PMR :)

Re: Členové dle strojů???

Příspěvekod sollik » 10 kvě 2010, 21:18

Ahoj.
Oživuji toto téma, protože si myslím, že návrh se kterým přišel MisaKacenka není vůbec špatný. Momentálně mě velice zaujala Honda Jazz. Bohužel jediný o kterém vím, že tento stroj měl je Čpujky (toho jsem již kontaktoval přez SZ a přečetl jeho stránky), ale to je jediný na koho jsem - a to ještě náhodou při pročítání vlákna o Foresightu - narazil. Nebo mám zakládat nové vlákno o Jazzu a čekat zda se někdo ozvě? Kdyby byla možnost kontaktovat přímo majitele (třeba i bývalého), bylo by to fajn ....

Díky Sollik.
Uživatelský avatar
sollik

750+
 
Reputace: 135
Příspěvky: 997
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Honda SW 600T, Honda Dylan 125 (ex Honda Lead 100)

Re: Členové dle strojů???

Příspěvekod MisaKacenka » 10 kvě 2010, 21:27

Kdyz si to pripomenul :) koukam na to, a mozna by bylo lepsi na to jit od lesa...
Udelat stroje podle clenu :) seznam vyrobcu - jednotlivych scootu a pak z toho seznam clenu s odkazem na kratky medailonek :)
To by bylo uzitecnejsi ;)

Myslim ale, ze Ryan ma tedka dost prace s realizaci SP.cz, takze na to nebude zatim cas :(
Uživatelský avatar
MisaKacenka

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2022
Registrován: 25 říj 2009, 22:42
Bydliště: Pardubice - Sweetcow
Skútr / moto: Suzuki GSF 600 Bandit
Tuning / úpravy: Kufr Kappa 42l, Scorpion exhaust, 12V socket, GPS TomTom, zvysene plexi, bile stobo, vystrazne blinkry, sirena, PTT zastavba pro PMR :)

Re: Členové dle strojů???

Příspěvekod sollik » 11 kvě 2010, 09:57

Tak snad do budoucna ............ Na SP jsem byl včera, opravdu povedené stránky. Sice mi nešla některá videa zpustit, ale přečetl jsem aspoň pár testů .......... Díky a klobouk dolů :D
Uživatelský avatar
sollik

750+
 
Reputace: 135
Příspěvky: 997
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Honda SW 600T, Honda Dylan 125 (ex Honda Lead 100)

Re: Členové dle strojů???

Příspěvekod Ryan » 11 kvě 2010, 20:13

forum bude propojeno s portalem a principielne to bude zhruba tak jak pise misakacenka 8)
Uživatelský avatar
Ryan

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 467
Registrován: 04 říj 2006, 00:43
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Aprilia SR50 Racing
Tuning / úpravy: TopPerformance 70ccm, LeoVince ZX, Malossi MultiVar, Malossi 19mm carb.

PředchozíDalší

Zpět na Nápady, požadavky, vylepšení

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník