"K" CDI Minareli horizontal Yamaha Aerox, Neos

V této sekci můžete zvěřejnit zdarma svůj inzerát týkající se náhradních dílů, příslušenství apod.
Prodej označujte písmenem "P" před názvem tématu, koupi písmenem "K".
Např. "P: Laděný výfuk"
Pravidla fóra
Všehny témata, které mají datum posledního shlédnutí starší než 90 dní jsou automaticky promazávána.

Své inzeráty můžete aktualizovat zasláním krátké zprávy ve svém inzerátu, avšak povolený interval pro obnovení je 1x týdně. Při porušení tohoto pravidla se vystavujete riziku smazání vašeho inzerátu.

Do nadpisu inzerátu (kolonka předmět) vložte vždy prosím na začátek písmena:
P: pokud věco prodáváte
K: pokud věc chcete koupit

Např:
P: Piaggio NRG 50
K: Integrální helmu, vel. "M"

"K" CDI Minareli horizontal Yamaha Aerox, Neos

Příspěvekod RADEK_SL » 21 kvě 2023, 16:39

CDI Neos.jpg
Koupím CDI pro modely Yamaha Aerox, Neos od roku 2004.
Třeba někomu zbylo doma po tuningu, to moje přestalo po ujetí 1242 kilometrech a 15ti letech dávat jiskru. Začalo to zlobit po zimně, když teploty postupně dosahovaly cca 10-15°C, potom už to nejelo vůbec. Dle sevisního manualu jsem proměřil indukční cívku, snímací cívku polohy klikového hřídele i cívky magneta. Vše je v mezních hodnotách, sametné CDI změřit neumím. Napadlo mě dát CDIčko na chvíli do mrazáku a výsledek mě ohromil, Neosek chytnul na první otočení startéru. Nevím jak to dlouho pojede, ale náhradní CDI by určitě nebylo na škodu. Děkuji za případné nabídky....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Minulost: Stadion S22,Jawa50/555,Jawa50/21,ČZ175/487,Jawa250/559,Jawa350/354,ČZ250/471,Honda CH125 Spacy,Suzuki Sixteen125,Yamaha X-Max250
Uživatelský avatar
RADEK_SL

500+
 
Reputace: 772
Příspěvky: 713
Registrován: 25 srp 2010, 12:49
Bydliště: Slaný
Skútr / moto: Korádo 216, Yamaha Neos 50 2T a Honda SW-T 400 ABS

Zpět na Náhradní díly, příslušenství, tuningové díly, helmy, oblečení...

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron