Zaseknuté šoupátko

Technické problémy s čínskými skútry s objemem nad 50ccm.

Zaseknuté šoupátko

Příspěvekod Pepe Burgman » 04 srp 2016, 15:02

Zdarec všici.Rád bych od vás radu.Ženě jsem na dojíždění na chatu(15km) koupil125 čínu.2 roky šlapala bez problému,pak zhruba před měsícem začal chcípat na volnoběh(zteřelá hadička),po opravě vše OK.Po cca 80 km přestal táhnout na čtvrt plynu to jelo, neprskalo,tak jsem rozebral karbec vyčistil(byl čistý)a zase makal.Dnes ráno žena jela z chaty do práce a opět jí skutr po asi 2 km přestal táhnout.Dojela s tím ke mě do práce.Skutr jsem odstrojil,vyndal karbec a zjistil,že je zaseklé šoupátko.Pak jsem si uvědomil,že bylo zaseklé i poprvé.Šoupě jsem odtrhl a zase makalo jakoby nic.Skutr jsem nastrojil,žena odjela chatu,poreferovala,že dojela v pořádku a skutr makal bez problému.Může někdo poradit,jak se tomu vyhnout.Sice je to oprava na 10 minut ale pro ženskou trochu problém.A hlavně mi nejde do hlavy co může způsobit to zadrhnutí.
Zatím ahoj a čistou stopu. :wink:
Konec dobrý,všechno dobrý.
Uživatelský avatar
Pepe Burgman

500+
 
Reputace: 25
Příspěvky: 718
Registrován: 03 říj 2009, 14:24
Bydliště: J.Hradec tel.-724078756
Skútr / moto: Suzuki Burgman 400
Tuning / úpravy: Samolepky ze srazů

Re: Zaseknuté šoupátko

Příspěvekod srnka1010 » 04 srp 2016, 16:19

Skús pozriet vzduchový filter, či nenasalo cez neho nejaký bordel. Asi nemáte chatu na hlavnej ceste. Ak s tým jazdí po prašných cestách treba ho častejšie čistit.
Uživatelský avatar
srnka1010

750+
 
Reputace: 163
Příspěvky: 852
Registrován: 18 čer 2016, 20:37
Bydliště: Voderady
Skútr / moto: yamaha majesty 250 r.v 2000 / Honda Transalp 600

Re: Zaseknuté šoupátko

Příspěvekod Pepe Burgman » 04 srp 2016, 19:06

Nene,filtrem to nebude.To šoupátko bylo krásně čistý.Jak jsem s ním hnul,tak pak chodilo bezvadně.Jako by bylo to šoupě přilepený,ale po odtrhnutí
ani známky po po problému.A cestu mám skoro až k chatě čistou asfaltku :wink: .Už jsem se taky setkal s názorem,že to může být benzínem(málo aditiv-je moc suchý).No uvidíme,třeba se zapojí někdo znalý. 8)
Konec dobrý,všechno dobrý.
Uživatelský avatar
Pepe Burgman

500+
 
Reputace: 25
Příspěvky: 718
Registrován: 03 říj 2009, 14:24
Bydliště: J.Hradec tel.-724078756
Skútr / moto: Suzuki Burgman 400
Tuning / úpravy: Samolepky ze srazů


Zpět na Nad 50 cccm

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron