Náhlé chcípnutí Keeway 125

Technické problémy s čínskými skútry s objemem nad 50ccm.

Náhlé chcípnutí Keeway 125

Příspěvekod frantaz » 21 říj 2016, 11:14

Zdravím vás všechny, našel sem si toto forum a potřeboval bych od vás prosím pomoc. Mám skutra keeway focus 125, mam ho chvili, se skutrama celkove začínám a mám dva problémy, které mi to jezdění kazí.
1. Při jízdě je jedno jak nebo kdy, z ničeho nic skutr chcípl a po 30s klidu znova nastartoval a jezdil po celou dobu normálně co to způsobuje?
2.na volnobeh, nezda se mi vysoký, skutr má tendenci popojíždět a dusledku toho mi nechce asi držet volnoběh (to jenom vyvozuju, nevím)

Budu všem moc vděčný za vaše rady. Díky a ať to jezdí
frantaz

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 21 říj 2016, 11:02
Skútr / moto: keeway focus 125

Re: Náhlé chcípnutí Keeway 125

Příspěvekod JardaB » 21 říj 2016, 21:14

Popojíždění skútrů skůtru znamená problém se spojkou (třeba pružiny) - to je v tvém případě na servis.
Chcípání jak ho popisuješ je nahodilý (ojedinělý) jev a s tím ti nikdo neporadí - pokud je to otáčkama volnoběhu tak je sniž.
Dej to do servisu.
JardaB
Kymco New Downtown 350i
Maledictus piscis in tertia aqua.
Uživatelský avatar
JardaB

1500+
 
Reputace: 237
Příspěvky: 1671
Registrován: 17 črc 2015, 14:17
Bydliště: Tábor
Skútr / moto: Kymco Downtown 350
Tuning / úpravy: deflektor z Číny, USB na řidítkách, Maxia 56

Re: Náhlé chcípnutí Keeway 125

Příspěvekod zdeny65 » 22 říj 2016, 09:32

Jak píše Jarda.Popojíždění je klasika utahaných skůtrů.Možná varianta je ještě jedna a to nepohyblivá polořemenice na klikovce.
Chcípání může být jednak ucpaný palivový filtr,může to být podtlaková regulace(netěsný spoj,prasklá hadička,nefunkční podtlakový ventil,který pouští palivo,nečistoty v nádrži a karburátoru,nebo špatná svíčka a nebo zanesený vzduchový filtr.
zdeny65

250+
 
Reputace: 46
Příspěvky: 399
Registrován: 31 črc 2015, 19:44
Bydliště: Starý Vestec
Skútr / moto: Bylo-klasika,Yamaha Majesty 400,možná FJR 1300
Tuning / úpravy: CNC páčky,vestavěný systém nabíjení,nově laděný zadní tlumiče pérování,tankvak


Zpět na Nad 50 cccm

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron