Motorro Polly 125 - startování, volnoběh

Technické problémy s čínskými skútry s objemem nad 50ccm.

Motorro Polly 125 - startování, volnoběh

Příspěvekod Jan Pupík » 10 črc 2012, 18:35

Zdravím,
chci se zeptat co mám dělat s mým scooterem. Když stojí déle třeba půl dne, tudíž startuji za studena tak ho musím nastartovat nakopávačkou (elektrickým startérem to je zbytečný protože se vybije baterka) a je to prostě doba než chytne. A volnoběh prostě drží za studena taky špatně až se motorka zahřeje tak je vše v pohodě. Když přitáhnu volnoběh tak pak sice drží dobře i za studena ale jakmile se moto zahřeje tak místo toho aby otáčky spadly tak se rozotočí kolo. Nevím co s tím CDi i celou elektriku jsem měnil onehdá takže tím nevím zda by to mohlo být. Tak jestli je třeba špatně nastavená směs.... Dik za radu
Naposledy upravil KYBLOS dne 01 pro 2013, 20:46, celkově upraveno 1
Důvod: Přesunuto do správné sekce
Jan Pupík

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 4
Registrován: 10 črc 2012, 18:24
Skútr / moto: Motorro Polly 125, zatím najeto 9800 km
Tuning / úpravy: Tuningové CDi, jinak něco o úpravách bylo to DODO tak jsem tam dodal podložky ke šroubkům ;)

Re: Motorro Polly 125 - startování, volnoběh

Příspěvekod Vratas » 10 črc 2012, 19:01

Předpokládám, že je to 4takt, tam se ty otáčky u těchlech "číňanů" laděj trošku hůř. Chce to samozřejmě za tepla - pak se ti bude stávat, že to vyladíš, projedeš to a až dojedeš tak budou chvíli držet. Hold takovej neduh.

Jinak to startování je asi normálka, protože se vypaří benzín z karbeců a proto to musíš natahat zpět startpákou. Jinak dá se to udělat tak, že bez klíčku párkrát šlápneš a pak to chytne i na elektriku.
Motocykl je pro dvě osoby pouze schválen, ale nikoliv určen...

Nadává-li Moravák na Pražáka, nadává v podstatě sám na sebe...
Uživatelský avatar
Vratas

Moderátor
 
Reputace: 283
Příspěvky: 1525
Registrován: 10 srp 2011, 10:48
Bydliště: Praha - jinde to nejde
Skútr / moto: Honda CB900F Hornet


Zpět na Nad 50 cccm

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků