125ccm nestartuje jsem v koncích

Technické problémy s čínskými skútry s objemem nad 50ccm.

Re: 125ccm nestartuje jsem v koncích

Příspěvekod Primitiv » 20 dub 2017, 15:54

tak jsem trochu pokročil,sundal jsem hadici od vzduchového filtru a přívod do karburátoru jsem zacpal dlaní a motor naskočil.Tedy jsem to uplně přidesil a podtlak si vytahnul jenom benzín.jak je toto ale možné?Vždyt klapka je přeci startování zavřená a podtlak si tahá benzín přes sytič bez vzduchu.Jinak karburátor jsem již měnil za nový a pořad to bylo stejný
Uživatelský avatar
Primitiv

100+
 
Reputace: 5
Příspěvky: 156
Registrován: 20 črc 2012, 19:28

Re: 125ccm nestartuje jsem v koncích

Příspěvekod Reno_6 » 20 dub 2017, 19:29

Ahoj. Resim podobny problem, jen ten muj ma tendenci chytnout. Je to 125 GY6.
Koupil jsem ho nepojizdny a po par ukonech se podarilo ho rozjet. Ale pokazde kdyz jsem prijdu druhy den, za boha nenaskoci. Dal jsem novou svicku NGK CR7HSA, takova stejna tam byla. Potom novy sytic a dle ruznych navodu poladil karburator. Nyni jsem ve stadiu, ze ma tendenci chytnout, a kdyz se pripadne podari, po 2 sec. se zadusi.
Karbec jsem kompletne rozebral a vycistil, nastavil hladinu, dal novy benzin, ale stale se to chova stejne. Kdyz byl karbec dole, striknul jsem do valce a chytnul na brnknuti. Ted nevim zda mam zkusit koupit novy karbec nebo hledat zavadu jinde. S motorkama a auty delam 20let, jawku rozeberu do sroubku a slozim a jede, ale s tou kwou chinskou se ne a ne domluvit. Nema nekdo podobnou zkusenost. Diky.
Reno_6

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2
Registrován: 20 dub 2017, 19:17
Skútr / moto: CF moto V3 250cm³, Yamasaki Super Sport 125cm³

Re: 125ccm nestartuje jsem v koncích

Příspěvekod xladi » 21 dub 2017, 06:50

Membránu karburátoru jsi prohlížel? Ta mi jednou rupla a taky to dost zlobilo a koho by to napadlo. nebylo to na 1 pohled vidět.
Uživatelský avatar
xladi

50+
 
Reputace: 5
Příspěvky: 64
Registrován: 04 zář 2011, 13:15
Bydliště: Jaroměř
Skútr / moto: Piaggio Beverly 350 ST ABS/ASR (2016)

Předchozí

Zpět na Nad 50 cccm

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník