Skůtry "levně" ve Velkém Týnci DOŘEŠENO

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

Re: Skůtry "levně" ve Velkém Týnci

Příspěvekod Skutry-Levne.cz » 13 črc 2016, 18:50

Dobrý den, toto už bude snad moje poslední odpověď jelikož bych tu mohl spisovat do půlnoci a žádný výsledek vždy něco navíc se tu dočtu.

1. v každém slušném servisu Vám dají co si řeknete do skútru, náhradu či originál - ano originální díly jsou 100% jsou dražší a je to správné řešení

2. pokud tu píšete co tu píšete, tak bych moc za to nedal že už prachovky sundáváte zda jsme Vám tam dali originální, jelikož to co tu píšete je naprostý nesmysl, pokud by jste si díly objednal u Žiži v Yamaze dostanete to co si objednáte, jelikož pokud si konverzaci zdejší přečtu, tak vlastně jste dodal originální ale u montáže v žádném servisu nejste a tudiž i tak by Vás mohl někdo natáhnout výměnou za repliku či něco jiného, samozřjmě tam máte co jste si dodal ... ale jak můžete být jistý že Vám všude namotnují vše co si dodáte? Jen myšlěnka na kterou neodpovídejte.

3. Když se mají udělat tlumiče za 2 hodiny? Budou udělané perfektně? Bude Vám někdo čistit komponenty před skládáním? Má pak taková oprava smysl? Ano má pokud si díly objednáte originální přímo v Yamaha a dáte mu vidělat i na dílech. Nacenění Vám mohl kalkulovat na 2 hodiny, to je běžná praxe dle tabulek na výměnu dílu dle fabriky (normohodin), čas je velmi krátký, většinou poloviční a počítaný že se skládají tlumiče z nových dílů. Samotné čištění jednoho tlumiče bylo cca půl hodiny aby se neskládal špinavý a nemíchal s novým olejem.

Tudiž: smontovat blatník, brzdič, část přední kapotáže, přední kolo a vymontovat přední tlumiče cca 1,5 hodiny práce
Rozebrat tlumič, vyčistit tlumič, zkontrolovat jednotlivé díly tlumiče, napustit správné množství oleje, složit tlumič cca 1,5 hodiny 1 tlumič na pořádek x 2ks
Namontovat tlumiče na skútr, kolo, blatník, brzdič, kapotáž cca 1hodina
Vše sečtu a je to cca 5,5 hodiny, fakturován je čas skutečně odpracovaný 5hodin

4. Zdá se Vám že to odmítnutí není vzít Vás za 2 měsíce? Spíše odložení na mimosezónu a doufejme že mu to udělá někdo jiný.

5. foto zakázkového listu pro představu staré školy, je tam počet nul 3x tudiž se jedná o částku v tisících a to první číslo není 100% pětka, může být i 3 nebo nedopsaná 6 ale i tak se to do ceny fakturované vchází (foceno mobilem) http://i.imgur.com/f6DwOJZ.png

6. cenu jsme Vám účtovali dle platného ceníku jednotného hodinovou sazbou bez navýšení tak jak všem ostatním

7. špínu tu nikdo na nikoho nehází ale za nás tato rychlo práce není správný směr a lze se držet tabulek jen u nových skútrů, ve zmiňovaném servisu jsme již kupovali novou čtyřkolku Yamahu Raptor 600 a servis byl velmi levný ale také velmi rychlý, ovšem vše bylo potečené od oleje a muselo se vše znovu rozebrat a trvalo to pak půl dne dát do kupy. Tímto směrem uspokojovat zákazníky nebudeme a být ve stresu zda to stihneme či né a ani jsme žádný jiný rozpočet jak je na zakázkovém listu neposkytli.

8. Citíte nedůvěru k odvedené práci? Zdá se Vám že by práce nebyla odvedena správně? Jediné co tu řešíme je cena a tuto cenu řešíme u 60% zákazníků co si dodá náhradní díly sami, většinou tak 2-5 zákazníků za měsíc. Skůtr opravíme tak jako bychom opravovali svůj vlastní skútr k maximální spokojenosti zákazníka aby skútr sloužil.

9. Po Vaší reklamě na skutrportálu není důvod brát zákazníky co si dodají svoje náhradní díly, pokud tomu rozumí a díly si objednají ať si je i namontují. Ba naopak zákaznici co tomu opravdu rozumí si sepíšou seznam dílů například pro tuning co chtějí na skútr namontovat a už se to jen drobně doladí. A nebo zcela naopak si díly objednají a také namontují.

Fellowdeer píše:Abych to uvedl na pravou míru. Jak jsem psal výše, tak Yamaha Žiži mě neodmítnuli, ale nejel jsem tam z důvodu 2měsíční čekací doby.

Své díly jsem dovezl, originál Yamaha. Jen tak může člověk zaručit, že mu servis namontuje skutečně co zákazník chce. Pokud se to servisu nelíbí, tak ať řekne, že budeme dělat za 2xvyšší sazbu. (Váš ceník na webu má jednotnou hodinovou sazbu)

Ano, jak jsem dříve napsal, měl jsem hned na začátku probrat cenu. Na zakázkovém listě je napsaná, ale upřímně ne příliš viditelně. Jsem ze staré školy a zvyklý na určitou důvěru... a cenu řešit až posléze.
Já neměl problém zaplatit vyšší cenu, než nabízenou od Yamahy, ale tato se liší významně. A házet na konkurenci špínu, že to tam nějak "bouchaj" ...

Pokud nechcete brát náhradní díly od zákazníků, tak nejspíše z důvodu, že tito zákaznící už se ve skútrech minimálně trochu orientují a tuší kdy je servis natáhl a kdy ne. Proto asi těch 60% nespokojených...
S přátelským pozdravem a přáním příjemného dne Tomáš Blaha

Prodej, servis a tuning skútrů a čtyřkolek
http://www.skutry-levne.cz | Bystřická 449 | 783 72 Velký Týnec
Mobil prodejna: +420 774 916 121 | Mobil servis: +420 605 706 121
Uživatelský avatar
Skutry-Levne.cz

10+
 
Reputace: 9
Příspěvky: 17
Registrován: 01 říj 2012, 20:54
Bydliště: Velký Týnec, Bystřická 449, 78372
Skútr / moto: Malaguti Spidermax 500 ...

Re: Skůtry "levně" ve Velkém Týnci

Příspěvekod stretavka » 13 črc 2016, 18:59

Se nestačím divit....jestli jsi přesvědčený, že 2500 za repas vidli je hodně, tak sorry, ale asi vubec nevíš co to obnáší! Zkus ty vidle jenom vyndat ze skutru, v polovině práce bys litoval,ze jsi se do toho pustil. Víš a taky k tomu potřebuješ nějaký vercajk (ktery asi doma nemáš ale oni ano), a ten vercajk neco stoji, a to vse s platem technika, najmem,energiema taky neco stoji a to se proste v cene prace objevi.
Misto plivání na servis by jsi měl mít více sebereflexe nad tím, ze jsi si radne nedomluvil podminky a ze jsi neumetel ktery si nedovede zrepasovat vidle, takze za to musíš jinym platit...

Toto vlákno shledávám jako totálně off-topic.

-- 13 črc 2016, 19:23 --




Mohy 125:

jen na upřesněnou, tak jako máš právo si vybrat servis ve kterém si necháš nějakou službu pořídit, má stejné právo servis si vybrat zákazníka. Nedivím se, že neberou zákazníka s vlastníma dílama, už to tu bylo řečeno - když by vidle tekly vlivem zákazníkem dodaného dílu, tak jim tím vznikaj jenom problémy....

Jen na upřesněnou - NIKDY MI ve Skůtry - levně servis nedělali, neznám jejich styl práce - tak bych byl nerad nařknutej, že tady někomu straním....
Každá náhoda se musí pečlivě připravit.....
Uživatelský avatar
stretavka

250+
 
Reputace: 317
Příspěvky: 496
Registrován: 21 črc 2011, 12:36
Bydliště: Budweiß
Skútr / moto: Aprilia Leonardo 125/Honda Hornet 900
Tuning / úpravy: série

Re: Skůtry "levně" ve Velkém Týnci

Příspěvekod Mirus1 » 13 črc 2016, 19:59

Nó, když ten spor tak pročítám, tak podle mě, má naprostou pravdu Mohy 125.. Řekněte mě jediný důvod, když si dodám originální náhradní díly a žádám servis o jejich výměnu a chci jim to zaplatit, ale samo za ceníkovou servisní cenu, proč to nechtějí udělat :roll: Oni ty svoje dodané a naúčtované náhradní díly mají lepší než originální mnou dodané??? Tady něco smrdí a Mohy na to kápl, velice zřejmě tady jde o peníze víc, jak o spokojenost zákazníků, hlavně s cenou naúčtovaných náhradních dílů..
Uživatelský avatar
Mirus1

750+
 
Reputace: 189
Příspěvky: 820
Registrován: 27 zář 2014, 06:44
Bydliště: okr.Jesenik
Skútr / moto: Sym Joymax GTS 125i Sport

Re: Skůtry "levně" ve Velkém Týnci

Příspěvekod tomkob1980 » 13 črc 2016, 20:20

Sice se to úplně nevztahuje k uváděnému případu, ale dovolím si napsat také své zkušenosti s jedním nejmenovaným značkovým servisem. V rámci servisní prohlídky jsem si chtěl nechat vyměnit filtry. Protože u mého skútru jsou celkem čtyři (včetně olejového) a ty jsou opravdu nekřesťansky drahé, rozhodl jsem se pro neoriginální filtry (Hiflo), které jsem měl v plánu si i sám na servisní prohlídku přivézt, protože je servis nenabízí. Jen dodám, že skútr již nebyl v záruce. Byl jsem ale odmítnut s tím, že servis vydělává mimo jiné i na cenách náhradních dílů. Takovou argumentaci jsem nepřijal, protože si myslím, že 550,- Kč za hodinu práce mechanika není úplně málo, respektive si nemyslím, že bych měl jeho činnost ještě dotovat koupí předražených originálních dílů. Majitel začal dokonce mluvit i o jiné hodinové sazbě, ale s tím opravdu neuspěl. No a výsledek? Po delší, avšak korektní diskuzi svolil, abych si přivezl své díly, že mi je tam namontují. To jsem ale neudělal, protože respektuji jeho pravidla. Ne že bych si to do té doby nebyl schopen udělat sám, ale jednak je to samozřejmě pohodlnější a jednak jsem neměl problém nechat servis vydělat alespoň na práci. Ve finále mě ale servis svým přístupem přiměl k tomu, že si tyto základní věci dělám sám. Servis chtěl víc ale neměl nic. Hodnotit správnost takového přístupu mi ale nepřísluší, protože je to jeho podnikatelská aktivita. Záruku v tomto případě samozřejmě neřeším. U téhož servisu jsem poté řešil i přezutí pneumatik na skútru. Předem jsem byl informován, že si musím koupit pneumatiky u nich. Porovnal jsem ceny, ty odpovídaly průměrným internetovým cenám, takže nebylo co řešit. Proto bych vždy doporučoval zjistit si podmínky jednotlivých servisů a poté se sám rozhodnout, jestli jejich služeb využiji či nikoliv. Ačkoliv nechci být v posuzovaném případě arbitrem, tak pokud je v zakázkovém listu uvedena předběžná cena opravy, která pak odpovídá i ceně účtované, není dle mého názoru o čem..:-)
Uživatelský avatar
tomkob1980

250+
 
Reputace: 141
Příspěvky: 352
Registrován: 22 dub 2011, 22:38
Bydliště: Vodňany
Skútr / moto: Yamaha X-MAX 400 IRON MAX, Yamaha MT 09 Tracer

Re: Skůtry "levně" ve Velkém Týnci

Příspěvekod Richie01 » 13 črc 2016, 20:48

Mirus a Mohy125: ... žijete vy dva vůbec v realitě,nebo si jen a pouze neuvědomujete,že autoservisní (potažmo motoservisní) činnost není charita? Samozřejmě,že se to dělá pro peníze (chodíte do práce pro vlastní potěšení,nebo pro peníze?). Pokud byste se alespoň trochu orientovali v týhle problematice,tak nemůžete ani napsat to,co jste napsali. Trochu Vám to osvětlím -> dejme tomu,že jsem autoservis. Peníze v takové firmě mi dělá jednak práce (hodinová sazba) a také dodání dílů. Těch dílů,které někde za zvýhodněných podmínek nakoupím (ty výhodné podmínky jsou ale často,skoro vždy,vykoupený dlouhodobým odběrem za nemalé částky,nebo vynuceným plněním odběrových částek,ke kterým se zavážu) a za MO ceny prodám koncovému zákazníkovi. Naprosto běžná a normální věc všude,u malých,velký i autorizovaných opraven... NIKDO to nedělá pro zábavu. Nikdo.

U Mohyho mě zaujala ještě myšlenka - jsem zákazník,jsem pán,diktuju! Ano,to platí,pokud jsi zákazník,ale já,jakožto podnikatel v demokratickém státě mám volbu. Volbu,zda tebe s tvojí žádostí opravy na servis přijmu (ano,pak jsi zákazník,nebo nepřijmu (pak zákazník nejsi a nejsi ani pán,takže "nashlé"). Pokud si přineseš vlastní díly,pak tě nemusím do opravy přijmout (nikdo mi to nenařizuje),nebo tě můžu přijmout,pokud přistoupíš na moje podmínky (hodinová sazba krát 2,neposkytnutí záruk a podobně - řada podniků má toto i v oficiálním ceníku -> vysvětli mi,co je na tom nezákonné ???).

Na jednání firmy "skutr-levně" nevidím vůbec nic divnýho. Možná tak to,že se do dnešního dne nepoučili a stále dělají z dílů od zákazníků. Zkuste si na netu koupit díl,který není OE a přinést ho do Yamahy... myslíte si,že vám provedou opravu? NE!
A druhá věc -> zkuste si koupit originální díl Yamaha a zkuste ho přinést do autorizáku,že chcete provést opravu. Vsadím se,že v 90% případů vás odmítnou,pokud nebude díl zakoupen u nich...

Nevím,čemu se divíte... :roll:
Uživatelský avatar
Richie01

100+
 
Reputace: 6
Příspěvky: 225
Registrován: 30 kvě 2015, 20:51
Skútr / moto: Gilera NEXUS 125 4T ___ Piaggio SKR 125 2T ___

Re: Skůtry "levně" ve Velkém Týnci

Příspěvekod moto.joker » 13 črc 2016, 22:11

Reakce na MOHY125:

No vidíš a zcela zbytečně.

Nikdo nepíše, že by mu účtovali dvojnásobnou sazbu. Pořádně si to pročti.
Celý problém je v tom, že v Žiži odhadli práci za 1100,- (upozorňuji odhadli) a tady zaplatil cca 2400,-. Vyúčtovaných 5,5 hodiny (četl jsem snad dobře). Takže problém nespokojenosti je v tom, že se Fellowdeer nedostatečně domluvil na ceně a předpokládal, že když to někde je za jednu cenu, tak to bude i jinde stejně. Problém tedy není v tom, že by si někdo účtoval dvojí sazbu a někoho okrádal. Prostě vyúčtoval čas, který opravou strávil. Dokonce na zakázkovém listě byla uvedena dvojnásobná částka jako odhad ceny opravy.

Když přijdeš do hospody a řekneš, že chceš uvařit z Tebou dodaných surovin, tak asi také budeš odmítnut. A hospoda NEMÁ povinnost Tě v tomto případě obsloužit. Tak co tady řešíme.

Servis NEMÁ povinnost přijmou opravu. Prostě NEMÁ. Takže tak to je.

Nikdo se nedopustil nekalého jednání, takže se zase hezky uklidníme a budeme myslet na zážitky za řídítky.

Za mě Skútry-Levně palec nahoru. Jasné a zřetelné jednání s vysvětlením. Vše slušné a korektní se snahou uspokojit požadavky zákazníka. Zvláště vyzdvihuji to slušné jednání a vyjadřování. Podle toho se pozná, komu na zákazníkovi záleží.
Jedu a kochám se ...
Bylo: Honda SCV Lead 100; Suzuki Burgman 250; Skyteam Cobra 125; Honda CB 900F Hornet; Honda Dylan 125; Yamaha N-Max 125; Yamaha X-Max 250
Je: Honda Forza 350; Yamaha YBR 125
Uživatelský avatar
moto.joker

1500+
 
Reputace: 323
Příspěvky: 1707
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Skútr / moto: Honda Forza 350

Re: Skůtry "levně" ve Velkém Týnci

Příspěvekod Fellowdeer » 14 črc 2016, 07:20

Po pročtení diskuze některým opravdu unikl smysl založení vlánka. Já tady nehaním servis Skutry-levně z hlediska komunikace se zákazníkem nebo kvalitně provedené opravy. Obojí je v pořádku. Rovněž nikdo nikde neřekl, že dělají za dvojí sazbu, že mají problém s dodanými dily zákazníkem. I pro mě osobně je si vzít své díly do servisu jako nestandardní věc. Do Žiži bych to pochopitelně neudělal (aut. servis Yamaha - takže nemám důvod) a do Týnce jsem to udělal z důvodu, protože vím, že japonskými skútry se nazabývají, ani je neprodávají a tak se mi zdálo více bezproblémové, když je dodám sám.
Smysl tohoto vlákna je ten, že jako laik (pro stretavku: neumetel) nemůžu pochopit, že hodinová náročnost naprosto totožné opravy (která musí vést ke stejnému výsledku - nepotečou tlumiče) se může takto výrazně lišit...
Fellowdeer

100+
 
Reputace: 18
Příspěvky: 103
Registrován: 13 zář 2013, 14:27
Skútr / moto: Yamaha X-max 125 / r.v.2010

Re: Skůtry "levně" ve Velkém Týnci

Příspěvekod Bostav » 14 črc 2016, 07:57

Každý servis pracuje za tolik peněz kolik mu jsou zákazníci ochotni dát.
Záleží jen na zákazníkovi který servis si vybere.
Pokud dávám skůtr/auto/moto/4kolo/kolo do servisu tak se vždy sepíše zakázkový list kde je i předběžná cena, pokud bych s cenou nesouhlasil, tak mě majitel servisu ruku neusekne a mohu jít jinam.
To je jako se rozčilovat, že v Kauflandu je rohlík za 1Kč a ten stejný v Penny za 3Kč, půjdu si snad stěžovat na finanční forum že jsem koupil ten za 3Kč ??

Nemám osobní zkušenost s tímto servisem, ale mám zkušenost s jejich eshopem
Před týdnem jsem s nimi řešil nový výfuk na tu mojí Taiwanskou mrchu.
V eshopu jsem si nebyl jist který výfuk je ten správný, tak jsem jim napsal na email, odpověď během pár hodin. Pak jsem měl ještě několik dotazů, odpovědi okamžité, výfuk objednaný, dnes už čeká na poště.
Od roku 1989 - Jawa Mustang ,pak spousta, ale opravdu spousta skůtrů 50ccm,70ccm a 125ccm.
Nedávná minulost: Honda PCX 2014, Yamaha N-Max 2017
Obrázek
Uživatelský avatar
Bostav

1000+
 
Reputace: 208
Příspěvky: 1163
Registrován: 26 úno 2016, 14:47
Bydliště: U Mladé Boleslavi
Skútr / moto: Honda Forza 125ccm 2018
Tuning / úpravy: Okouzlující muž za řidítky.

Re: Skůtry "levně" ve Velkém Týnci

Příspěvekod moto.joker » 14 črc 2016, 08:46

Fellowdeer píše:... nemůžu pochopit, že hodinová náročnost naprosto totožné opravy (která musí vést ke stejnému výsledku - nepotečou tlumiče) se může takto výrazně lišit...


No může. Základem je, že v Žiži to byl jejich odhad a tady je to skutečně odvedená práce.

Porovnání lze udělat pouze v případě, že by někdo měl od Žiži účet na skutečně dělanou zakázku. Jinak to nelze porovnat.
Otázka pak je, zda by v Žiži pak vyúčtovali skutečnou práci, nebo to co slíbili s tím, že už něco vydělali na dílech.

Tak jak to tady servis vypsal, mi nepřijde, že by se zrovna flákali. Sám jsem vyndával přední vidle z B400 a můžu Ti říct, že jsem se s tím tahal dobře hodinu a půl. A to šlo jen o vyndání vidlí. Repasi mi pak dělali v servisu. A pak zase asi hodinu a půl jsem to montoval zpátky.

Hele nevím, co jsi všechno na svým stroji už dělal, ale než někde rozděláš plasty, aby ses někam dostal, tak to vždycky dost zabere. Musíš to dělat pomalu a pečlivě, jinak někde něco olámeš, nebo poškrábeš.

Myslím že vše proběhlo OK. Tvoje rozčarování chápu, ale rozhodně bych neměl pocit, že Tě zbytečně natáhli.

Jen tak na okraj. O kolik levněji si sehnal díly než Ti nabízeli v Žiži?
Jedu a kochám se ...
Bylo: Honda SCV Lead 100; Suzuki Burgman 250; Skyteam Cobra 125; Honda CB 900F Hornet; Honda Dylan 125; Yamaha N-Max 125; Yamaha X-Max 250
Je: Honda Forza 350; Yamaha YBR 125
Uživatelský avatar
moto.joker

1500+
 
Reputace: 323
Příspěvky: 1707
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Skútr / moto: Honda Forza 350

Re: Skůtry "levně" ve Velkém Týnci

Příspěvekod Fellowdeer » 14 črc 2016, 09:06

To moto.joker: V Žiži nabízejí standardní ceny jako na PartsDepot, já jsem je bral ze slevou ze skutrfora. Jinak díky za hodnotný názor.
Fellowdeer

100+
 
Reputace: 18
Příspěvky: 103
Registrován: 13 zář 2013, 14:27
Skútr / moto: Yamaha X-max 125 / r.v.2010

Re: Skůtry "levně" ve Velkém Týnci

Příspěvekod moto.joker » 14 črc 2016, 09:11

Takže ani vlastní díly moc neušetřily. Tak ale Ti zůstane pocit, že to udělali pečlivě.
Jedu a kochám se ...
Bylo: Honda SCV Lead 100; Suzuki Burgman 250; Skyteam Cobra 125; Honda CB 900F Hornet; Honda Dylan 125; Yamaha N-Max 125; Yamaha X-Max 250
Je: Honda Forza 350; Yamaha YBR 125
Uživatelský avatar
moto.joker

1500+
 
Reputace: 323
Příspěvky: 1707
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Skútr / moto: Honda Forza 350

Re: Skůtry "levně" ve Velkém Týnci

Příspěvekod stretavka » 14 črc 2016, 09:25

Ještě se přeci jen vrátím:

tvůrce vlákna napsal ve svém prvním příspěvku, cituji ....."Původně jsem zamýšlel jet na opravu do Žiži - autorizovaného servisu v Lipníku a nechal jsem si od nich poslat nacenění opravy - konkrétně výměny gufer, prachovek a oleje u obou předních vidlic" ......

O demontáži a následné montáži vidlí ze skútra a zpět tam není ani slovo, jaké by asi bylo jeho rozčarování při započtení této práce ve faktuře, protože jsem přesvědčený, že nacenění bylo pro případ, že si zákazník vidle do servisu přinese a ne s nima přijede ještě nandané v krku řízení.

Víc se k tomu nemá cenu vyjadřovat, snad jen, že jsem stejným neumětelem v případě repase tlumičů za tuto činnost běžně platím taky odborníkům.
Každá náhoda se musí pečlivě připravit.....
Uživatelský avatar
stretavka

250+
 
Reputace: 317
Příspěvky: 496
Registrován: 21 črc 2011, 12:36
Bydliště: Budweiß
Skútr / moto: Aprilia Leonardo 125/Honda Hornet 900
Tuning / úpravy: série

Re: Skůtry "levně" ve Velkém Týnci

Příspěvekod koftun » 14 črc 2016, 09:50

motorka/skútr je kasička - to bohužel platí. Máš pěknou Yamahu a počítáš víceméně stovkový položky na servis. Protože jdeš po ceně, sháníš si díly, řešíš hodinovou náročnost výměn, ale docela důležitej fakt, že máš vydřený trubky jsi přešel s tím, že posouváš investici na zimu.
jenže je velká šance, že ti podřený trubky poničí břity gufer a budeš to dělat komplet znovu.
takhle se moc neušetří.

nic ve zlým.
Uživatelský avatar
koftun

100+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 100
Registrován: 21 úno 2011, 18:42
Skútr / moto: Yama Vity - prodáno, Yukáč City - totální stavba
Tuning / úpravy: City - komplet tunning...

Re: Skůtry "levně" ve Velkém Týnci

Příspěvekod TUNER » 14 črc 2016, 10:03

Nějak vůbec netuším co se tady řeší. :?: Jen to že je cena za práci jiná než si majitel představoval,nebo než v jiném servisu :?: A proto tolik povyku a vrhání něčeho nekalého za něco za co servis absolutně nemůže ? Mají nějaké ceny,dle diskuze,faktury,vše proběhlo korektně a v pořádku,spíš tady akorát ze sebe někdo udělal hlupáka.... To že jsi dostal od jiného servisu jiný rozpočet,neznamená že to za tolik ve výsledku opravdu bude a právo kam to dáš opravit je jen na tobě,nechtěl jsi čekat,dal jsi to jinam,musíš respektovat pravidla a ceny servisu kam jsi to dal a tam proběhlo vše bez problému včetně ceny do které se servis v pohodě vešel.

Asi bych ze sebe přestal dělat hlupáka,poděkoval za to že na tebe měli čas dřív než za 2 měsíce a příště si rozmyslel zda vůbec něco někam povezeš,aby jsi nebyl zase zklamaný .... ;-)
Můj mazel je Škoda 130 - 1,8 T..........ostatní je druhořadý...:-D

Malaguti MAX 250ObrázekPiaggio X9 500ObrázekT-MaxObrázek
Uživatelský avatar
TUNER

2500+
 
Reputace: 202
Příspěvky: 3747
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Plzeň
Skútr / moto: Malaguti F12 50 + 250 - T-Max
Tuning / úpravy: F-12 50 - závoďák na okruhy - Phantom MAX do práce - T-Max pro radost :)

Re: Skůtry "levně" ve Velkém Týnci

Příspěvekod Fellowdeer » 14 črc 2016, 11:06

To moto.joker, stretavka: Přemýšlel jsem o tom. Máte pravdu. Odhad a konečné množtsví práce se může výrazně lišit. A nemůžu se opírat jen o zevrubné nacenění aut. servisu. Možná opravdu šlo o odhad u sundaných vidlí...
Jak jsem psal na začátku, nemám v úmyslu poškodit jméno servisu ve Velkém Týnci a chtěl bych se tímto jim OMLUVIT. Měli jsme si to vyjasnit na místě a nezaplevelovat toto forum. Také požádám administrátora smazání tohoto vlákna, abych topic nepoškozoval jméno servisu Skůtry-levně.
Dál bych se k tomu už nevyjadřoval. Díky
Fellowdeer

100+
 
Reputace: 18
Příspěvky: 103
Registrován: 13 zář 2013, 14:27
Skútr / moto: Yamaha X-max 125 / r.v.2010

PředchozíDalší

Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník