Re: Giorgiomoto

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

Re: Giorgiomoto

Příspěvekod FRAG » 03 srp 2009, 14:14

Bohuzel znam.....Dobre ceny, ale problem z nich vydolovat technicak. Jinak je to bezny dovozkar, pritahnout stocit kilaky trochu oprasit a prodat...kvalita kus od kusu bych rekl. Rozhodne nakupovat s nekym kdo dane moto dobre zna a proklepne.

14:33 edit:
Popravde jestli chces koupit starsi moto doporucil bych koupit cokoliv ale vzdy s nekym kdo tomu rozumi. Jinak doporucuji Scootland tam by meli byt ojete moto proklepnuty, ale ceny docela vysoky
Naposledy upravil KYBLOS dne 19 črc 2015, 18:42, celkově upraveno 1
Důvod: Sloučeny dva příspěvky pod sebou.
FRAG

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 275
Registrován: 23 bře 2009, 08:07
Skútr / moto: B650EXEK5
Tuning / úpravy: AA500-Prodano

Re: Giorgiomoto

Příspěvekod jofrix » 03 kvě 2010, 10:44

Ahoj,

koupil jsem teď Atlantic 500, stav i servisní kniha odpovídala ujetým km, solidni jednani. Udělali mi STK v cene zařídili převozku. Maximální spokojenost. Já můžu doporučit.
Uživatelský avatar
jofrix

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 230
Registrován: 12 bře 2009, 00:18
Bydliště: Praha 5
Skútr / moto: Aprilia Scarabeo GT500 ABS

Re: Giorgiomoto

Příspěvekod jan.jarolim » 05 dub 2014, 22:00

Byl jsem se tam podívat na skútra. Scarabeo 125 2008.........40 klacků.
....deset tisíc najeto neměl ani ve smyku, v inzerátu stálo: Super stav! Podle mě super šit. Opotřebovaný úplně všechny ovládací prvky, oloupanej chrom na nápisu, odřený chromy na bocích, přední kastlík neseděl a pršelo do něj evidentně podle map. Sedlo nerozervaný ale hnusný špinavý, tachometr přestal ukazovat, levej blinkr šel zapnout jen někdy.
Skútr jsem po projetí asi 2 km vrátil a jel domů. V inzerátu vypadal hezky, na první pohled jsem byl okamžitě zklamán.
Nějací lidé tam zrovna kupovali starší verzi scarabea, to bylo ještě hnusnější, vyšisovaný jak prase.
fuj tajbl.
poslední měřená spotřeba na 250 kilometrovém výletě 2,94 litrů/100km
Uživatelský avatar
jan.jarolim

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 65
Registrován: 05 dub 2014, 08:49
Bydliště: Nymburk
Skútr / moto: FICHTL a nově Aprilia Scarabeo 125ie a BMW F800ST
Tuning / úpravy: ZAREZLEJ PÍST

Re: Giorgiomoto

Příspěvekod Wulf » 13 úno 2015, 14:22

Bohužel mám také neseriozní zkušenost,dovozce mi odpověděl na inzerát ,že má 2 Citycomy 300.Jeden z Francie 2008 odřený s dobrým motorem a druhý pěkný z Itálie 2009 bílý s vadnou klikovou hřídelí a že přehodí motory.Potom mi odřeného s vadným motorem prodá za 14000,nemám to daleko v neděli jsem se tam zajel podívat,plasty i prasklé,chybějící plexi,kryt budíků,výfuku.Přesto jsme se dohodly,že si půjčím přívěs a v úterý si přijedu,předem raději volám ,že za hodinku přijedu a prodejce,že mi ho nechá za stejnou cenu,ale bez motoru,že ten motor co ho přehodil taky malinko cvaká a potřebuje motor na díly.A světe div se za dva dny prodejce na netu nabízí skůtra i s vadným motorem,ale za 17500.Opravdu velicenesolidní prodej.
Uživatelský avatar
Wulf

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 23
Registrován: 16 pro 2009, 21:42
Skútr / moto: Beverly500,Sportcity200
Tuning / úpravy: výfuk termignoni,airbox4stroke power


Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků