Pozor na obchod Kentoya Brno - Robin Šustai

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

Pozor na obchod Kentoya Brno - Robin Šustai

Příspěvekod Dzarmilka » 29 čer 2016, 11:48

Nedoporučuji nákup scooteru v tomto obchodě, mám velmi špatnou zkušenost.

- Měli špatně smlouvy pro nákup přes internet. :shock:
- Z motoru tekl olej, :shock:
- po pár nastartování jsem musela koupit novou baterku, protože z původní tekla kyselina, :shock:
- zrcátka nešli nastavit do žádné polohy. :shock:

Obchod vůbec nereagoval na e-maily, nezvedali mi telefon. Ve finále, když jsem požadovala potvrzení částky a nějaký dokument ohledně vrácení peněz za vadnou baterii a štít (protože jsme se na vrácení peněz dohodli) tak byli i sprostí, cituji: "já se z Vás neposeru".

NEDOPORUCUJI tento obchod a varuji před ním! :roll:
Dzarmilka

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 29 čer 2016, 11:39
Skútr / moto: Kentoya Sharky
Tuning / úpravy: sportovní variátor

Re: Pozor na obchod Kentoya Brno - Robin Šustai

Příspěvekod forester » 29 čer 2016, 12:08

Už sa to tu preberalo.Nepoznáme vyjadrenia druhej strany a namiesto jednostranných obvinení a konkrétnych údajov sa treba radšej obrátiť na ČOI.
Ďalšia vec, dnes zaregistrovaný a hneď takýto problém.Treba sa pod to podpísať a správne vyplniť profil ináč sa to považuje za kačicu.
Honda PCX - 2010, predaný, 24 tis km
Honda Shadow - Black Spirit VT750C2B,2011,predaný,40 tis km
Yamaha X-Max 250 - 2012, predaný,84000 km
Honda Forza 300 - 2018, predaný 29000 km
Honda Hornet CB600F 2013, predaný 32000 km
Uživatelský avatar
forester

2500+
 
Reputace: 651
Příspěvky: 5469
Registrován: 14 čer 2010, 16:04
Bydliště: Bratislava
Skútr / moto: Honda ADV 350

Re: Pozor na obchod Kentoya Brno - Robin Šustai

Příspěvekod Baharis » 29 čer 2016, 14:47

Já jsem s pány Šustai jednal několikrát a vše na férovku. Jak to mají se skůtrama nevím, ale co se týká drobných náhradních dílů a reklamací, nemám žádných připomínek a cením si vstřícného jednání.

Vloni na podzim jsem se tam zastavil a bral nějaké díly. Nic mimořádného, příjemné popovídání a spokojený nákup. Ale letos na jaro jsem si objednal přes e-shop přilbu LS2 s Bluetooth. Podle návodu sem si změřil gebuli, ještě jsem se divil že mě vychází o číslo větší než stávající a objednal. Když mě došla, až jsem se opotil (tam), tlačila mě jako sfiňa. Zděsil jsem se při myšlence na složitá jednání. Hned jsem tam volal, řekli mě že ji mám poslat zpět, že se to stává. Že objednají o číslo větší a pošlou. Řekl jsem že jedu do Brna a že ji tam zavezu osobně.
Na místě jsem předal přilbu, nechal si na dodák kde žádám o výměnu za větší dát razítko a odjel do Chorvatska. Když jsem tam za 14 dní dojel pro novou, řekl mě že ji není schopen objednat, že ji asi již nevyrábí a na dřevo mě bez řečí vysázel 6K.
Nevím jak by komu, ale mě při tom všem jednání spadla brada. Připadal jsem si že ani nejsem v Česku.

Jenom pro pořádek, s pány Šustai nemám nic společného a na jejich renomé nemám žádný osobní zájem. Jenom cítím potřebu, možná jako protiváhu, podělit se o své zkušenosti. Veškerá jednání jsem vedl osobně, jenom jeden telefón.

EDIT: Abych se neblamoval, dal jsem si tu jméno prodejce vyhledad a myslím že jsem se moc nesekl...
Brumlacz píše:no dost, za rok skoro 5000, jezdil jsem až do 15.ledna, mám na tom sice zimní gumy, ale když je teď furt někde led tak už se to nedá :lol: měl jsem nějaký trable, ale to mi odladil prodejce, kterýho chválím kudy chodím, protože pan Robin Šustai, který tu u nás v Brně řídí místní filiálku Kentoya je zlatel člověk.
Uživatelský avatar
Baharis

100+
 
Reputace: 14
Příspěvky: 138
Registrován: 08 črc 2015, 18:31
Bydliště: Lužice u Hodonína
Skútr / moto: PIAGGIO Beverly 200
Tuning / úpravy: Variátor Malossi, laděno na brzdě, vysoký plexi štít, komplet LED,

Re: Pozor na obchod Kentoya Brno - Robin Šustai

Příspěvekod Mirus1 » 29 čer 2016, 15:36

Možná by teda neškodilo přeposlat panu Šustaiovi tohle téma a nařčení. Bylo by zajímavé, jak se k tomu vyjádří a jak se věci mají a kdo ta "Dzarmilka" vlastně je..
Nechce se mě věřit, že jsou ještě takoví prodejci s takovým chováním :?
Uživatelský avatar
Mirus1

750+
 
Reputace: 189
Příspěvky: 820
Registrován: 27 zář 2014, 06:44
Bydliště: okr.Jesenik
Skútr / moto: Sym Joymax GTS 125i Sport


Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků