Pneuservis Procházka, Praha 6,Drnovská 27

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

Pneuservis Procházka, Praha 6,Drnovská 27

Příspěvekod Ekim » 09 úno 2010, 20:36

V motopikně nepřezujou,tak mi poradily ať si zajdu sem. V servisu byly apsolutně ochotný a výměnu buď do třištvrtě hoďky na počkání ale neměj sem čas takže jsem si přišel později. Za obě gumy bez vyvážení cca 4 čenta i s duší pač mám nakej sjetej ráfek. Doma jsem pak zjistil že mám gumu nasazenou špatným směrem,opět byly naprosto v poho a otočku mi provedly na počkání do 5ti min a grátis,takže doporučuju.
Ekim

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 475
Registrován: 22 črc 2007, 12:15
Tuning / úpravy: jsem stín,jsem zvuk smyku,jsem tam kde je potřeba prujem když máš zácpu...stojíš v zácpě, já jedu dál!

Re: Pneuservis Procházka, Praha 6,Drnovská 27

Příspěvekod FunTom » 11 úno 2010, 21:05

No nevím jestli bych je za to chválil... :?
Mene tekel
Uživatelský avatar
FunTom

750+
 
Reputace: 2
Příspěvky: 775
Registrován: 13 črc 2008, 19:33
Bydliště: Praha 9
Skútr / moto: Piaggio X9 500 i.e. (PRODÁNO)
Tuning / úpravy: xenon+stroba na oslňování, siréna na plašení zvěře, cestovní plexi a válečky Dr. Pulley

Re: Pneuservis Procházka, Praha 6,Drnovská 27

Příspěvekod MisaKacenka » 11 úno 2010, 21:12

No je pravda, ze je to na ty gume napsany...
Uživatelský avatar
MisaKacenka

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2022
Registrován: 25 říj 2009, 22:42
Bydliště: Pardubice - Sweetcow
Skútr / moto: Suzuki GSF 600 Bandit
Tuning / úpravy: Kufr Kappa 42l, Scorpion exhaust, 12V socket, GPS TomTom, zvysene plexi, bile stobo, vystrazne blinkry, sirena, PTT zastavba pro PMR :)


Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník