Parts Depot vs. Motoprestige

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

Parts Depot vs. Motoprestige

Příspěvekod BG650 » 21 čer 2011, 19:28

Na Pížu mi tekla benzínová pumpa. Napsal jsem dotaz na cenu a dostupnost na P.D. Při odpovědi za 1108,- do 14cti prac. dní jsem moc nechápal ale začal se s tím smiřovat. Cestou z práce jsem se pro jistotu ještě stavěl v Motoprestige na Plzeňské. Po chvíli hledání v počítači přinesli pumpu ze skladu a cena - 480,-! Já vím, že ty ceny se různě pohybují ale takový rozdíl bych rozhodně nečekal. A nějaké heslo o garanci ceny...to je fakt jen heslo a neplatí to jen u P.D. Nějaké díly tam sice levnější jsou ale kdo neprověřuje, tak si tu slevu možná jindy draho zaplatí. Já vím, že jsem neobjevil nic nového ale někomu to třeba při shánění dílů ušetří nějakou zlatku :wink:.
Uživatelský avatar
BG650

250+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 402
Registrován: 27 lis 2007, 17:57
Bydliště: Lety u Dobřichovic
Skútr / moto: B 650, X9 250,ČZ 175,KLR 600 602371312

Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků