Brněnský BIKERS CROWN

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

Brněnský BIKERS CROWN

Příspěvekod stoupa1980 » 26 čer 2011, 11:25

Zdravím všechny. Jaký máte zkušenosti s obchodem Bikers Crown v Brně? Já jsem jel koupit bundu, helmu, rukavice a pro přítelkyni bundu a helmu. Obsluhovala nás slečna( sakra ta nevěděla vůbec nic) proto jsem vždy utíkal a nahnal a optal se druhého prodavače který tedy znal a věděl ale odpověděl a tradá pryč.Vše co jsme chtěli tak jsme nakoupili a byli jsme ujištěni že do 10dnů nepoužité( ve smyslu nejezdi s tím na moto) mohu vše vyměnit. Doprá tedy v obchodě jsem s helmou strávil na hlavě cca 1hod vše ok, dojedu dom sednu k televizi nasadím helmu a po cca 1,5hod mi začala tlačit v zadní části hlavy) a to na pravé a levé straně. Jeli jsme tedy druhý den do obchodu s tím že vezmu větší velikost.
To jsme také zdělili prodavačce a ta nás pakovala že neni nárok atd. . No to jsem se trochu rozvášnil a pustil se do ní a až po té co jsem řekl že jsme udělali útratu kolem 13 000kč tak svolila a mohl jsem helmu vyměnit.
Hoši pardooon ale ten obchod nebo spíš ti lidi k...va to nejsou žádní profíci a přístup sakrašpatný.
Uživatelský avatar
stoupa1980

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 122
Registrován: 09 kvě 2009, 15:50
Skútr / moto: Aprilia Leonardo 150

Re: Brněnský BIKERS CROWN

Příspěvekod MisaKacenka » 26 čer 2011, 11:28

Co by jsi chtel...sortiment maji takovy vselijaky, sit celorepublikovou a zamestnaji tam kdejakou pipku :)
Ja mel podobnou story v Praze - zavolam tam, zamluvim si helmu - druhy den prijedu - je prodana, slecna to popletla...tak sem letel pres celou Phu do druhyho crownu...

Uprednostnuju mensi obchody, kde ti lidi vedi, co prodavaji ;)
Uživatelský avatar
MisaKacenka

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2022
Registrován: 25 říj 2009, 22:42
Bydliště: Pardubice - Sweetcow
Skútr / moto: Suzuki GSF 600 Bandit
Tuning / úpravy: Kufr Kappa 42l, Scorpion exhaust, 12V socket, GPS TomTom, zvysene plexi, bile stobo, vystrazne blinkry, sirena, PTT zastavba pro PMR :)

Re: Brněnský BIKERS CROWN

Příspěvekod stoupa1980 » 26 čer 2011, 12:21

Joooo předemnou chlapík kupoval boty na moto a slečně to nešlo přes pokladnu volá na druhou a ona na ni- jejej ty jsou přece zamluvený pro toho pána co tady byl ráno a tyto jsou poslední. Hoši to je fakt mazec
Uživatelský avatar
stoupa1980

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 122
Registrován: 09 kvě 2009, 15:50
Skútr / moto: Aprilia Leonardo 150

Re: Brněnský BIKERS CROWN

Příspěvekod Myschan » 26 čer 2011, 16:27

Tam jsou prostě prodavači, ne motorkáři a vo tom to je. To je asi stejný, kdybych já měl prodávat dámský svetry. Taky mě to nic neříká a nerozumím tomu.
Lepší pozdě, nežli vůbec.
Uživatelský avatar
Myschan

1000+
 
Reputace: 14
Příspěvky: 1187
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda Forza 300 (2020)

Re: Brněnský BIKERS CROWN

Příspěvekod 1975ak » 26 čer 2011, 16:45

To není jen tam, dnes si prostě musíš sám vybrat co chceš a jím to jen zaplatit. Jsou to jen podavači. Prodavači znalí se vytratili. Ochota taky leckdy zmizla. Naposledy jsem v motošopu nechal skoro 2000 a bavil se se mnou jako bych mu odpadl od ... .
Skůtr je na šrot (SPZ k prodeji)
Malaguti Blog 150 r.v. 2010, Najeto 5xxx km PLUS 15465 km na KEEWAY FOCUS.
Nejdál do Chorvatska a zpět na Keeway Focus 50 ccm -2009SOLO a na Malaguti Blog 150ccm TANDEM-2011.
NEJDE MI SZ - mejl ak1975@post.c z
Uživatelský avatar
1975ak

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 689
Registrován: 14 čer 2010, 13:22
Bydliště: Šalingrad
Skútr / moto: skútr Malamut Blog 160
Tuning / úpravy: otáčkoměr, 2 blinkr, přední 12V zásuvka

Re: Brněnský BIKERS CROWN

Příspěvekod lucye » 05 kvě 2012, 08:56

Tak vidím, že s tím nemám problém jenom já :P . Ono je asi lepší se s něma ani nebavit, protože když si člověk řekne, že tam nechá dost peněz a oni se ani neumí chovat.... Pořád je to tam stejný. Naposledy jsme tam vlítli, vzali co potřebovali a rychle pryč :o
Uživatelský avatar
lucye

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 05 kvě 2012, 08:42
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Kymco DJ S 50

Re: Brněnský BIKERS CROWN

Příspěvekod oldik » 05 kvě 2012, 10:59

Já tam problém nikdy neměl. Chodím tam nakupovat jak do diskontu. Řeknu, tohle a tohle budu teď chvíli prolízat tak mě nechejte. A pak občas zavolám, když se mi nedaří najít velikost. Mám odtud bundu já, gatě 2x, helma 2x, rukavice 2x, bunda manželka, reflexní vesta. Něco mám už 3 roky, ale jinak vše bez problémů. Naposledy předevčírem helma a tam jsem strávil hodinu. Synátor 2,5 roku tam lítal na plastový motorce mezi regálama, moc zákazníků tam naštěstí nebylo, tak jsem ho nechal. Prostě jsem si v klidu vybral, občas ho ohlídal aby něco neshodil, koupil a vypadnul.
Pro radu si tam nepůjdu, ale když vím co chci, bez problémů. A hlavně tam mají fakt hromadu pytlovin a otvírací doba je luxus.
Jel jsem před 2 roky na Innově v neděli na sraz do Brna, byla mi zima na ruce jako prase. Jel jsem kolem, přibrzdil, koupil zimní rukavice a odjel s nima ten den celkem 180km. Letos jsem je měl i na lyže a kupodivu fakčily :D .
objem ničím nenahradíš :-)
DL 650 V-strom K5, X9 500 Evo - prodáno
oldik

500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 643
Registrován: 05 dub 2010, 14:41
Bydliště: Brno-venkov

Re: Brněnský BIKERS CROWN

Příspěvekod Sectoid » 05 kvě 2012, 11:36

Hmm.. no s BikersCrown ve Vrbovce mam vcelku dobre zkusenosti. Sice tam slecna, ocividine nova, take neco silene pletla, ale tak je treba pochopit.

Mimo jine jsem vracel jsem helmu a bylo to v klidu.
Uživatelský avatar
Sectoid

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 303
Registrován: 27 kvě 2010, 16:59
Bydliště: Praha 4
Skútr / moto: HONDA PCX(prod.) / Honda SW-T 400 (prod.) / NC750X

Re: Brněnský BIKERS CROWN

Příspěvekod minicooper » 14 dub 2013, 22:17

Nejlepší a jednoznačně skvělý je Bikers Crown v Chlumci nad Cidlinou... velmi ale VELMI profesionální a znalá obsluha, umí skvěle poradit a ví co prodávají, jezdím jenom tam. V Praze opravdu nic moc... neochota proste jiné story...
Burgman 650 Exe r.v. 2014 - tak snad budu spokojený na dlouhé roky, ale ted uz jako fakt :-)
Uživatelský avatar
minicooper

250+
 
Reputace: 14
Příspěvky: 355
Registrován: 04 kvě 2011, 00:07
Bydliště: Kolín
Skútr / moto: Majitel bílého Burgmana 650 Exe r.v. 2014

Re: Brněnský BIKERS CROWN

Příspěvekod robert.68 » 14 dub 2013, 22:30

Nejlepsi BikersCrown v Brne je www.bonmoto.cz :P :D :lol: :mrgreen: Ochota a vedi o cem mluvi
robert.68

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 10
Registrován: 30 črc 2012, 12:08
Bydliště: brno
Skútr / moto: honda lead 50 ccm/r.v.1987, SB 650

Re: Brněnský BIKERS CROWN

Příspěvekod HonzaR » 14 dub 2013, 22:44

V Praze mám zkušenosti spíše horší. Porada veskrze žádná - poraď si sám, já tě akorát zkasíruju...
Je to obchoďák, nelze čekat nic navíc. Ani zboží není kvalitou nic zvláštního - Nazran je "značka" sama pro sebe a i to dražší, co nabízejí, je sotva průměrné. Loni jsem tam (definitivně naposledy) pořídil bundu Macna v domnění, že beru vyšší kvalitu (podle cenovky) a ono houby... Proto hledám vlídnější obchod - co jiného v Praze a okolí, znáte?
z ho*na bič neupleteš...
Uživatelský avatar
HonzaR

1500+
 
Reputace: 218
Příspěvky: 1859
Registrován: 15 srp 2011, 11:07
Bydliště: Praha 16
Skútr / moto: Suzuki V-Strom 800 /SE

Re: Brněnský BIKERS CROWN

Příspěvekod wochomurka » 15 dub 2013, 08:49

Z Chlumeckýho Bikercrownu mám oblečenou manželku kromě helmy, já od nich mám botky, gaťata a rukavice. Byl jsem ještě v Praze na Braníku, kde si mě za půl hodiny nikdo nevšímal a nikdo se mě nezeptal, jestli něco nechci, chtěl jem rukavice a holka co se mě pak věnovala byla docela otrávená, nakonec jsem se otrávil taky a šel sem pryč. Chlumec je vpohodě, tam jsem nikdy problém neměl, co se týče kvality značek, tak to chce vybírat. Maj tam top značky i opravdovej podprůměr. S Brněnskou pobočkou mám tu zkušenost, že mi měli z Brna do Chlumce přeposlat karbonovou Caberku a nebyli to schopni udělat 14 dní. Šnek by to stihl rychleji. Helmu jsem koupil jinde.
Osobně jsem pomalu přešel k Nokamotu. Bikerscrown sleduju kvůli slevám. Daj se tam za pár peněz koupit zajímavý věci.

Jinak od Nazranu mám jen gaťata. Vydržely nějakejch 7 let. Letos je dojedu, ale už tu značku kupovat nebudu. Koupil sem je ve slevě z 4990 na 1200kč. Svou službu udělaly. Osobně si myslím, že když se člověk trošku posnaží, sežene lepší za stejnouo cenu jako Nazran. Např. já jsem sehnal bundu Alpinestarku v Nokamotu levněji, než je srovnatelná Nazrana. Cena lepší, ale kvalita nesrovnatelná.
BMW R45 45000km (celkem 98000km)
Suzuki DR 350 28000km (celkem 35000km)
antikrist Yuki Speedy 50 - 4500km
Gilera Runner SP 50 v hustým tuzingu - 4900km
lesní víla Vespa ET4 125 - 14800km (celkem 30800km)
Piaggio Beverly 500 - 11000km (celkem 39000km)
Uživatelský avatar
wochomurka

500+
 
Reputace: 3
Příspěvky: 547
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Republika Březhrad
Skútr / moto: Beverlyna 500
Tuning / úpravy: Origo boční kufry, nějaký cetky a tlumiče od Malossi

Re: Brněnský BIKERS CROWN

Příspěvekod JAARRR » 15 dub 2013, 09:04

Párkrát jsem zde nakupoval a mé dojmy jsou celkem OK. Jednou jsem dokonce narazil na holku (prodavačku), která dokázala poradit s výběrem a typem bundy na ne zcela tradiční postavu a opravdu jsme se díky ní "zorientovali" a bundu správné velikosti našli a koupili. Ale většinou je to tak, že zde člověk opravdu nakupuje jako v diskontu - chodím - vybírám, když něco chci vyzkoušet, tak mi to donesou, když nic nechci, tak "neotravují = nestojí za zadkem" a klidně mě tam nechají chodit i půl hodiny. Výhodou je, že případně chybějící zboží dokáží stáhnout z jiné prodejny. Myslím, že v takovémto typu obchodu o žádný velký osobní přístup ani nikdy nešlo a asi nepůjde. Ale že bych se na ně za to zlobil, tak to ne! Prostě je to takový BIKERS CROWN!
Uživatelský avatar
JAARRR

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 73
Registrován: 01 dub 2012, 21:00
Bydliště: Břeclavsko
Skútr / moto: Piaggio Xevo 400
Tuning / úpravy: zatím nic není a ani to neplánuji

Re: Brněnský BIKERS CROWN

Příspěvekod foky » 15 dub 2013, 09:36

Velmi rád bych Vás viděl v takovém BC alespoň jeden jediný proměrný den prodávat 8)
| Life is better with MY KTM | Žijte naplno...tenhle kolotoč jede jenom jednu jízdu...
Uživatelský avatar
foky

2500+
 
Reputace: 176
Příspěvky: 4039
Registrován: 08 dub 2010, 08:38
Bydliště: Praha - nejlepší město v ČR
Skútr / moto: KTM 1090 Adventure

Re: Brněnský BIKERS CROWN

Příspěvekod minicooper » 15 dub 2013, 10:24

Já se přiznám že když neco chci jedu do Chlumce, jsem zvyklej že si vždycky vyberu a přiznám se ze ani nevím kam bych jinak jel. Extra se neorientuji ve značkách každého prodejce. Podle me je to všude +- stejný = za svoji privátku nakoupenou za 40% konečné ceny prodávají téměř ze ceny slušných značek...
Ale ta Macna mě zajímá, koupil jsem si jí ted a zatím naximální spokojenost, tak snad mě nečeká zrada, ta značka není Bikers crownu ale prodavají i v Louis nebo prodávali...
Burgman 650 Exe r.v. 2014 - tak snad budu spokojený na dlouhé roky, ale ted uz jako fakt :-)
Uživatelský avatar
minicooper

250+
 
Reputace: 14
Příspěvky: 355
Registrován: 04 kvě 2011, 00:07
Bydliště: Kolín
Skútr / moto: Majitel bílého Burgmana 650 Exe r.v. 2014

Další

Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron