BONMOTO

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

BONMOTO

Příspěvekod Mohy 125 » 29 dub 2014, 17:08

čau všem,

předem chci říct že nejsem nijak zaintersovanej, nicméně coby obchodník umím ocenit jiného obchodníka, a to už sem patří:

při výběru výbavy jsem narazil na shop BONMOTO ...více uvádět nebudu aby mě nenařkli z reklamy. Jedná se o to že nejen že mají (dle mě) docela přijatelné ceny, ale hlavně jejich pražšký prodejce se kterým jsem měl dvakrát tu čest, Dušan XXXXXX je pro mě coby laika velikym přínosem.. poradí, pomuže..velice ochotně... i přes obědovou pauzu se mi věnoval a nevyrazil mě...uplně sem koukal:) navíc domluvit ještě malou slevu není problém...vyměnit zboži mi nabídl když sem zapochyboval zda my plachta pokreje Downa...no prostě SUPER jednání....'!!

Lukáš
Moto: 04/2014 - 10/2016 - Kymco Downtown 125ccm
10/2016 - ???? - Piaggio MP3 400i LT 2009 Akrapovič
Mohy 125

500+
 
Reputace: 20
Příspěvky: 565
Registrován: 10 dub 2014, 13:37
Bydliště: Vojkovice u Kralup
Tuning / úpravy: reflexní polepy, Akrapovič - víc netřeba

Re: BONMOTO

Příspěvekod Sprite » 29 dub 2014, 18:05

Přidám svou zkušenost s prodejnou v Brně. Kupoval jsem u nich přilbu sobě i přítelkyni. Velmi ochotny prodavač, se vším poradil, nesnažil se za každou cenu prodat to nejdražší, i když jsem mu řekl svou cenovou představu i malinko vyšší, ale doporučil mi i levnější přilby, které jsem nakonec vzal. Vše perfektně vysvětlil, vyzkoušeli jsme atd... Po této skvělé zkušenosti jsem tam po čase koupil i bundu pro přítelkyni a po nějakém čase jsem opět uskutecnil nákup bundy a rukavic pro sebe. Při každé z těchto tří návštěv opravdu skvělé jednání, výborné doporučení prodavače, také jsme tam lehce pretahli i zaviraci dobu a nikdo z personálu s tím neměl problém.. Takže teď se chystám koupit sobě i přítelkyni kalhoty a boty a opět mi stojí za to jet si pro to do Bonmota, byť to máme cca 100km, jelikož se to vyplatí. Za mě 1* :wink:
Uživatelský avatar
Sprite

100+
 
Reputace: 8
Příspěvky: 110
Registrován: 15 črc 2013, 18:52

Re: BONMOTO

Příspěvekod medved.m » 29 dub 2014, 21:06

Dovolím si připojit se k pochvale - tentokrát brněnské pobočky.
Od mé první návštěvy vstřícný přístup (přes polední pauzu, přetažení zavíračky... nebudu opakovat vyřčené), ceny výborné (a ano, někdy možná i malá domluva :wink:),
ale kdybych pochválil jen jednoho z nich, kluka, co chodí v šátku, jménem Honza, bylo by to nefér ke všem ostatním.
Prostě obchod s vybavením, který rád komukoli doporučím.
(Doufám, že mi za tohle dají doživotní slevovou kartu :mrgreen: )
 Shemík spase  Obrázek
Uživatelský avatar
medved.m

1000+
 
Reputace: 74
Příspěvky: 1030
Registrován: 19 bře 2013, 23:13
Bydliště: Brno
Skútr / moto: SHemík125i ABS 2013
Tuning / úpravy: snížené origo plexi, pár odrazek a LED obrysovky

Re: BONMOTO

Příspěvekod Sprite » 20 dub 2015, 18:10

V patek jsem již po několikáté navštívil Bonmoto v Brně, tentokrát i s kamarádem, kterému jsem tento obchod doporučil. Bral jsem si kalhoty a boty a kamarád to samé. Opět ochota personálu na 1*.. V létě jsem tam bral i Interphony a taktéž vše ok. Takže muzu s klidným svědomím znovu doporučit a nelituju ani té delší cesty tam..
Uživatelský avatar
Sprite

100+
 
Reputace: 8
Příspěvky: 110
Registrován: 15 črc 2013, 18:52

Re: BONMOTO

Příspěvekod l333v » 20 dub 2015, 18:44

Bon moto je asi ten nejlepsi kramek v Brne co se tyce motoprislusenstvi, kupoval jsem tam helmu HJC a super ochotni poradi vse super, a tento mesic tam hodlam koupit boty na scootrik od alpinestars ale urcite si necham i poradit ktery budou nejlepsi. Kazdopadne oproti Bikerscrownu je to jina liga vedi co prodavaji a rozumi tomu tak ze uz jedine Bonmoto :wink:
Uživatelský avatar
l333v

50+
 
Reputace: 2
Příspěvky: 98
Registrován: 16 pro 2014, 15:39
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda pcx 150/Harley -Davidson sportster 883 iron
Tuning / úpravy: Kompletní ritika, zadni stupacky,reflexni polepy na kolech, ventilky,horni kufr,Akrapovič

Re: BONMOTO

Příspěvekod g@briel » 16 čer 2016, 10:41

Taky se přidávám s pochvalou na BONMOTO, byl jsem osobně v Praze na prodejně zkoušet helmu http://www.bonmoto.cz/hjc-prilba-is-max-ii-fluorescent-green/,nikdo mi nic nevnucoval,nevtíral se . . . paní na prodejně milá vstřícná . . .parkování by mohlo být lepší . . .jel jsem zkusit ještě na Vrbovku LS2,ale nakonec vyhrála HJC a tu jsem objednal přes internet,jak jinak v BONMOTO. :wink:
Honda Forza 125 ABS-šedá matná metalíza Cynos (12.4.2016) http://gagi.motorkari.cz
Yamaha Neo´s 50 2T - po 6ti letech prodaný s poctivým nájezdem 10260Km
Uživatelský avatar
g@briel

500+
 
Reputace: 26
Příspěvky: 603
Registrován: 02 dub 2010, 16:43
Bydliště: Milovice(CZ),Snina(SK)
Skútr / moto: Honda Forza 125 ABS - Šedá matná metalíza Cynos
Tuning / úpravy: reflexní proužky na kola,přilba HJC IS-MAX II fluo green

Re: BONMOTO

Příspěvekod martinpaz » 10 zář 2016, 11:06

Pobočka na Karlovarské v Praze mě moc nenadchla, malý prostor, malá nabídka, otevřené helmy až u stropu a to jen jeden typ v několika variacích, kotoučové zámky na prodejně v hrozném stavu (snad 10 lidí koupilo a pak vrátilo, jen předražené kusy). Paní byla celou dobu na počítači a tak nějak jsem měl pocit, že o obchod nestojí, tak jsem se zeptal na pojistky, které neměli... no a tak skončila moje první a poslední návštěva v Bonmoto Praha... V Praze je pro mě zatím bezkonkureční Vrbovka.
Uživatelský avatar
martinpaz

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 11
Registrován: 31 srp 2016, 21:14
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Kymco Like 125

Re: BONMOTO

Příspěvekod g@briel » 04 říj 2016, 19:35

Tak se hlásím znova :lol: velké poděkování a pochvala pro Bonmoto. Reklamace helmy http://www.bonmoto.cz/hjc-prilba-is-max-ii-fluorescent-green/ . . . prasklý jezdec-ovládaní slunečný clony.

21.4.2016 koupená helma
23.9.2016 prasklý jezdec sluneční clony (při odjezdu z Lomu Velká Amerika)
27.9.2016 odevzdání-převzetí helmy na reklamaci na prodejně v Praze
3.10.2016 výměna jezdce sluneční clony (asi v Brně-helma se tam posílala)
4.10.2016 helma je opět doma - opravená

s helmou najeto cca 2500km,hlídám ji jako oko v hlavě a Forzu taky - tak mechanické poškození z mé strany bylo vyloučeno-převzatá helma na reklamaci.

Tímto bych chtěl poděkovat za rychlé vyřízení reklamace.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Honda Forza 125 ABS-šedá matná metalíza Cynos (12.4.2016) http://gagi.motorkari.cz
Yamaha Neo´s 50 2T - po 6ti letech prodaný s poctivým nájezdem 10260Km
Uživatelský avatar
g@briel

500+
 
Reputace: 26
Příspěvky: 603
Registrován: 02 dub 2010, 16:43
Bydliště: Milovice(CZ),Snina(SK)
Skútr / moto: Honda Forza 125 ABS - Šedá matná metalíza Cynos
Tuning / úpravy: reflexní proužky na kola,přilba HJC IS-MAX II fluo green


Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník