Deflektory

Diskuze o doplňcích a příslušenství. Pomoc s výběrem, rady a doporučení.

Příspěvekod radektramp » 25 pro 2007, 17:51

Ahoj, nevíte jaké a kde koupit deflektory na Atlantica? Díky, Radektramp.
radektramp

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 27
Registrován: 24 lis 2007, 09:16
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Aprilia Atlantic Sprint 500

Příspěvekod Jarda » 25 pro 2007, 22:08

nejspis si je udelat nebo dovezt z italie kde ma¨aprilie sidlo a tak by tam mohla byt vetsi sance.ja mel v minulym m.c. primo i adresu s kontaktem, ale jaksi jsem prisel o tuto simkartu a hlavne i dulezity cisla a adresy, ktery dodnes bych nektery vyuzil.uz si ani dnes nevzpomenu na mesto.ale kdo jezdi casto do italie tak by se s nim i dalo dohodnout.popr. je udelat podle svych predstav.aspon takto bych to ja videl.
728 950 720
Uživatelský avatar
Jarda

1000+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 1110
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Týn nad Vltavou
Skútr / moto: Burgman 650

Příspěvekod kepr » 26 pro 2007, 10:51

[quote=maco]kepr> to nebyly originál na burgmana.To,co jsi měl ty,pokud byly černé,se tam strkaly z V Stroma.
Burgman má svoje a dají se objednat.Musíš ale na tom trvat,protože amatéři v suzuki ti budou cpát právě ty endurové,protože o skútrech nemají ani páru.Většinou.
Nedělají se na B650.Vždyt říkám,že to jsou amatéři
:D :D :D[/quote]
zdar maco.
jo taky si myslim že to nebyly přímo na B400. ale jsou to originál suzuki, tak by to měli ty vocasové v zastoupení sehnat. vždyť je to kus plastu ne??? to musí někde na skladě mít
Shit happen
Uživatelský avatar
kepr

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 56
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: prachatice SOUTH BOHEMIA
Skútr / moto: burgman 400 traveller

Příspěvekod maco » 26 pro 2007, 15:23

kepr> Čus.V Suzuki něco na skladě?Kde žiješ :D :D :D A zvlášt něčeho,čeho prodají v republice pět a půl kusů ročně,tak na to,chlapci, zapomente :D :D :D Kus plastu to sice je a objednat by to měli.Ale nezapomente se zeptat na cenu.V Německu to bylo všechno o čtvrtinu levnější jak u nás.Nevím jak ted,ted už je centrální sklad suzuki,tak by to mělo být snad už stejné.
Mi ty moje dovez kámoš z Japonska už v roce 03 a v Evropě se začly prodávat asi o dva roky později.Ted jsem koukal na cenu,v Rakousku něco přes sto Euro

Obrázek
K3,90000 km
K7,60000 km
maco

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 219
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Skútr / moto: Suzuki Burgman 400

Předchozí

Zpět na Doplňky a příslušenství

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků